gebe
  1. isisselay

isisselay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Unutmak istiyorummmmmmmmm

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında isisselay tarafından paylaşıldı.

Temmuz ayının 15 inde hamile olduğumu öğrendim.. Ve ben hamile kalamayan doktorların tedavi olmadan olmaz dedikleri bir bayanım. hayatta en çok istediğim deli gibi arzuladığım uğruna dualar edip gözyaşları dökerek istediğim bebeğim rahmimdeydi. Ama bir sorun vardı eşimle ayrılmıstık..... Annem bebeği aldırmamı istedi arkamda durmadı biraz hatta baya ters bi tepki verdi evlilik dışı çocuk mu doğuracaksın diye. İstanbula döndüm bebeği aldırmak için çevremdeki herkes aldıurmamın doğru olduğunu söylüordu. doktora gittim tabi istemeye istemeye bebek 3 aylıkmış... alınmaz dedi. sevindim ama doktor buluruz dedi. Eşime telefon ettim söledim.. Aldırıcam dedim. Sonra doğurucam dedim çünkü ondan vazgecmek istemiyordum... onunla konusmaya bile başlamıştım.. Ve hayatta en çok sitediğim şey elimden alınsın istemiyordum. Ama çok baskı altında kaldım annem sırt çevirdi.. Arkadaşlarım devamlı al babasız onu büyütemzsin dedi. Eşimle konuşuyorduk. Alırım onu senden dedi. bişiler oldu bi şekilde aklıma girdiler. Eşimin alırım onu senden demesi zaten beni mahvetti.. Ve ben bebeğimi aldırmak için doktora gittim. doktor bi hap verdi yuttum bide hazneme bi fitil yerleştirdi 2 saat sonra gel dedi. Gittim Kanaman nasıl ağrın çok mu die sordu yok dedim ne ağrım ne kanamam yok. Doktor 2 fitil daha koydu bir hap verdi yarım saat sonra gel çok kanaman olur dedi. Gittim ama yine ne kanamam var ne ağrım.. Bebeğim hayata o kadar sıkı tutunmusti ki beni bırakmak istemiyordu... Ama ben ne yaptım onun bu kadar çabasına rağmen yattım o koltuğa ve bitti en güzel *****.... 26 temmuz günüydü. bugun 25 kasım ve ben hala ağlıyorum aklımdan onu atamıyorum. her gece rüyalarımda... Herkes mutlu ama ben hala ne yaptığımın ne yaşadığımın farkında değilimmmm.. Kabuslar görmediğim tek bir gece bile yok.. kiseyde bişey anlatamıyorum.. hayatımın en büyük hatasıydı bu ve kendimi asla affetmicem....

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm aramıza hoş geldinn inan çook üzüldümm Allah kimsenin başına vermesin çook zorr allah sana sabır versin...

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    canım allah sana sabır versin ikilem arasında kalmışın kendini o kadar suçlama eşin alırım demeseydi yapmazdın böyle yazmışın çünkü keşke kalbini dinleseydin kimseye bakmasaydın hayatında bir daha keşke demezsin inşallah allah kimseyi böyle sınamasın sanada sabır versin canım

4. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Zor bi durum olsa gerek Rabbim yardımcın olsun çevrendekilerin baskısı altında kalmışsın ..
    Artık bundan sonra ne söylense faydasız keşke olmasaydı ama olmuş yapacak bir şey yok..
    Anlattığına göre piskolojik olarak kötü bi durumdasın bir uzmana görünmen iyi olur bundan sonra ki hayatında daha sağlıklı kararlar alabilmen için..
    Rabbim yar ve yardımcın olsun ...

5. _zeybet_

_zeybet_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selaycım öncelikle geçmiş olsun Aldırmasaan iyiymiş ama olmuş bitmiş artık sana kızmıyorum arkadaşlarınada kızmıyorum ama annene çok kızdım kocana çok kızdm bi anne nasıl kızının canından can gitmesini ister aklım almıyo nekadar çok istediğinide bildiği halde Allah affetsin onlarıda senide kocana kızdım aranızda ne geçtide ayrıldınız bilemiyorum ama ne hakla seni yovrundan ayırmakla tehdit eder kaldıkı emzikli bebeği anneden alıp babasına vermek imkansız yüz kızartıcı bi suçun yoksa bunları söyledim canın daha çok sıkıldı belki ama gerçekler bunlar keşke aldırmasaydın ne yapar ne eder bakardın be arkadaşım kimse acından ölmemiş bu hayatta oda ölmezdi

6. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    gecmis olsun ailenin baskisyila vemisin kararini...ben yanlis buluyorum butür durumlari ne olursa olsun rabbim o cocukla birlite riskinida verirdi sana gücde verirdi hatta belki esinle ilerde barisirdin bile, ama olan olmus hakinda hayirlisi...

arkadaslar cocuk aldirmak onu öldürmek demek ayni katil oluyorsun...

