gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

unutkanlar için not defterli yüzük

Konu, 'Çöplük' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: unutkanlar için not defterli yüzük

:) millet ne çıkaracağını şaşırıyo walla eee bunun sayları bitince defter değişiyomu :)

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

ayyy bana lazım bundan ben çok unutkanım:hhh:

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bana da banada lazımmmm

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar nerden bulabiliriz ya da ne kadardır bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

unutkanlar için not defterli yüzük konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşam İçin Notlar

Yaşam İçin Notlar

ARPACIK Gözlerinizde henüz yeni çıkmakta olan arpacığı sarımsakla ovarsanız kaybolduğunu göreceksiniz. BULANTILARA KARŞI Bildiğimiz limonatayı çok az şeker ve maden suyuyla hazırlayın. Bulantıdan şikayeti olan kişiye soğuk soğuk içirin. Bulantı hemen kesilir. PAS LEKESİ Pas lekelerini çıkarmak için bol tuzlu limon suyu yapıp temiz bir bez üzerine birkaç defa bastırın, sonra da...
  2. Unutkanlara müjde

Unutkanlara müjde

Şifresini unutanlar artık dökümanlarına ulaşabilecek.. Nasıl mı? Bir yazılım firması tarafından geliştirilen şifre bulma/hatırlama yazılımı (Password Recovery) sayesinde şifresi unutulduğu için kullanılamayan dokümanlar yeniden kullanılabilecek. Kullanılan karakter sayısına göre ortalama bilgisayarda birkaç saatten birkaç yıla kadar değişen sürelerde çözülebilen doküman şifreleri, 25 kata...
  3. Banyonuz için küçük notlar

Banyonuz için küçük notlar

Aydınlık ve ferah bir banyo için dikkat edilmesi gereken ilk şey aydınlatma unsurlarının ve aynaların doğru kullanımıdır. Banyolarda genellikle ışığı son derece cansız ve soluk olan florosanlar kullanılır. Bu nedenle öncelikle aydınlatma sistemini değiştirmek gerekebilir. Tavandan spotla aydınlatma ve birden çok ışık kaynağının kullanılması, ışığın mekana daha sağlıklı bir biçimde dağılmasını...
  4. notlarım

notlarım

itiraf ediyorum notlarımı düşürdüm onları hemen toplamam lazım of offfffff aglamak istiyorum yaa:hasta:
  5. Evlenme Teklifi İçin Yüzük nasıl olmalı

Evlenme Teklifi İçin Yüzük nasıl olmalı

Evlenme Teklifi İçin Yüzük nasıl olmalı yani şöylede diyebiliriz evlilik teklifi yaparken nasıl bir yüzük almalıyım bu konuda bana tüyo verin :)

Sayfayı Paylaş