Unutamadığınız Anlar

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Unutamadığınız Anlar
Hayatınızda hiç unutamadığınız anlar var mı? Ya da anılar?

Hadi dökün bakalım içinizdekileri melekler...

Ce: Unutamadığınız Anlar

Doktorun odasına her gıdısımde hamıle olmadıgımı duyup hüsranla geri dönüşerimi dün gibi hatırlıyorum aglamaktan heder olurdum sanki tek çocuksuz olan benmışim gbi etrafıma hep kırıcı oldum ozamanlar yıne günümün gectıgı anlarda test aldım eve geldım ev kalabalıktı gızlıce testı yaptım cunkı herkesı umutlandırıp kackez hüsrana ugratmıstım .

...........vee yıne korkudolu bekleyiş yıne yoktu yıne yanlış belırtıler kendıme kızdım dusuncelerıme hayatıma esıme herkese sesızce ısyan ettım
....................o an gözümdekı yaşı silip içeri gittim ama benede morel bitimşti aradan yarım saat geçti kız kardeşım banyodan hızla cıkıp bu testi kim yaptı dedi ben utandım ben ama atmayı unutmusum özür dedim kız kardesimin çığlığı kulğımdaa halen anne oluyorsunn..............

ben tabiki şoktayım herkes beni tebrik ediyor
ben yok ben baktım yoktu deyıp inanmıyorum ama gerçekten doğru olduğunu o mutluluğıu şok üstümden geçtıkten sonra duydum yani 2 gün hala ben degilim deyip durdum
Allah herkese bu dyguyu yaşatsın arkadaşlar.........

Bilgecim tşk ederım benı ogüne tekrar götürdğün için gözlerim dolu dolu yazdım sağ ol arkadaşım

bir p.tesi akşamı saat19.00 ve bir telefon konuşması ve ardından gelen gözyaşları ve karanlık umutsuz dönüşü olmayan günler ve bir daha asla yaşamak istemediğim vede unutmamın mümkün olmadı günler.beynime kazınmış bir gidiş ve o gidiş ruhumdan bir parçayı almıştı ki o parçanın yeri hiçbir zaman dolmadı dolmasıda mümkün deyil hatırlamaktan nefret ettiğim vede hiç unutamadığım günler...aslında benim yarımda gitmişti o lanet p.tesi akşamı ve o günden belli tüm p.tesi akşamlarından ve 1 aralık günlerinden nefret ediyorum.
LÜTFEN ARALIKSIZ DÖNSÜN DÜNYA bu mümkünmü deyil malesefki deyil...

