gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Unutma Sakın Yüzükleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

sakın unutma yüzükleri
    Meleklerim eminim bir çoğumuz yapmışsızdır... Hani bazı şeyleri unutmamamız için parmağımıza ip bağlardık ya. Artık o iplere gerek kalmadı. Çünkü tasarım dünyası bu işe de el attı. Ve karşınıza bu yüzükleri çıkardı. Ben birşey unutmam diyorsanız bile bu yüzükleri şık tasarımları için takabilirsiniz...
    İşte sakın unutma yüzükleri :tik:

Unutma Sakın Yüzükleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Unutma Sakın

Ebru Gündeş - Unutma Sakın

huzunlu bir sarki duydugun zaman seni seven beni hatirla o an olmeyen asklardir hatirda kalan seni sevdigimi unutma sakin kaderim varmiki talihim olsun sensiz yarinlardan umidim olsun gokteki yildizlar sahidim olsun seni sevdigimi sakin unutma sensiz omrum gecse hep avunmakla mutluyum askina bel baglamakla tertemiz hislerle sonsuz bir askla seni sevdigimi unutma sakin kaderim varmiki...
  2. meraklılarına Unutma Sakın Yüzükleri burada

meraklılarına Unutma Sakın Yüzükleri burada

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. sepet sepet yumurta sakın beni unutma

sepet sepet yumurta sakın beni unutma

sepet sepet yumurta sakın beni unutma şarkısı yumurta şarkısı sakın beni unutma dinle
  4. sakın unutma

sakın unutma

Kendini sevilebilecek bir insan haline getirmeyi ve ondan sonra da kendini sevip kendine sarılmayı unutma. Gözlerinin içi gülsün gülerken, bakışların pırıl pırıl olsun ve her zaman nemli kalsın göz pınarların bunu sakın unutma. Zamana güven ve onun senin en büyük dostlarından biri olduğuna inan. Acılarının ve felaketlerinin ancak onun koynunda uyuyabileceğini unutma. Açık tut...

Sayfayı Paylaş