gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ünlülerin Takıntılarını Biliyor musunuz?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ünlülerin takıntıları, ilginç takıntılar, ünlülerden takıntılar

Sevgili melekler, kimimiz batıl inançlarla doluyuz, kimimiz bunlara zerre kadar inanmayız. Kimimizin de kulağa hayli garip gelebilecek takıntıları var. Sakın takıntınız var diye budan gocunmayın. Zira ünlülein de bizlerden aşağı kalır yanları yok :D:D Aşağıda okuyacağınız ünlüler bakın nelere takmışlar :D:D

murat-boz.png

NURGÜL YEŞİLÇAY

Şu sıralar Erden Kıral’ın Gece filminin çekimleri için İzmir’de bulunan Nurgül Yeşilçay’ın ilginç bir takıntısı ortaya çıktı. Yeşilçay, en büyük takıntısının ‘küpe’ olduğunu söyledi. “Küpe takmadan asla dışarı çıkmam. Eğer takmadığımı fark edersem, hemen geri döner küpe takarım” dedi.

KAZANDIĞINI GÖZLÜĞE YATIRIYOR

Son dönemin parlayan yıldızlarından Hazar Ergüçlü de tam bir güneş gözlüğü tutkunu. Yaz-kış yanında güneş gözlüğü olmadan dışarı çıkmayan Ergüçlü, güneş gözlüğünün kendisinde bir takıntı haline geldiğini söyledi. Genç oyuncu, “Bazı kadınların ayakkabı, çanta takıntısı olur, benimse inanılmaz bir güneş gözlüğü koleksiyonum var. Beğendiğim bütün güneş gözlüklerini toplarım” diye konuştu.

İŞTE ÜNLÜ İSİMLERİN İLGİNÇ TAKINTILARI

GÜLBEN?ERGEN

Ergen, çamaşır yumuşatıcısını ille de kendisi markete gidip koklayarak alıyor. Kaldığı otel odasını ya da kulisini evden getirdiği; mum, çocukların fotoğrafı, tütsü, bitki çayı kupası gibi eşyalarla ev havasına sokuyor.

MURAT BOZ

Yakışıklı şarkıcının en büyük takıntısı elma… Boz, elma görünce yemeden duramıyor. Gördüğü her elmayı yeme ihtiyacı duyan şarkıcı, yiyemediği durumda gözlerinden yaşlar geldiğini belirtiyor.

BERGÜZAR KOREL

Güzel oyuncu denize girdiğinde ayağının yosuna değmesinden çok rahatsız oluyor. Oyuncu bunu takıntı haline dönüştürmüş durumda…

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ

Özge Özpirinçci de takıntısı yüzünden muzdarip isimlerden. Onun takıntısı dolap kapakları. “Dolaplar açık olduğunda uyuyamam” diyen oyuncu, bu yüzden kapakları kontrol etmeden asla yatmıyor.

MAHSUN?KIRMIZIGÜL

Sabah odasına giren güneş ışığından nefret eden Kırmızıgül, yatak odasının camlarını siyah perde ile kaplatıyor.

TÜLİN ŞAHİN

İnce belli olmayan bardaktan çay içemiyor.

DENİZ AKKAYA:

Yakın arkadaşlarının doğum günlerini ve evlilik yıldönümlerini unutmayan Deniz, mutlaka mavi güller gönderiyor.

DEMET AKALIN:

Ünlü şarkıcının takıntısı da nazar boncuğu. Sahneye çıkmadan önce mutlaka nazar boncuğunu okşuyor.

IŞIN KARACA:

Şarkıcı gazetelerine başkası dokununca okuyamıyor.

SELİN TOKTAY:

Eski manken, asansöre binmiyor. Bindiğinde de yanında kimseyi istemiyor

Ünlülerin Takıntılarını Biliyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Ünlüler Karslı biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Karslı biliyor musunuz

Merhaba ben Kars dan Nevim ve benim gibi Karslı olan ünlüleri merak ettim sizden bu konuda bildiğiniz varsa Hangi Ünlüler Karslı biliyorsanız yazmanızı rica ediyorum.
  2. Almanların Ünlü Yemeği hangisidir biliyor musunuz

Almanların Ünlü Yemeği hangisidir biliyor musunuz

Selam millet aranızda Almanların Ünlü Yemeği ne bilen varsa bana Almanların Ünlü Yemeği hangisi yazsın lütfen çünkü harbiden de merak ettim.
  3. Hangi Ünlülerin Burnu Estetik acaba biliyor musunuz

Hangi Ünlülerin Burnu Estetik acaba biliyor musunuz

Kızlar ünlüler arasında kimin burnu doğuştan değil de sonradan küçük ve kusursuz ? Yani Hangi Ünlülerin Burnu Estetik biliyorsanız yazın:)
  4. Ünlülerin Boylarını Biliyor Musunuz ?

Ünlülerin Boylarını Biliyor Musunuz ?

Bu konu; ünlülerin boyları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlardan bayıla bayıla izlediğimiz, endamlarına hayran kaldığımız yerli yabancı ünlülerin makyajsız hallerini daha önce pek çok kez forumumuzdan paylaşmıştık. Elbette ki hepsini lkendine has hoş tarafları var ama inanın ki yapılan mayajların, yapılan ışık ve çekim hilelelerinin etkileri de yadsınamaz. Mesela...
  5. Ünlülerin Boy Uzunluklarını Biliyor musunuz?

Ünlülerin Boy Uzunluklarını Biliyor musunuz?

ünlülerin boyları, ünlülerin boyları kaç, ünlülerin boyu Sevgili melekler, severek takip ettiğimiz şarkıcıların, artistlerin her türlü özelliklerini merak ederiz. Büyük ihtimalle karşılaşmamızın mümkün olmadığına inandığımız ünlüleri gözümüzde daha iyi canlandırabilmek adına boyundan kilosuna herşeyi bilmek isteriz. İşte biz de bu sayfamızda ünlülerin boy uzunluklarını sizlerle paylaşıyoruz....

Sayfayı Paylaş