ÇOK SEVDİM...
bundan 6 yıl önce başlamıştı her şey.. deli dolu biriydim umursamaz vurdum duymaz aşktan anlamaz.. bir gün okulun önünden arabasıyla geçiyordu ve arabada bangır bangır bi şrkı çalıyordu çok seviyordum o zaman lar o parçayı dayanamayıp bi anda arabanın önünde buldum kendimi.. frene bastı ve arabadan indi özür dilerken gözleri korkmuş birazda şaşkın bakıyordu içimde tarifsiz bişeyler olmuştu.. ilk def böyle boş hissetmiştim kendimi..sonraları yine geçmeye başladı her geçtiğinde her araba sesinde okulun camına çıkıyordum yada bahçeye koşuyordum.. ama imkansız dı sanki.. sonra bi arkadaşımın tanıdğı çıktı.. bana haber yollamış tanışmak istediğini söylemiş.. o gün hiç düşünmeden hayır demiştim.. onun hakkında sürekli birilerie bişeyler soruyordum onu tanıyordum her geçen gün.. derken ardından 3 ay geçti halen bırakmadı peşimi.. ama ben bi türlü evet diyemiyordum hayatlarımız çok farklıydı.. 6 ay sonra evet dedim.. artık herşey o olmuştu uzaktan sevmek acı veriyordu bana.. sonra her öğle molasında okul çıkışlarında onunla görüşmeye gidiyordum.. her geçen gün daha çok bağlanıyorduk.. elimi tutan ilk erkekti..ilk aşkımdı ve son aşkım olacakdı.. zaman akıp gidiyordu artık iyice tanımıştık birbirimizi.. bu aşkın imkansızlığını yıkmak için onun hayatını değiştiriyordk herşey mükemmeldi.. artık benim istediğim gibi bir insandı.. bende büyümüştü.. o deli dolu anlarımdan eser kalmamıştı.. olgunlşmıştım çünkü aşkı tanımıştım... onu tanımıştım.. zaman hala ilerliyordu seneler gidiyordu.. evlenecektik ama askerlik ve iş sorunu vardı.. ailesi biliyordu aile biliyordu.. ne kadar benim ailem çevresinden dolayı onaylamasada sevdiğim için ses etmiyorlardı.. sonra askerlik geldi.. ilk ayrılığımızdı.. onu ağlayarak askere gönderdim.. neolduysa ozamandan sonra başladı.. Askerlik ikimizide sarsmıştı hasretlik bi taraftan kavgalar bi taraftan.. ama yine de bi şekilde sürdürebiliyorduk ilişkimizi.. 15 ayı bitirdik geldiğinde bayramdı bizim için deli gibi seviyorduk birbirimizi.. bazen öyle anlar gelirdikibenden daha çok sevdiğini hissederdim.. hayatı paylaşmıştık biz herşey birbirimizin olmuştu biz bi bedende iki candık.. sonra iş telaşı başladı babasının barı vardı ve ailem orda olmasını istemiyordu bende istemiyordum.. içkiden uzak kalması için elimden geleni yapmıştım oda sağolsu beni kırmayıp söz vermişti uzak duracağına.. bir mobilya mağzasında işe başladı onu da halletmiştik eşyalarımızı beyniyorduk nişanı evliğiği konuşuyorduk.. ama bütün bunlar olurken rahatsız şekilde kavgalar ediyorduk.. bazen haftanın 2 günü 3 günü büyük kavgalarımızız oluyordu.. ve sonra:'( bir gün yine kavga ettik ayrılmak istediğini söyledi o gün anlamıştımki biz birlikte olamazdık ayrı dünyaların insanlarıydık.. kavgalarımız beni huzursuz ediyordu.. aşk acısı çekmeyi tercih ettim.. çünkü o ebnim ilk aşkımdı ben ondan başkasını düşünmemiştim onunla son bulucaktı.. ama düşündüğüm zaman evlendiğimde geri dönüşü olmayan bir yola girecektim.. o gün tamam dedim bitsin.. şaşırmıştı çünkü beklemiyordu dön dememi bekliyordu ama ben aklıma koymuştum.. BİTİMİŞTİ.. artık dönüş yoktu.. 2 hafta boyunca hiç olmadığı kadar iyiydi sürekli arıyordu çiçekler gönderiyordu yemek yemediğimi bildiği için yemekler gönderiyordu sürekli konuşmasamda geliyordu.. ama geç kalmıştı.. ne olurdu sanki önceden fark etseydi.. artık oda anlamıştı bittiğini.. umudu kırılmıştı.. geceler boyunca uykusuz ağlıyor iş yerimde ilaçlarla ayakta duruyordum.. sonra cehennnem gibi günler başladı.. acıdan ne yaptığını bilmiyordu bileklerini kesti ilaçlar içti.. iş yerimde kendini yerden yere atıp kafasını duvarlra vurup ağlıyordu bırakma beni diye. o gün gördümki erkeklerde ağlarmış delice severmiş.. ama bir türlü evet diyemiyordum.. aynı şeyleri yaşamaktan korkuyordum.. aileme çok düşkündüm onalra acı çektirmeye başladı.. ölüme götürdü beni.. yinede evet demedim. kafamma koymuştum çünkü.. her gün içip geliyordu iş yerime.. hem kızıyor hem onu öyle gördükçe eriyordum.. günde 2 paket sigara içiyor yemek yiyemiyordum.. onu çok seviyordum hemde çok.. ama aileme yaptıklarını gördükçe ondan uzaklaştım... nefret ettim ben onumu sevmiştim.. ama yinede bir gün bile ah etmedim çünkü biliyorum acı çekiyordu.. ona gözlerine bakarak seni sevmiyorum artık dediğim gün bitti herşey.. oratlardan yok oldu.. giderken beni asla bırakmayacağını sürekli peşimde haber alacağı birinin olacağını söylemişti evet doğruda oldu iş yerimde sürekli takip ediliyorum.. ama ben onu nerde nasıl vve ne yaptığını bilmiyorum.. şu anda msn im çevrımdışı açık ve o msn de ama yazamıyorum.. yeniden başlamak istemiyorum.. bitirmesini bilmek gerekir aşk ne kadar büyük olursa olsun.. ardından 3 ay geçti hala çok seviyorum acı çekiyorum her yerde herşeyde ona ağlıyorum sessiz için için kimseler bilmiyor ama ben onu çok sevdim ve seviyorum.. hiç bi zaman bilmiyeceksin bebeişim ben hep sana yazacağım sana ağlayacağım.. sen mutlu ol tek dileğim bu.. seni seviyorum iyi yüreklim.

işte böyle :'(

Fear, Rüyam ve Bebişim, yazdıklarınızı okudum, düşünebileceğimden çok daha içten, inanılmaz ve etkileyici anları yazmışsınız... Tüylerim diken diken oldu her birini okurken.