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Babası olmadan bir çocuk büyütmek inan bana çok zor.. Sen şuan annelik içgüdüsü ile hareket ediyorsun.. Hayırlısı diyelim .. umarım senin için hem bu dünyada hemde ahirette en doğrusu ve hayırlısı budur canım.
    Hoşgeldin aramıza bundan sonra sende bizim kardesimizsin unutma canım.

8. yaasemin

yaasemin Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de aglattin be kardesim

9. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok üzücü...ben olsam aldırmazdım...

10. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bazen hayatta ne yazık ki istemediğimiz birçok şeyi yapmaya mağruz kalıyoruz. hayat bize iyiyi de kötüyüde gösteriyor. ama herşeyde bir hayır vardır unutma. bazen keşkeler hayatımızın sonuna kadar bize o anları tekar tekrar hatırlamamıza neden oluyor bizi mutsuz ediyor. hiçbirşey olmamış gibi davranma demiyorum ama bununla kendini harap etme. hiçbirşeyi geri getiremezsin bunların etkisinde kalmak sana acıdan başka birşey vermez. sen güçlü ol canım, zaman herşeyin ilacıdır unutma.

11. elisabetta

elisabetta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herşeyde inan hayır vardır canım, belki de doğursaydın , istenmeyen bir bebek dünyaya getirecektin, yani kolay değil biliyorum ama beraber olduğun birinin bebeğini doğurmak bence en güzeli, bu da olur inan

12. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    bence iyiki aldırmışssın bide bu yanı düşün dogursaydın daha cok üzülecektin cunku o 9 ay taşıdın bebegi eski eşin alacaktı bu sefer daha cok üzülecektinn

13. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  14. asL

asL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çooook kötü bi oLay
    ama diRenmissin
    ama caresiz qibi qörünsende caresiz deqiLsindir beLki

her işde bir haYır vardır
    üzüLme demiyceqim
    üzüL
    ...

üzüLme desemde farketmez zaten

15. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok kötü bi durum canım allah yardımcın olsun

Unutmak istiyorummmmmmmmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk acısını unutmak

aşk acısını unutmak

aşk acısını unutmak Aşk acısı çekiyorsanız yada karşılıksız bir sevdaya düşmüş iseniz kurtulmanız imkansız değildir. Sadece biraz çaba sarfetmeniz gerekir. Yapmanız gerekenlerden bazılarını aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz. Kesinlikle içinizde geri dönermi dönmezmi şeklinde bir umut bırakmamanız, kararlarınızı ona bırakmamanız ve onun düşüncesi ne olursa olsun kendi kararınızı...
  2. tatlisesi unutmak istiyorum

tatlisesi unutmak istiyorum

'Tatlıses'i Unutmak İstiyorum' allah akil fikr versin boylelerine ya Resmi büyütmek için tıklayın Manken Aysu Baceoğlu, İlanı Aşk Ettiği Fakat Karşılık Bulamadığı Türkücü İbrahim Tatlıses'i Unutmak İçin Hafızasını Sildireceğini Söyledi MANKEN Aysu Baceoğlu, İLANI AŞK ETTİĞİ FAKAT KARŞILIK BULAMADIĞI TÜRKÜCÜ İBRAHİM TATLISES'İ UNUTMAK İÇİN HAFIZASINI SİLDİRECEĞİNİ SÖYLEDİ Antalya'da...
  3. unutmak

unutmak

Su an yaninda degilim,yasanmayan gunler,soylenmeyen sozler var icimizde,sen yoksun,ben yokum,biz yokuz.bu yeni hayatimizda.Ne olmustu,nasil olmustu,dusundum,dusundum bulamadim bizi ne ayirmisti,sen mi istemistin bunu,ben mi istemistim,yokladim anilarimizi bulamadim gercek neydi. Guzel gunlerdi yasadigimiz,tatli anilardi,aci olanlari da vardi belki, ben sadece tatli olanlari hatirliyorum ya...
  4. ,,Unutmak Kolay''

,,Unutmak Kolay''

Unutmak kolaydır hep derler ama bilmezler insanın içinde yatan unutmamak hissini. Her kafadan bir ses çıkar ama hiçbiri doğru değildir unutamayan için... Benimde böyledir.Aslında zaman herşeyi getirir zaten zaman bunu gerektirir. Ya olduğu gibi yaşayamazsın herşeyi , ya da zaten yaşanmış bitmişleri görürsün ama her yaşanmış unutulmaz. Unutulan zaten hatırlanmaz. Siz siz olun unutmayı...

Sayfayı Paylaş