Unutmak istiyorummmmmmmmm

isisselay

Yeni Üye
Üye
Unutmak istiyorummmmmmmmm
Temmuz ayının 15 inde hamile olduğumu öğrendim.. Ve ben hamile kalamayan doktorların tedavi olmadan olmaz dedikleri bir bayanım. hayatta en çok istediğim deli gibi arzuladığım uğruna dualar edip gözyaşları dökerek istediğim bebeğim rahmimdeydi. Ama bir sorun vardı eşimle ayrılmıstık..... Annem bebeği aldırmamı istedi arkamda durmadı biraz hatta baya ters bi tepki verdi evlilik dışı çocuk mu doğuracaksın diye. İstanbula döndüm bebeği aldırmak için çevremdeki herkes aldıurmamın doğru olduğunu söylüordu. doktora gittim tabi istemeye istemeye bebek 3 aylıkmış... alınmaz dedi. sevindim ama doktor buluruz dedi. Eşime telefon ettim söledim.. Aldırıcam dedim. Sonra doğurucam dedim çünkü ondan vazgecmek istemiyordum... onunla konusmaya bile başlamıştım.. Ve hayatta en çok sitediğim şey elimden alınsın istemiyordum. Ama çok baskı altında kaldım annem sırt çevirdi.. Arkadaşlarım devamlı al babasız onu büyütemzsin dedi. Eşimle konuşuyorduk. Alırım onu senden dedi. bişiler oldu bi şekilde aklıma girdiler. Eşimin alırım onu senden demesi zaten beni mahvetti.. Ve ben bebeğimi aldırmak için doktora gittim. doktor bi hap verdi yuttum bide hazneme bi fitil yerleştirdi 2 saat sonra gel dedi. Gittim Kanaman nasıl ağrın çok mu die sordu yok dedim ne ağrım ne kanamam yok. Doktor 2 fitil daha koydu bir hap verdi yarım saat sonra gel çok kanaman olur dedi. Gittim ama yine ne kanamam var ne ağrım.. Bebeğim hayata o kadar sıkı tutunmusti ki beni bırakmak istemiyordu... Ama ben ne yaptım onun bu kadar çabasına rağmen yattım o koltuğa ve bitti en güzel rüyam.... 26 temmuz günüydü. bugun 25 kasım ve ben hala ağlıyorum aklımdan onu atamıyorum. her gece rüyalarımda... Herkes mutlu ama ben hala ne yaptığımın ne yaşadığımın farkında değilimmmm.. Kabuslar görmediğim tek bir gece bile yok.. kiseyde bişey anlatamıyorum.. hayatımın en büyük hatasıydı bu ve kendimi asla affetmicem....

canım allah sana sabır versin ikilem arasında kalmışın kendini o kadar suçlama eşin alırım demeseydi yapmazdın böyle yazmışın çünkü keşke kalbini dinleseydin kimseye bakmasaydın hayatında bir daha keşke demezsin inşallah allah kimseyi böyle sınamasın sanada sabır versin canım

Zor bi durum olsa gerek Rabbim yardımcın olsun çevrendekilerin baskısı altında kalmışsın ..
Artık bundan sonra ne söylense faydasız keşke olmasaydı ama olmuş yapacak bir şey yok..
Anlattığına göre piskolojik olarak kötü bi durumdasın bir uzmana görünmen iyi olur bundan sonra ki hayatında daha sağlıklı kararlar alabilmen için..
Rabbim yar ve yardımcın olsun ...

