gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Unut Beni'' Notaları

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

unut beni, tarkan, notaları, müziği, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler

Tarkan'ın sevilen şarkısı ''Unut Beni''nin notaları şöyle melekler;

''Unut Beni'' Notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferudun Düzağaç _ unut beni

Ferudun Düzağaç _ unut beni

Bana hüzün yapma bu gece gelemem Bu gece bu kent benden tenha çekemem Dumanlarım boğuyor ruhumun odalarını Uyumak istiyorum bırak soruları İçmişim uçan kuşlarım ölü düşlerim sarhoş Gözlerim düşüncelerimden efkarlı Avut beni büyüt beni yalanlarla uyut beni Sakinleştir kurut beni gayrı yok say Unut beni Yüreğim geniş yollarım dar Bana biraz yalan söyle bu gece ihtiyacım var
  2. Unut Beni...

Unut Beni...

unut beni sevda, bir daha degil gönül kapimi calmak, sakin ugrama... aralama... es gec beni gördügün yerde, karala... geceleri rahat birak beni ugrama... beni unut sevda, degil bir daha yüregimi almak, ismimi bile anma... unut beni sevda ne olur unut sen... ama benden aynisini bekleme... sen sevmedin ki, ben seni sevdim... sadece ben...
  3. Duydumki Unutmuşsun Notaları

Duydumki Unutmuşsun Notaları

Duydumki Unutmuşsun Notaları lazım bana bu şarkıyı çalmam lazım ama notaları bilmiyorum bee
  4. Duydumki Unutmuşsun Melodi Notaları

Duydumki Unutmuşsun Melodi Notaları

Duydumki Unutmuşsun Notası, Duydumki Unutmuşsun Melodi Notaları, Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda bir misafirimizin isteği üzerine Duydumki Unutmuşsun adlı parçanın notalarını sizlerle paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş