gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ünlülerin Van Depremine Yoğun Desteği ve Yorumları

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ünlülerin van depremine destekleri yorumları neler yapıyorlar yardım haberleri 23 ekim 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler
    Van'da meydana gelen 7.2 lik depremin şoku hala üzerimizde melekler.Bu şokla birlikte çeşitli belediyeler ve kuruluşlar hızla harekete geçerek yardım kampanyalarına başladılar.Her duyarlı vatandaş gibi ünlülerin de hassasiyet gösterdiği bu doğal afet için bakın ünlüler ne yorumlar yapmışlar,neler demişler;

ESRA EROL
    Öncelikle Büyükada'da bulunan 12 odalı pansiyonu Vanlı depremzedeler için tahsis edeceğini duyurdu.
    Özellikle sahillerde, vatandaşlara ait yazlıkların kış nedeniyle boş kalacağını belirten Esra Erol, herkese Vanlı depremzedelere bu yazlıklarını açması çağrısında bulundu.Kendi yazlığını da depremzedeler için açacağını ekledi.

EBRU GÜNDEŞ
    Bu felakete maruz kalan tüm vatandaşlarımızın acısını paylaşıyor, yaşamını kaybedenlere Allah'tan rahmet yakınlarına sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Ve enkazda kalan kardeşlerimizden dualarımızla haber bekliyoruz. Rabbim yardımcıları olsun.

EMRE AYDIN
    Van'daki 7.2 şiddetindeki depremin ardından Emre Aydın resmi internet sayfasını Kızılay'a yönlendirdi.

Aydın twitter sayfasından, "Van'a destek için @emre_aydin resmi sitesini Kızılay'a yönlendirdik. Elimizden geldiğince desteklerimizi yapacağız, hep beraber yapmalıyız!" mesajını yayınladı.

ALİ SUNAL
    1999 yılından beri toplanan deprem vergilerinin Van'a ulaştırılacağını umuyorum.

CEYDA DÜVENCİ
    Günün herkes için aydın olması adına bugün Van için düşünelim, çare bulalım ve eşya paylaşalım. Tüm ısıtıcı firmaları harekete geçsin.

YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY
    Hepimizin kalbi Van'da atıyor. Yardımlara desteklere devam. Uyumak yok Türkiye.

TOLGA ÇEVİK
    Hem kendim hem de film ekibim adına, bütün Van'a ve tüm Türkiye'ye "bütün kalbimizle geçmiş olsun".

BURAK ÖZÇİVİT
    Çarşamba kar geliyormus Van'a. Allah kolaylık versin. Yardım zamanı.

TUBA ÜNSAL
    Allah Van'daki herkesin yardımcısı olsun. Bütün dualarımız göçük altında kurtarılmayı bekleyenlerle ve yakınlarını kaybedenlerle.

NİLGÜN BELGÜN
    Bu acıları gördükçe zaman zaman yaşadığım sıkıntıların,üzüntülerin kafama taktığım şeylerin çok değersiz ve anlamsız olduğunu fark ettim.

KENAN DOĞULU
    Van bütün ülkenin yüreği ve duaları sizinle. Tanrı yanımızda olsun.

YONCA EVCİMİK
    Bence tüm bu yaşananlar birbirimize sahip çıkmayı, yardımlaşmayı, paylaşmayı, vicdan ve merhamet duygusunu hissetmeyi hatırlamamız için.

TUNCAY ŞANLI
    Dualarım depremde hayatını kaybedenlerle ve enkaz altında olanlarla. Allah geride kalanlara sabır versin.

MURAT BOZ
    Allah Van'daki yurttaşlarmızın yardımcısı olsun. Dularım onlarla.

MERVE BOLUĞUR
    Yardımlar esirgenmesin. Çevremizdekileri de teşvik edelim.

IŞIN KARACA DOĞAN
    Tüm dualarımız Van'daki canlarımız için. Allah yaralılara şifa versin, umuyorum ki çok büyük kayıplar vermeden bu korkunç olayı atlatırız.

HANDE YENER
    Van, Hakkari ve tüm o çevreye geçmiş olsun. Dilerim can kaybı yoktur. Allah vatandaşlarımızın yardımcısı olsun.

