gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Unutma sen gelirsen maviliklerde gelir..

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Gözlerim seni arıyor Ellerim Yüregim seni arıyor...

Ama bir türlü göremiyorum seni bulamıyorum nerdesin kiminlesin şimdi..Ben karanlıklarda korkuyorum hani aydınlıgım ışıgım olacaktın bırakmayacaktın beni bu karanlıklara bak yoksun ..İçimde bir sızı var beni yiyip tükeden gittin sanki bir daha dönmemişcesine bıraktın beni bu karanlık kuytu köşelere.

Oysa sendin içimi ısıtan gülüşlerime anlam katan şimdi yoksun ne gülüşlerimin anlamı var nede sözlerimin gitmişsin ben uyurken sessizce gitmişsin ve bana mavilikleri degil karanlıkları bırakıp gitmişsin.neden gittin böylesine beni dipsiz kuyunun içine atıp umutlarımı savurup neden gittin söyle şimdi seni mi merak edeyim yoksa aklımdaki binbir soruyla mı boguşayım söyle...Seni yüregimi merak ediyorum gidişinin sorgulamasını yapıyorum kendime beni böylesine karanlıga bırakıp gidişinin sorgusunu gözlerimeellerimeyüregime soruyorum naptınızda gitti o maviliklerimi alıp neden gitti diyorumyanıtı yok hiçbir sorununaslında yanıtı varda sen yoksun ki sen olmayınca ne sorunların yanıtlarının önemi kalıyor nede başka bir sorgu sualinin nerdesin nerde..
    Gel desem gelirmisin?
    Tut desem ellerimi
    Baksam gözlerine tükeninceyebitinceye kadar
    Yok olsam yüreginde
    Gözlerinde esir kalsam
    Hapsolsam yüregine
    Bırakmasan ellerimi
    Nerdesin gel desem gelirmisin?
    Gel gel ...
    Tut ellerimi..
    Mahkum olayım yeniden gözlerineyüregine
    Gülüşlerim yeniden anlam kazansın gülüşlerinde
    Sözlerim hayat bulsun dudaklarında
    Yüregim yüregim yeniden hızla çarpsın sende

Unutma sen gelirsen maviliklerde gelir..
    Gülüşlerimde anlamlı olur..

alinti

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Unutma sen gelirsen maviliklerde gelir..
    Çok güzel paylaşım

Unutma sen gelirsen maviliklerde gelir.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen gelirsin aklıma!!!

sen gelirsin aklıma!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ege - Her Şey Seninle Gelir

Ege - Her Şey Seninle Gelir

Herşey seninle gelir Olmadık bir anda Günahların düğümlenir Vicdan azabında Nerde olursan Her ne yapıyorsan Kabus olur çöker uykularına Nasıl sahiplenirim bütün suçlarımı Nasıl savunurum bütün hatalarımı Nasıl pişmanım nasıl kırgınım Yürek dayanmaz acılarıma Mahkum oldum sensizliğe yolun sonunda Esaretim yalnızlığa dönüş yok sana Yüzüm yok demek için yeniden başlamaya Giremem...
  3. **gelirsin diye....**

**gelirsin diye....**

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. ..Unutma Sen Sebebimsin Sen Sonumsun..

..Unutma Sen Sebebimsin Sen Sonumsun..

Koynumun En Yavan Yalnızlıkları Adı Sen Yasaklı Sevdaların Vazgeçmiş Umutları Sesini Duyur Hadi …. Sana Aç Yüreğimin Çıkmazları Sana Tutsak Kendim…. Suskun Bakışlarımın Ardından ki Hüznün Bir Bileni de Yok HaniNeden Sen Sebebi.. Bilirdim de Sana Satmadan Önce Ruhumla Tenimi…Hiç Aşka Kanıcak Kadar Aciz miydim Oysa Yanılmışım Yanılgın…. Sana Kadarmış Namusum Sana Uzanmış Yollar...
  5. işine gelirse

işine gelirse

Güneşi Gördüm filimi ile beğeni toplayan Mahsun Kırmızıgül basında hemen hemen hergün karşımızda..... RÖPORTAJDA MAHSUN KRİTERİ! “GÜNEŞİ GÖRDÜM”ÜN HEMEN HEMEN TÜM OYUNCULARI GAZETELERE RÖPORTAJ VERİYOR. MAHSUN KIRMIZIGÜL İSE “20-25 GÜN BEKLEYECEĞİM. FİLM HAKKINDA HANGİ YAYIN BİZİM YANIMIZDA OLURSA, RÖPORTAJI ONA VERECEĞİM” DİYOR... VİZYONA girdiği ilk gün kapalı gişe oynayan, Mahsun...

Sayfayı Paylaş