gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Unu Saklamanin Yöntemi

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Unlarinizin boceklenmemesi icin, un kavanozunun icerisine bir adet defne yapragi koyun. [​IMG]

2. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Unu Saklamanin Yöntemi
    ben buzdalabına koyuyorum çok yer kaplıyoo bunu da denicem .......

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Unu Saklamanin Yöntemi

teşekkürler adminim

Unu Saklamanin Yöntemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Un fabrikası

Un fabrikası

un fabrikaları türkiyenin en büyük un fabrikası türkiyedeki fabrikaları türkiyede Rüyada degirmen görmek, aile halkinin sikinti ve darliktan kurtulmasina yahut fakirlikten sonra zenginliklerine, bekar erkek için ese, bekar kiz için kocaya isarettir. Degirmen bulunmayan bir evde degirmen görmek, siddet ve zorluklara, düsmanliga isarettir. Eger degirmende ekmek, et veya bal ögütse, aile halkinin...
  2. un

un

Buğday unu mal ve rızka, aile bireylerine, Buğday ununuyla hamur karmak akrabaları ziyarete, Arpa unun hamuru din ve takva güzelliğine, Pirinç unu güzel nimete, Diğer hububatın unları hastalıktan kurtulmaya, Un satıcısını görmek zorluktan sonra erilecek kolaylığa, hazır rızka ve tabi olduğu hakkı başkasına da duyurmaya, Un elemek hakkı batıldan ayırmaya, un eleyeni görmek adil yargıca, Elek...
  3. Makyaj mazemelerinizi saklamanin en pratik yoLu

Makyaj mazemelerinizi saklamanin en pratik yoLu

Güzellik malzemeleri kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Ancak çoğu zaman bunlar tamamen bitmeden atılır. Oysa, yapacağınız birkaç kurnazlıkla rujunuzu bitene kadar kullanabilir ya da maskaranızı kurumaktan kurtarabilirsiniz. Bakım kremlerini buzdolabında saklayın... Bakım kremlerinin üzerlerinde son kullanma tarihi belirtilmemişse en fazla 30 ay saklanabilir. Peki bu süre içinde...
  4. Baba unutur...

Baba unutur...

baba unutur BABA UNUTUR... Dinle oğlum: Bunları sen küçük ellerinden biri çenenin altında yumruk olmuş, sarı saçların terden ıslanmış, alnına yapışmış bir halde uyurken söylüyorum. Odana gizlice, tek başıma girdim. Sadece birkaç dakika önce, kütüphanede oturmuş gazetemi okurken, güçlü bir pişmanlık dalgası her tarafımı sardı. Suçluluk içinde kalkıp, yatağının başucuna geldim. Düşündüklerim...
  5. Un kurabiyesi

Un kurabiyesi

Merhaba, Malzemeler 1 paket tereyağı, oda sıcaklığında 1 çay bardağı sıvıyağ 6 yemek kaşığı pudra şekeri 4 yemek kaşığı buğday nişastası 1 paket şekerli vanilin Alabildiği kadar un ( Yaklaşık 4 su bardağı ) 1 çay bardağı pudra şekeri ( Üstüne serpmek için) Yapılışı 1- Tereyağ, sıvıyağ,vanilini ve pudra şekerini krema kıvamına gelene kadar karıştırın. Nişasta ve unu ekleyerek hamuru...

Sayfayı Paylaş