Fear, hayatının hep böyle beklenmedik güzel anlarla dolu olmasını dilerim... Çok duygulandım...

Rüyam, ... sen biliyorsun zaten.... Burada fazla söze gerek yok... Güçlü insan...

Bebişim, verdiğin karar ve gösterdiğin kuvvet karşısında saygı duyuyorum sana, harikasın...

bir kişiyi sevmiştim o beni hiç görmüyodu bile. en iyi arkadaşıma söyledim.oda sevdiğim kişinin sevdiği olup olmadığını araştırdı.ve en gıcık kaptığım kızı seviyo. en kötüsüde en iyi arkadaşımın ikisinin arasını yapması.gerçekten o günü unutamıyorum.

eşimle çeşmede staj yaparken tanıtım. bir gün çok yoğun o barda ben servisteydim. yanına meşrubat almaya gidiyordum sonra masalara dağıtıyordum. benimle konuşmak istiyordu bende naz yapçam diye kabul etmiyordum. en sonunda tüm restoranın içinde bana bağırarak evlenme teklifi etti. çok utandım. otelden atılcam diye ödüm koptu. ayrı şehirde yaşıyodu bende aradan 5 yıl geçti ve evlendik mutlu son oldu. o günü hiç unutamıyorum . (ama çok güseldiiiii) cesur kocişim benim

çocuk tedavisi için dr başvurmuştum.dr bana hemen lapraskopi yapacağını söyledi.ameliyattan sonra moral bozukluğu olmasın diye olumsuz bir şey söylemedi ,neyse 6 gün sonra kontrole gittiğimizde bana ameliyatın iyi geçti ama durumun pek iç açıcı değil dedi.normal yoldan anne olma şansın hiç yok ancak belki tüp bebekle olabilir dedi.o an dünyam başıma yıkıldı eşimde bende çok gençtik.yobaz insanların konuşacakları olumsuz cümleler o an aklıma geliyordu. ve ben o gün ölmek istedim kendimi hiç bir şeye yaramaz biri olarak gördüm.çok üzülmüştüm öyleki üzüntüden gögsümde bir ağrı hissetmeye başlamıştım.aradan 1 ay geçmişti.bir gün banyo yaparken gögsümü elimle muayene ettim elime küçük bir nohut tanesi geliyordu. ertesi gün dr gittik dr gögsümdekinin kanser hücresi olabilir demesi beni mah fetti.hemen tetkitler yapıldı.bana dr şimdilik bir şey yok ama ilersi için bir şey diyemem dedi.hayatımda tanıdığım en kötü dr du.beni diri diri mezara koydu.ve biz başka dr lara gittik şuandada gitmeye devam ettiğim çok iyi bir genel cerrah.gögsümdekinin kist olduğunu korkulacak bir şey olmadığını söyledi,ve gögsümdeki kisti aldı.şimdi yine var her 6 ayda bir kontrole gidiyorum.şimdi düşünüyorum insanın sağlığından daha önemli ne olabilirki? gögsüm için gittiğim ilk dr un bana kanser olabilir demesi beni mahfetmiş hayata küstürmüştü.şimdi gittiğim dr un önemli bir şey yok demesi hayata döndürmüştü beni.ilk dra çok kızmıştım ama şimdi kızmıyorum niyemi? çünkü bana sağlığımın yaşamanın önemini görmemi sağladı.artık bebeğim olmuyor diye ölümü düşünmüyorum.hayata daha sıkı bağlandım.bu bana büyük bir ders oldu insanın sağlığı kadar önemli bir serveti olamaz.kusura bakmayın çok karışık yazdım çünkü o anları yeniden yaşıyor gibi oldum sizlerin beni anlayacağınızı umarım teşekkürler bilgecim

Son düzenleme:

sanaL alem de ilk kankam onunla tanıştığmız mesajları daha yeni mesajlarım gibi hatırlıyorum...birrbirimiz için resimler yapmıştık...Adı da esraydı esoşum bnm

şuanda bi sevgilim var birbirimizi çok seviyoruz çok mutluyuz birlikte.ne olursa olsun ayrılamayız.aradan 10 senede geçse onu çok sevicemm.seviyorummmm seniiiiiiii bebeimmmmmmm

Geri