gebe
  1. ross

ross Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

unutamadım

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında ross tarafından paylaşıldı.

itiraf ediyorum unutamıorum.. eski erkek arkadaşımı unutamıorum delirecem 6 yıl oldu ve ben her gün her an onu düşünüorum çok mutsuzum o beni hiç haketmedi aldattı ve benden ayrıldı umursamadı bile beni sonra yalvardı nasıl dönmek istedim ama gururuma yediremedim nasıl gurursa.kızlar ben onu nasıl unutabilirim???? onu düşünmekten hasta olacam ve interntten hep takip ediorum faceden sürekli birileriyle ilişkide.DELİRMEK ÜZEREYİMMM VARMI BENİM GİBİ ACABA BAŞKA?:((((((((

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    inş en kısa zamanda unutursun tatlım...seni umursamayanı sen hiç umursama bence..herşey gönlünce olsun tatlım

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bence salla gitsin.seni haketmiyosa aklından çıkar at .takıntı haline getirirsen daha zor olur.neden takip ediyosunki.zamanla zaten unutulur.Allah kolaylıklar versin tatlım

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Zamanla unutursun canım benim senin gibi çok vardır elbet..

5. ross

ross Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    okadar çok denedim ki olmuorr değmeyecek birisi biliorum ben galiba kendi aşkıma aşığım saolun kızlar..

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    6 yil olmus...

Zaten artik bu saaten sonra unutmak gibi birsey söz konusu olamaz...
    Ki insan hayatta yasanilan en kücük seyi dahi hafizaya kayit ederken, sevgi ile baglanilan birini unutmak söz konusu olamaz.

Bence sen "Bosyere" unutmak icin caba sarf etmek degildi, onu en az düsünecegin seylere ver kendini, yani demem oki: unutamadigin yetmiyormus gibi, birde onu takip altina alma, ne yapip ettigi ile ilgilenme, KENDINE ACI CEKTIRME...

Tamam hala Seviyor, Unutamiyorsun, bunlar gayet dogal seyler..
    Ama onu eger gerceten bir nebzede olsa fikrinden cikarmak istiyorsan, onu ilk olarak hayatindan cikar.(takip ettigin icin diyorum)

Zamanla allahin izini ile yerlesmis oldugu kalbindende yavas yavas cikip gidecektir...

Hayatta daim olan hicbirsey yoktur, Unutma...

Saglicakla kal...

7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Faceden surdan burdan takip ediyorum diyorsun... unutmsak istiyorsan bu hic dogru degil aklindan hic cikmaz ki. uzak dur onun bulundugu ortamdan takip etme faceden disari cik etrafinda ondan baska ve seni hak eden erkeklerin oldugunu unutma... böyle bi adam icin delirmek cildirmak kafa yormak en son yapacagin sey. o keyfine bakiyo sen derdindesin, okadar aciz degilsin bence ;)

8. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım unutluyor inan bana evet canın çok acıyor...çok ağlıyorsun ama sonra unutuyorsun...Allah onun yaptığını yanına koymuyor gözüne gösteriyor..sonra zamanla onun gerçek yüzüünü görünce kendine kızar oluyorsun bunu mu sevmişim diye...sadece zaman değil 6 yıl 10 yıl bile unutamazsın eğer unutmak istemiyorsan yani demek istediğim önce unutmak iste bunu kendine söyle...unutuluyor cnm...

9. ross

ross Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    okadar çabaladım ki bazen tam unuttum diorum bazen iğreniyorum tiksiniyorum ve onun uzayıp giden kızlar listesinin en altında olmak bile çok üzücü inanki ama kalbime söz geçmio onunla hiçbi zaman olmayacağını biliyorum çünkü olmaz yapamaz bi kızla daldan dala atlayacak tek isteği bu onu unutmak için neler yapmadım ki hep bi yerlerden çıktı karşıma saolun şekerlerrr öpüyorum siziiiiii

10. Gizem atras

Gizem atras Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence artık sende saplantı olmuş.Başka bişey değil bu :S

11. Melek-ki :)

Melek-ki :) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle saplantı .. ama sürekli birileriyle ilişkideyse boşver .ne olduğunu ortaya koymuş işte

12. ross

ross Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaten onunla bi ilişki olacağından değil ama ne bilim tuhaf bi tutku benimkisi saçmasapan bi insan yani insan bile denmez gerçide...:)

13. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    keşke o zaman affetseydin canım çünkü bazen erkek aldatınca eğer geri dönerse gerçekten pişan olmuş anlamına geliyor ve de seni seviyor...

14. ross

ross Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayatımızda öyle keşkeler varki canım... sonradan bazı şeylerin farkına varılıyor ama çok geç oluyor..!!!!!

15. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bazı insanlar var aşkı hiç tatmamışlar bile bence unutamaman bile güzel yani seviyorsun sevgi barındırıyorsun içinde...

unutamadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Istesemde unutamadım...

Istesemde unutamadım...

Ağaç yaprakları, döker unutur Can canı mezara, koyar unutur Gece gündüz olmaz, küser unutur İstesemde seni, unutamadım Yapılan teselli, fayda sağlamaz Bulutlar döktüğü, yaşa ağlamaz Et Tırnaktan geçer, gönül dağlamaz Sevgin kalbi dağlar, unutamadım Çiçek dalda kalan, gülü kurutur Kuşlar yuvasında, yavru unutur Aşkın damarlarda, canı büyütür Ben bu ayrılığı, unutamadım...
  2. Teoman - Unutamadım

Teoman - Unutamadım

teoman unutamadım akor Dün yine yapayalnız dolaştım yollarda Yağmurlarda ıslanan bomboş sokaklarda Gözlerimde yaş kalbimde sızı unutmadım seni Unutamadım unutamadım ne olur anla beni Unutmak kolay demiştin alışırsın demiştin Öyleyse sen unut beni yeter ki benden isteme Gözlerimde yaş kalbimde sızı unutmadım seni Unutamadım unutamadım ne olur anla beni Yıllar ikimizden de çok şeyler götürmüş...
  3. Emrah - Unutamadım

Emrah - Unutamadım

Buna Yürek dayanir mi? Ayrilik Atesi sarmis bedenimi, anladim ki, senle varim, sen bendin,ben sendim, sensiz olmaz,hic bir Sabahim. Duysan dönsen tekrar sevsen, bir sans versen,ve sunu bilsen, seni cok seviyorum.(2x) Yapamadim,Unutamadim, su gönlüme anlatamadim, sensiz düzen kuramadim, olur diye zannetmistim, meyer sensiz yasanamazmis.
  4. Unutamadım yâRim unutamadım

Unutamadım yâRim unutamadım

Unutamadım yâRim unutamadım DuyuyoR musun feRyatLaRımı,DuyuyoR musun isyanLaRımı? SöyLe duyuyoR musun? YüReğimde baŞkası yok geL yine yüReğim oL geL yine benim oL Vazgeçemedim,unutamadım,siLemedim işte YaLanım oL,DudakLaRımdan çıkan tek hecem oL... AsLında geLme benim oLma !! Acı çektiRme bana.. yada .. yada boşveR ! ............... YüReğim seni istiyoR başkasını koyamıyoR...
  5. unutamadım diyorsanız.......

unutamadım diyorsanız.......

iyi ya da kötü herkezin hayatında unutamadığı bir olay ya da bir kişi vardır.............. iyi ya da kötü ne olursa olsun unutamadığınız her şeyi paylaşabilirsiniz kızlaaaaar :ehi:

Sayfayı Paylaş