gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

unutamadıgın bir anı

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

Evet arkadaşlar hayatınızda mutlaka unutamadıgız anılar vardır diye tahmin ediyorum şimdi herkes unutamadığı bi anısını yazabilirmi ??? ilk ben başlayım Daha dün gibi hatırlıyorum lise 1 giderken hayatımda ilk defa okuldan kaçmıştım :) eşim yani ozmanlar sevgilimdi onunla buluşmak için karşıyakaya gitmiştim ve sınıfta çok samimi kardeşim dediğim insan biliyodu bunu ama adamla öyle böyle bi adam değil sinirli biridi ama bize gözü gibi bakardı herneyse bu benim okul çıkışına girmediğimi görüp otobüse bindiğimi görüyor okul kıyafetleriyle ve takip ediyor karşıyakaya kadar ve sevgilimle tam oturduk konuşuyoz arkamda bir el hissettim arkama dönmemle kalkmam bir olmuştu ve beni kolumdan tutup okula getirmişti sevgilime rezil oldugumamı yanayım hocama yakalandıgımamı karar veremedim dün gibi hatırlıyorum ve kendi kendime hep gülüyorum hahaha hahaha :hıms:

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bi kacmisin pir kacmisin sen ya:)

3. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

aynen cnm valla elime gözüme bulaştırdım hahaha sınıf hocamızdı bide rezil oldum 1 hafta dalga geçti benle hahaha

4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm gizemim ya zor bir durum ama bak ne güzel anı olmuş hahaha

5. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    böyle anı olmaz olsun kız rezil oldum eşim bazen dalga geçiyor hahaha:deli:

6. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    :hhh:ama bidenem sende madem buluşacan sevgilinle (şimdiki eşinle) ne gidiyon okulun oraya hemde okul kıyafetiyle:hhh:kaçacan madem tam kaç:D

7. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Ahanda böyle yakalanırsın işte:D güzel anıymı ama şimdi ben anlatayım:D dalga gecen öldü bitti ona göre:D
    ben nişanlıyım eşim ile ancak akşam fırsat bulunca aradığı zaman konuşabiliyoruz.Ozamanlar polis okulunda okuyor bazen öyleki bir hafta falan konuşmadığımız oluyor. Annemlerin ev müstakil bahçe içinde bizim telefonda girişte bende hep orada uyuyorum kii konuşayım :DAnnem habire bana kıyor kızım orada uyuma bak kapıya yakın bianda biri gelir kapıyı çalar uyku hali kalkıp açarsın haberimiz olmaz falan.. Yok diyom anne bişi olmazz ben yaparmıyım hiççç anne sözü dinlemedim:Dbigece uyuyorum ben bi baktım ki birşeyler benim kolumun üstünde yürüyo Allahtan elimi yahu noluyo bu ne dedim ben hafif bi doğruldum çığlığı bastım nasıl bağrıyorum annneeee diye kadın bi geldi kız ne var ne oldu diyo ben habire bağrıyorumm annneee bide kolumu sallıyorum:D annem tamam diyo kız felç oldu kafayı sıyırdı:benim yorgan üzerimden kaymış sen kurbağa kapının altından gel gir içeri yorganıma asıl çık gel yanıma:D babam bi giitti baktı kızım diyo yastığının üzerine yayılmış uyuyo.Birdaha ben orada uyurmuyum annem diyoki eee bin nasihattense bir müsibet okadar sana söyledim dinlemedin:D ya varya ödüm koptu zaten kurbağadan tırsıyom bide yatağıma gelmiş. Sonra eşimde duydu yazıklar olsun diyo beni kurbağaylamı aldattın:D yok hayatım o benim prensimmiş öpmem için gelmiştide fırsat olmadı:D işte benimde hiç unutamadığım olayda bu:D sıkıyosa unut:D

oyyyy valla içim ürperdii :D

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Teyzem bekarken onu görmeye gelecek aniden erkek tarafı :) ve teyzemin kızı durumu hafiften bize çıtlattı haberimiz yok gibi yapıcaz ee konu ben olunca durumlar beklenenin aksine olur o ayrı...

Misafirler geldi oturuyoruz kayınvalide olcak hanım başlıyor anlatmaya aniden geldikki kızımız temizmi huyu suyu ev hali nasıl görelim dedik.. vs.

Bende ddim o arada lafa karışıp ayyy çok uykum geldi yatacaktım aslında ben çoktan ( sanki sana soran oldu tutmamazzkı ceneni ahh ßeLeN ) dedimki asu abla gelceginizi söleyince sizi mera ettim o yüsden yatmadım...

Anamm! pot mu kırdım şimdi ben :S:S ee iş işten geçti tabiiii

9. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    ahhhhh çok var hangisini sölimm:dilektut: :D

10. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

hahaha hahaha hahaha sucrem kurbagamı hahaha öpseydin bakalım prens olcakmı ay güle güle okudum yazını süpersin hahaha hahaha

11. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

belenim naptın sen öyle seni önceden uyarıyolar sen kalkp kadına söylüyon hahaha

12. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

kız annem okuldan kaççagımı bilmiyor sabah kalktım giyindim bide servis alıyodu okul uzak diye mecbur servis yolda indirmiyo okulun oraya kadar götürüyodu :) indim ordan bi magaza vardı girdim makyaj yaptım süslendim okdar hoca olcak adam yakaladı hahaha hahaha

13. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    benim ben anlat sende en güzel hangisi geliyosa :D

14. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Bak bak ne didim ben merdane istiyosun sen:sinir:hahaha öyle gizemlim valla öpecektimde fırsatım olmadı o an çığlıklar bastığım için kesin o benden tırsmıştırhahahahahaha

15. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

döv beni döv hahaha ksin o korkmuştur hayatım hahaha hahaha :fear:

unutamadıgın bir anı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ten bir anı

Atatürk'ten bir anı

atatürk ten bir anı atatürkün 20 tane anısı İngiliz kralı VIII. Edward İstanbul'a Atatük'ü ziyarete geldiği zaman, Atatürk kendisine bir akşam ziyafeti vermişti. Ziyafetten önce, -"Bana İngiltere sarayında verilen ziyafetler ne şekilde olur, onu bilen birisini, yahut bir aşçı bulunuz !...dedi. Ve nihayet bu sofra merasimini bilen bir zattan öğrenerek sofrayı o şekilde düzene...
  2. Hani Bir An Gelir...

Hani Bir An Gelir...

Hani bir ân gelir... Ve söylenmez sözler söylenir olur! ..... Hani bir ân gelir... Mutluluk pembe bir ipek mendil gibi savrulur loş odada! ..... Hani bir ân gelir... Bir ân gelir... Hani bir göz bir göze gelir. Hani, öyle bir ân gelir ki; En “gelinmez” yollarla en “varılmaz” yolların, senle ben arasındaki yarda boyun büktüğünü görürsün... Bu yar; iki yâr arasıdır! .. Her yar iki...
  3. bir anim hahaha

bir anim hahaha

Ben ilkokula giderken babam cok alkol alirdi. Yine bir gece alkol alip geldi. Annanemde bizim ewe yakin oturuyordu ona kactik tabii her zamanki gibi. Annanem yeter artik o adami dovucem yuruyun gidelim dedi. Ewe yaklastik tam apartmanin onunde babamin nara sesi duyuldu. Arkamizi bir donduk annanem yok. Bagir cagir bulamadik megersem annanem coktan kacmis eve. Eve bir donduk annanemin üstü...

Sayfayı Paylaş