gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

unutmadım mı?

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: unutmadım mı?
    süper süper süper:) bir laf bu kadar güzel mi koyulur yaa bayıldım:)

unutmadım mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Unutmadım Seni

Hakan Peker - Unutmadım Seni

Yok artık bir daha sevmek Yok artık bir daha geri dönmek Sensizlik bin defa ölmek Yok artık bir daha geri dönmek Vazgeçmek kolay değil Anılar silinmiyor Ayrılık zor zaman hesabı bilinmiyor Unutulmak kimin sözü Kimseye yakışmıyor Zor geliyor yokluğun Bırakıp gidilmiyor Unutmadım seni Unutamadım İçimdeki bu aşkı yok edemedim Sen ve ben Birtanem ve ben Ayrıldığımıza inanamadım Unutmadım seni...
  2. Nalan - Unutmadım

Nalan - Unutmadım

Git, Hadi git Yüreğin yanmadan Adımı anmadan Sabah yaklaşmadan Gideceksen git unut beni... Git, hadi git İçin sızlamadan Pişmanlık duymadan Vakit geç olmadan gideceksen git Unut beni... Bir haber yolla arasıra allah aşkına Bir gün değil bir an bile unutmadım anlasana Bu kadar mı büyük sevdan Bu kadar mı yanar kalan Çok gidenler gördüm ardından Bir tek seni unutmam
  3. Seni hiç unutmadım

Seni hiç unutmadım

"Sana ait hiçbir şeyi atmadım"diyebilmek. "Sana dair hiçbir şeyi unutmadım"diyebilmek. 40 kere değişmiş olsada o verdiği telefon numarasını,defterlerinin;yıllar önce yazdığı mektubu,eşyalarının;o mektupta yazdığı dokunaklı cümleyi,hafızanın bir yerlerinde hala saklayabilmek. Hiç aklında yokken bile karşılaştığında,hayatının en ince detaylarına dair sorular sorabilecek...
  4. Genelkurmay, kadınları da unutmadı

Genelkurmay, kadınları da unutmadı

Genelkurmay Başkanlığı, 8 Mart Kadınlar Günü nedeniyle 3 afiş hazırlattı. Genelkurmay Başkanlığı’nın internet sitesinde 8 Mart Kadınlar Günü nedeniyle yer verilen afişlerin ilkinde, Ulu Önder Atatürk'ün annesinin resmi ve Atatürk'ün çağdaş giyimli kadınlarla yürürken görüntüleri yeraldı. Afişin üzerinde, "Nu mutlu Atatürk yetiştiren Türk Kadınına", "8 Mart Dünya...
  5. [ben hiç unutmadım seni]

[ben hiç unutmadım seni]

[ben hiç unutmadım seni.] [unutamam.] [içimdeki seni durduramam.] [yok yok içimdeki acıyı anlatamam.] [yapamam sen beni unutup gitsende ben seni unutamam.]

Sayfayı Paylaş