Temmuz ayının 15 inde hamile olduğumu öğrendim.. Ve ben hamile kalamayan doktorların tedavi olmadan olmaz dedikleri bir bayanım. hayatta en çok istediğim deli gibi arzuladığım uğruna dualar edip gözyaşları dökerek istediğim bebeğim rahmimdeydi. Ama bir sorun vardı eşimle ayrılmıstık..... Annem bebeği aldırmamı istedi arkamda durmadı biraz hatta baya ters bi tepki verdi evlilik dışı çocuk mu doğuracaksın diye. İstanbula döndüm bebeği aldırmak için çevremdeki herkes aldıurmamın doğru olduğunu söylüordu. doktora gittim tabi istemeye istemeye bebek 3 aylıkmış... alınmaz dedi. sevindim ama doktor buluruz dedi. Eşime telefon ettim söledim.. Aldırıcam dedim. Sonra doğurucam dedim çünkü ondan vazgecmek istemiyordum... onunla konusmaya bile başlamıştım.. Ve hayatta en çok sitediğim şey elimden alınsın istemiyordum. Ama çok baskı altında kaldım annem sırt çevirdi.. Arkadaşlarım devamlı al babasız onu büyütemzsin dedi. Eşimle konuşuyorduk. Alırım onu senden dedi. bişiler oldu bi şekilde aklıma girdiler. Eşimin alırım onu senden demesi zaten beni mahvetti.. Ve ben bebeğimi aldırmak için doktora gittim. doktor bi hap verdi yuttum bide hazneme bi fitil yerleştirdi 2 saat sonra gel dedi. Gittim Kanaman nasıl ağrın çok mu die sordu yok dedim ne ağrım ne kanamam yok. Doktor 2 fitil daha koydu bir hap verdi yarım saat sonra gel çok kanaman olur dedi. Gittim ama yine ne kanamam var ne ağrım.. Bebeğim hayata o kadar sıkı tutunmusti ki beni bırakmak istemiyordu... Ama ben ne yaptım onun bu kadar çabasına rağmen yattım o koltuğa ve bitti en güzel rüyam.... 26 temmuz günüydü. bugun 25 kasım ve ben hala ağlıyorum aklımdan onu atamıyorum. her gece rüyalarımda... Herkes mutlu ama ben hala ne yaptığımın ne yaşadığımın farkında değilimmmm.. Kabuslar görmediğim tek bir gece bile yok.. kiseyde bişey anlatamıyorum.. hayatımın en büyük hatasıydı bu ve kendimi asla affetmicem....
Selaycım öncelikle geçmiş olsun Aldırmasaan iyiymiş ama olmuş bitmiş artık sana kızmıyorum arkadaşlarınada kızmıyorum ama annene çok kızdım kocana çok kızdm bi anne nasıl kızının canından can gitmesini ister aklım almıyo nekadar çok istediğinide bildiği halde Allah affetsin onlarıda senide kocana kızdım aranızda ne geçtide ayrıldınız bilemiyorum ama ne hakla seni yovrundan ayırmakla tehdit eder kaldıkı emzikli bebeği anneden alıp babasına vermek imkansız yüz kızartıcı bi suçun yoksa bunları söyledim canın daha çok sıkıldı belki ama gerçekler bunlar keşke aldırmasaydın ne yapar ne eder bakardın be arkadaşım kimse acından ölmemiş bu hayatta oda ölmezdi

gecmis olsun ailenin baskisyila vemisin kararini...ben yanlis buluyorum butür durumlari ne olursa olsun rabbim o cocukla birlite riskinida verirdi sana gücde verirdi hatta belki esinle ilerde barisirdin bile, ama olan olmus hakinda hayirlisi...

arkadaslar cocuk aldirmak onu öldürmek demek ayni katil oluyorsun...

Babası olmadan bir çocuk büyütmek inan bana çok zor.. Sen şuan annelik içgüdüsü ile hareket ediyorsun.. Hayırlısı diyelim .. umarım senin için hem bu dünyada hemde ahirette en doğrusu ve hayırlısı budur canım.

Hoşgeldin aramıza bundan sonra sende bizim kardesimizsin unutma canım.

canım bazen hayatta ne yazık ki istemediğimiz birçok şeyi yapmaya mağruz kalıyoruz. hayat bize iyiyi de kötüyüde gösteriyor. ama herşeyde bir hayır vardır unutma. bazen keşkeler hayatımızın sonuna kadar bize o anları tekar tekrar hatırlamamıza neden oluyor bizi mutsuz ediyor. hiçbirşey olmamış gibi davranma demiyorum ama bununla kendini harap etme. hiçbirşeyi geri getiremezsin bunların etkisinde kalmak sana acıdan başka birşey vermez. sen güçlü ol canım, zaman herşeyin ilacıdır unutma.

Geri