EBRU YAŞAR
    Allah ülkemizi insanlarımızı felaketlerden korusun. Tekrar aynı acıları göstermesin dilerim.

DEMET AKALIN
    Deprem en korktuğum şey. Allah yardımcımız olsun

YEŞİM SALKIM
    Şimdi birlik içinde olma zamanı. Lütfen birbirimizi kırmadan sağduyulu ve panik yapmadan hareket edelim, hep beraber.

YEŞİM CEREN BOZOĞLU
    Elinizi vicdanınızdan çekmeyiniz lütfen. Mama, battaniye, gıda ve ışık acil ihtiyaç.

ECE GÜRSEL
    Kelimeler tükeniyor içimde. Bu nasıl bir üzüntü. Allah Van'da olanların yardımcısı olsun. Allah'ım bizi acıyla sınama.

SERAY SEVER
    Önce şehitler, ardından deprem. Çok mutsuz bir haftaya uyandık. İnşallah bundan sonra gün aydın olsun; hepimize, milletimize...

PETEK DİNÇÖZ
    Enkaz altında kalanları Allahım kurtar...

ÖZGE ÖZBERK
    Gece! Lütfen bugün geç gel. Lütfen. En azından Van için.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    rihanna bile twitterdan türkiye için dua edin demiş...

Ünlülerin Van Depremine Yoğun Desteği ve Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Van örf ve adteleri

Van örf ve adteleri

EVLENME Söz kesiminden sonra gelen aşama �nişan�dır. Nişan töreni genellikle kız evi tarafından düzenlenir. Ancak masraflar oğlan evine aittir. Nişan öncesinde kız ve birkaç yakını nişan alış verişine götürülür. Burada kıza ve akrabalarına nişan için giyecek alınır. Kız evi de oğlana ve yakınlarına giyecek alır. Kıza alınanlar �nişan bohçası� içerisine konularak kız evine gönderilir. Damada...
  2. van gelenek ve görenekleri

van gelenek ve görenekleri

van gelenek ve görenekleri vanın düğünleri vanın gelenek ve görenekleri van gelenekleri ın VAN ÖRF-ADET-GELENEK-GÖRENEKLERİ EVLENME Söz kesiminden sonra gelen aşama �nişan�dır. Nişan töreni genellikle kız evi tarafından düzenlenir. Ancak masraflar oğlan evine aittir. Nişan...
  3. Depremler ve Astronomi

Depremler ve Astronomi

Anadolu bilginlerinden Thales, astronomi hesaplarına dayanan Güneş tutulmalarını hesaplayan ve bunların depremlerle olan bağlantısını bulan ilk kişi sanılmaktadır. Aristo'nun adı da Mezopotamya'da bulunan yeğeninden buradaki rasathanelerde saptanan Güneş ve Ay tutulmalarının kayıtlarını istemesi şeklinde geçmektedir. Bu konuda Thales'in tutulma olayına bağladığı kehanetlerinin önemli bir rol...
  4. Van Depreminde Ölenlerin Sayısı Yükseldi!

Van Depreminde Ölenlerin Sayısı Yükseldi!

van depremi ölü sayısı kaç kaç kişi öldü yaralı sayısı çoğaldı yükseldi vanda son durum resimleri 25 ekim 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Van'da pazartesi öğle saatlerinde meydana gelen depremin ardından ,yardımlar hızla bölgeye gönderilmeye devam ediyor melekler.Tüm Türkiye'nin yardım için seferber olduğu Van depreminde ne yazık ki zaman geçtikçe ölü sayısı da artıyor.Başbakanlıktan...
  5. Japon doktor Van depreminde öldü!..

Japon doktor Van depreminde öldü!..

Kurtarmak için geldi enkaz altında kalıp öldü!.. Japon doktor Atsushi Miyazaki, Bayram Otel enkazından yaklaşık 13 saat sonra çıkarıldı ancak hayata tutunamadı!... Bayram Oteli enkazından yaklaşık 13 saat sonra Japon yardım organizasyonundan Atsushi Miyazaki'ye ulaşıldı. Enkazdan çıkarılan Miyazaki hastaneye kaldırıldı ancak burada hayatını kaybetti. Van'da dün meydana gelen 5.6...

Sayfayı Paylaş