gebe
  1. merve_69

merve_69 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

Ünlülerin Yan Meslekleri

Konu, 'Magazin' kısmında merve_69 tarafından paylaşıldı.

Ünlülerin yan meslekleri ilgi çekiyor!.. İşte bir kaçı: Ebru Şallı: Mutfak konusunda oldukça marifetli olan Ebru Şallı, kendi yaptığı keklerini satmaya başladı…
    Seren Serengil: Geisha BY Serengil markasını yaratan Seren, hem cam eşyalar yapıyor, hem de geyşa kıyafetleri tasarlıyor…
    Nejat İşler: Olay adam Nejat İşler’in bir kitap dükkanı bir de barı olduğu biliniyor…
    Sezen Aksu: Minik Serçe özel üretim şaraplar satıyor…
    Ebru Gündeş: Takı tasarlayan Ebru Gündeş kuyumculara bu tasarladığı ürünleri yaptırıyor…
    Çağla Şikel: Çağla bayanlar için şapka, erkekler için de kravat tasarlıyor…
    Gülben Ergen: Mustafa Erdoğan’ın annesinin yolladığı kınalar Gülben Ergen’in elinde şekilleniyor…
    Okan Bayülgen: Yaramaz çocuk Okan Bayülgen bir fotoğraf tutkunu
    Şenay Akay: İmaj danışmanlığı yapıyor…
    Hülya Avşar: Özel üretim zeytinyağları üretiyor…

not:ALINTIDIR!!

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ünlülerin Yan Meslekleri
    Bunlari gercekten yapiyorlarmi????
    emegine saglik canim

3. merve_69

merve_69 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ce: Ünlülerin Yan Meslekleri

yoq be deillerdir
    yoksa adamlar bu siteleri dava ederler dimi?
    MAKSAT EĞLENCE OLSUN İŞTE

Ünlülerin Yan Meslekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meslek

Meslek

Genç kişi rüyasında kendisini bir meslek sahibi görürse rüyayı iyi yorumlamalıdır.
  2. azrail ünlülerin yanına gelirse bakın bakın ne olur :D:D

azrail ünlülerin yanına gelirse bakın bakın ne olur :D:D

Süleyman DEMIREL : Daha siyasete doyamadım valla ,Azrail Bey bi beş sene daha ellemeseniz bana (Yil:2020 Yas:135) Tansu ÇILLER : Simdi ben sizinle geleyim gelmesinede.Amerikadaki mallarımı transfer etmenin hiç imkanı yok mu ? %30'unu size bıraksam Ajda PEKKAN :Ne demek bünyeniz narkozu kaldırmaz doktor bey ? Siz işinizi yapın lütfen dediğim gibi alnımı biraz daha gerelim kırışmış...
  3. Acun Ilıcalı çağırdı ama bu ünlüler yan cizdi

Acun Ilıcalı çağırdı ama bu ünlüler yan cizdi

'BU OLAY İÇİME OTURDU' İŞTE ACUN'UN İKNA EDEMEDİĞİ O İKİ ÜNLÜ İSİM... Dünyaca ünlü şarkıcı Christina Aguilera'yı 'Var mısın Yok musun?' da yarıştıran Acun Ilıcalı, 'Kafama koyduğum bir işi ekrana yansıtamazsam gecce uykularım kaçar. Bu konuda çok takıntılıyım' dedi. Bugüne kadar her ne istiyorsa onu başardığını belirten Acun 'Kariyerim boyunca içime ukte olan iki olay var' diyerek sözlerine...
  4. eski meslekler unutulan meslekler

eski meslekler unutulan meslekler

Lütfen bana eskiden yapılan ve şu anda günümüzde unutulmuş unutulmaya yüz tutmuş eski meslekler hakkında resimli olarak bilgi verir misiniz. Titan abla özellikle senden rica ediyorum herkese cevap veriyorsun bende isterim :D:D

Sayfayı Paylaş