gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ünlülerin Takıları

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ünlülerin takıları ünlüler ve takıları ünlülerin takilari taktığı takılar unlulerin takilari Bu resimdeki ünlülerin taktığı takıları birazdan göreceksiniz kızlar.Şimdi bizler yani sade vatandaş olarak bunların taktığı bazı modelleri taksak ve o şekilde bir davete katılsak bize ne derler acaba:D
    Eminim birçok kişinin bize güleceğinden ben olsam bende gülerim yani:D

Ama adı üstünde ünlüler ne yapsalar ne giyseler ne taksalar onlara serbet onlar çünkü moda idolları:D

Bakın şu ünlülerin görgüsüzlüklerine şimdi:D

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Ünlülerin Takıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tAKILaR

tAKILaR

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ünlü tasarımcıların takılar

Ünlü tasarımcıların takılar

Kimi doğadan esinleniyor, kimi gösterişli taşlarla büyülüyor. Ünlü tasarımcıların takılarından ünlüler de vazgeçmiyor. Moda en özgür çağını yaşarken takı tasarımcıları da boş durmuyor. Pırlanta, altın, gümüş, ahşap, deri, cam ve kristal tasarımlar çok farrlı şekillerde karşımıza çıkıyor. Özellikle farklı materyallerin kombinlenmesiyle ortaya çıkan tasarımlar bu sezon dikkat çekiyor....
  3. Müzikal Takılar

Müzikal Takılar

Melişlerim bence hoş takılar beğendim ..:)umarım sizde beğenirsiniz..:)
  4. İnci takılar

İnci takılar

İnci takılar benim gözümde her zaman çok zarif ve şık olmuştur.benimde özel günlerde takabileceğim bir takım incili setlerim takılarımın arasında yer alır.Özellikle inci ve taşlardan oluşan bir takı setim var ki onu her zaman için severek ve beğenerek kullanmışımdır kolye kısmı tasma şeklinde ve çok zarif duruyor.Sizlerle seçmiş olduğum inci takı modellerinden oluşan modelleri paylaşmak...

Sayfayı Paylaş