gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ünlülerin tutkunu olduğu marka:Marijoli

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

para onlarda olduğu için tutkun oldukları markalarda olur tabi :D:D bakın bakalım para sahipleri ünlülerin tutkunu olduğu markalar nelermiş :)

Antik Yunan tarzı tasarımlar sizi de büyüleyecek...

Müdavimleri arasında Kate Moss, Madonna, Nelly Furtano gibi biribirinden ünlü isimlerin bulunduğu hatta bu isimler için vazgeçilmez aksesuarlar üreten bir marka var… Marijoli. Antik Yunan tarzı tasarımlar yapan Marijoli markası, minimal ancak zarif yaklaşımıyla bayanları kendisine hayran bıraktırıyor.

Tasarımlarda kullanılan tüm malzemeler organik olup doğaya ve insana saygılı bir koleksiyon hazırladığını savunan Marielle Byworth, renk seçiminde de özellikle pembe, sarı, siyah ve beyazı tercih ediyor.

ünlülerin tutkunu olduğu marka:Marijoli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tutkun

Tutkun

Ben seni işliyorum şimdi satırlarıma Ince ince Masallar anlatıyorum ya uzaklardan, Hepsi seni özlediğimce Ya da bir düş kuruyorum korkusuzca Ama yürüdüğüm yollar Her zamankinden avare Hayal ediyorum seni Sırtının çizgisi boyunca Methiyeler düzüyorum dudaklarının köşelerine Her bir kıvrımını ezberliyorum yüzünün, Hiç doymayacak bir susuzlukla Ana dilini bilmediğim bir coğrafyada...
  2. Ünlü Markaların İndirim Mağazaları

Ünlü Markaların İndirim Mağazaları

mağaza indirimleri indirimdeki mağazalar 2011 marka mağazalar indirim indirimdeki markalar Ünlü markalardan sezonunda hoşunuza giden fakat fiyatı bütçenizi aşan ürünlerini outlet mağazalarında bulabilirsiniz kızlar... Şimdi size bazı ünlü markaların indirim mağazalarının adreslerini veriyorum...Haydi alışverişe :D:D Vakko Vakko'nun fabrikasının yanında yer alan outlet mağazasında seri...
  3. Formula 1 tutkunu ünlüler

Formula 1 tutkunu ünlüler

formula 1, ünlüler, hız tutkunu ünlüler kimmiş buyrun öğrenelim arkadaşlar. Geçtiğimiz günlerde Formula 1 spor yarışlarına ünlü akımı yaşandı Melek'ler:) Formula 1, motor sporlarına tutkun binlerce kişiyi pazar sabahı İstanbul Park’a çekti. Yarış alanına koşanlar arasında ünlüler de vardı. Yarışları eşi Didem ve oğlu Cano ile izleyen Erkan Petekkaya, Kıvanç Tatlıtuğ’la da ayaküstü...
  4. Ünlülerin kullandığı kozmetik markaları

Ünlülerin kullandığı kozmetik markaları

ünlülerin makyajı ünlülerin kozmetik ürünleri ünlülerin makyaj stilleri önerileri ve dahası burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, daha önce sizlere ünlülerin güzellik sırları hakkında bilgiler aktarmıştık ve güzellik tüyoları bilgilerinin yanı sıra bir de ünlülerin saç bakım sırları hakkında önerilerde bulunmuştuk. Şimdi ise ünlülerin kullandığı kozmetik markaları hakkında bilgiler...
  5. Dünyaca Ünlü Ayakkabı Markaları

Dünyaca Ünlü Ayakkabı Markaları

Dünyaca Ünlü Ayakkabı Markaları hangileridir bana yazar ve modellerinide sunarsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş