gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Unutma Beni'' Dizi Şarkısının Sözleri

Konu, 'TV dizisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

unutma beni, dizi şarkısı, sözleri, nedir, oyuncuları, ile ilgili bilgiler burada melekler

Fox tvde yayınlanan ve geçtiğimiz günlerde başrol oyuncusu Açelya Yılhan'ın kaza geçirdiği ve hafif sıyrıklarla atlattığı dizinin şarkı sözleriyle karşınızdayız melekler :)

Bu ask oyunu basdan yalan
    kac kacabilirsen unutma mazin silmez zaman

bu kalp yarasi sende kanar
    yak yakabilirsen at atabilirsen unutma senindir heran

sormam nedendir onca senelerdir
    seninim birakma beni ya bir haber yolla ya bir selam gönder
    dayanamam unutma benin

''Unutma Beni'' Dizi Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolpa Nasıl Öğrendin Unutmayı şarkı sözü

Kolpa Nasıl Öğrendin Unutmayı şarkı sözü

Kolpa Nasıl Öğrendin Unutmayı şarkı sözü Merhaba arkadaşlar ve bu konumu okuyacak olan tüm millet sizden bir ricam olacak Kolpa Nasıl Öğrendin Unutmayı şarkı sözlerini arıyorum ben. şimdiden yardımınız için tşkler
  2. Eylem Aktaş Beni Unutma şarkı sözü

Eylem Aktaş Beni Unutma şarkı sözü

Eylem Aktaş Beni Unutma şarkı sözü Arkadaşlar slm olsun hepinize acaba aranızda Eylem Aktaş Beni Unutma şarkı sözlerini bilen var mı
  3. Kan Damlar Yüreğime - Beni Unutma Şarkı sözü

Kan Damlar Yüreğime - Beni Unutma Şarkı sözü

Kan Damlar Yüreğime - Beni Unutma Şarkı sözü Merhaba kızlar Kan Damlar Yüreğime - Beni Unutma Şarkı sözleri acil tarafından lazım bana sizden yardım bekliyorum
  4. Adını Feriha Koydum Beni unutma şarkısı sözü

Adını Feriha Koydum Beni unutma şarkısı sözü

Adını Feriha Koydum Beni unutma şarkısı sözü Adını Feriha Koydum 10 Şubat Beni Unutma sözleri Adını Feriha Koydum sevenleri için Beni Unutma adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda sunuyor ve diyoruz ki kimse unutulmaz inşallah:) Kan damlar yüreğime Gözlerine haram değerse Gül teninde günah gezerse Günün birinde Eller ayırsa, yollar kapansa Sol yanımda senin aşkınla Dolanırım koca...
  5. Kan Damlar Yüreğime Beni Unutma Şarkı Sözü

Kan Damlar Yüreğime Beni Unutma Şarkı Sözü

Kan Damlar Yüreğime Beni Unutma Şarkısı Sözleri Eylem Aktaş Kan Damlar Yüreğime Şarkı Sözleri Adını Feriha koydum dizisinde çalan ve çok beğenilen Eylem aktaş'ın seslendirdiği Kan Damlar yüreğime adlı şarkının sözlerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Kan Damlar Yüreğime Beni Unutma Şarkı Sözü Kan damlar yüreğime Gözlerine haram değerse Gül teninde günah gezerse Günün...

Sayfayı Paylaş