gebe
  1. Jaaxa

Jaaxa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

"Unutma Beni" hafta içi her gün 15:30'da FOX'ta...

Konu, 'TV dizisi' kısmında Jaaxa tarafından paylaşıldı.

unutma beni son bölüm fox unutma beni son bölüm ne zaman başlayacak fox ne zaman başlayacak foks dizileri Gözlerden sözlere taşınamayan bir aşkı içlerinde mıh gibi taşıyan iki aşığın; karanlıktan aydınlığa, matemden sevince, acıdan mutluluğa doğru birbirlerine kavuşma yolculuğu… Unutma Beni, içinde gün be gün büyüttüğü çocukluk aşkını bir anda kalbinden silmek zorunda kalan İlkay ile, yıllardır yanı başında duran büyük aşkı bulduğu gün kaybettiğini anlayan ve onu yeniden kazanabilmek için çetin bir mücadeleye giren Ali’nin hikayesini anlatır.
    Üstelik Ali’nin sınıf atlamak arzusuyla evlenmek üzere olduğu zengin patron kızı Nazlı, sadece karnındaki bebeğe göstermelik bir baba bulmak ve tutkuyla bağlı olduğu evli bir erkek olan Selçuk’a inat Ali’yle evlenmek istemektedir. Ali’yle İlkay’ın aşkı bu entrikalar içinde bütün masumiyetiyle yeşermeye çalışacaktır.
    Unutma Beni, İlkay’ın çevresinde orta halli insanların, Nazlı ve ailesi ile zengin muhitin, Ali ile mertliğin ve cesaretin, ağabey Rauf ile hırsın, Nazlı’nın babası Selahattin ile hoşgörü ve bilgeliğin, Selçuk ve karısı Meral ile dağılan bir yuvayı ayakta tutmak için verilen mücadelenin, komşu kızı Emine ile umutsuz aşk ile fedakarlığın, Ali ve İlkay aşkı ile de aşkın herşeye göğüs geren gücünün anlatılacağı bir dizi olacaktır.
    Sürükleyici, sırlarla dolu aşk hikayeleri, yaşamdan karakterleriyle, herkesin kendinden bir şeyler bulacağı, kadın seyircinin nefes nefese seyredeceği, heyecan ve entrika dozu hiç düşmeyen, keyifle izlenecek bir aile dizisi UNUTMA BENİ…

2. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: "Unutma Beni" hafta içi her gün 15:30'da FOX'ta...
    çok güzel bir dizi kaçırmadan izleyom bende.

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: "Unutma Beni" hafta içi her gün 15:30'da FOX'ta...

cidden çok hoş bi dizi bizim evin halleri gibi ama onu bile sollamış yanii :D

4. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    vakit buldukça izliyorum bende

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    bende severek izliordum, ama fox tv avrupada yayinlanmiyor artik... :)

6. iikraa

iikraa Forum Okuru

kacirmadan izledigim tekkk dizi harika bi diziii oellkle su aralar cok heycanli gidiyooooooo.

7. rahime tandogan

rahime tandogan Forum Okuru

bende çok se verek iziyorum ama bizim evin halleri bizim için çok değerli

deliler gibi başlama gününü bekliyorum bütün oynayan oyunculara bizim için bu kadar çaba göstermeleri için teşekkür ederim. takdiri hak ediyorlar.

"Unutma Beni" hafta içi her gün 15:30'da FOX'ta... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankara'da 15 Gün İçinde 27 Bebek Öldü

Ankara'da 15 Gün İçinde 27 Bebek Öldü

Ankara’daki Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, 15 gün içinde 27 yenidoğan bebek öldü. Hastane Başhekimi Op. Dr. Leyla Mollamahmutoğlu, ölümlerin "prematüreye bağlı" gerçekleştiğini belirtirken, çalışanlar hastanenin kapasitesinin çok üzerinde çalışmasının ölümlerde etkili olduğunu iddia ediyor. SAĞLIK ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası...
  2. şehitlerimiz için her gün bu bölüme uğrayalım!

şehitlerimiz için her gün bu bölüme uğrayalım!

asker resimli sözler Arkadaşlar her gün bu bölüme şehitlerimiz için gül,bayrak ve onlar için sözler bırakalım ne yaparsak yapalım yinede onların hakkını ödeyemeyiz onlar bu vatanı ve bu vatanın üstünde yaşayan bizleri korumak uğruna şehit düşüp canlarını vermişlerdir.bizlerde en azından tüm şehitlerin anısına nacizane olaraktan gülllerle ve bayraklarla donatalım bu köşeyi....tüm arkadaşları...
  3. Her gün bir bardak için

Her gün bir bardak için

Ben normalde bir bardak suyu zor içen bir insanım.Annem tutturmuş kızım elma sirkesi iç diye.Zayıflarsın diyor.Ama ben naısl içerim onu midem kaldırmaz.Hadi sirkeden geçtim turpun suyunu nasıl içerim:SBen içemem melişlerim ama siz için.Mutlaka için bari siz sağlıklı kalın:) Böbrek taşı, astım, sarılık ve romatizmanın ilacı...Vücuda başka yararlarının yanı sıra özellikle ''karaciğerin...
  4. Unutma beni

Unutma beni

YA KIZLAR BU UNUTMA BENİ DİZİSİNİ İZLEYEN VARMI ARANIZDA ACABA FİNAL NE ZAMAN SAKIZ GİBİ UZATTILAR VALLA :lau:
  5. Halil Sezai Evlendi 15 gün içinde boşandı !

Halil Sezai Evlendi 15 gün içinde boşandı !

Habertürk'ten Serkan Öztürk'ün haberine göre Halil Sezai, herkesi ters köşeye yatırdı! Sezai, bir süredir büyük aşk yaşadığı Zehra Kaya ile herkesten gizli nikâh masasına oturdu. Çiftin kimseye haber vermeden 23 Ağustos’ta Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde evlendiği ortaya çıktı. AİLELERİ VE YAKINLARI BİLİYOR Halil Sezai’nin ve Zehra Kaya’nın sürpriz evliliğinden sadece ailelerinin ve bazı...

Sayfayı Paylaş