gebe
  1. senede1gun

senede1gun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Unutmayın Beni....

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında senede1gun tarafından paylaşıldı.

benm en güzel ve unutulmıyacak bir gün arkadaşlar bide kocamn yazdım :laugh: ocak 1 yani yılbaşı gecesi doğmuşum:h015: unutulumamak dileğiyle
    :cheer2::cheer2:yupisyupis:dp193::dp193::thanks::thanks:

Unutmayın Beni.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevdiklerinizi unutmayın..

Sevdiklerinizi unutmayın..

Sevdiklerinizi unutmayın... En içten sevgilerle gönderilmiş kartlar daima sevdiklerinizin gönlünü alır. Bir de bu kartı kendiniz hazırlarsanız değer verdiğiniz insanı sevindirmiş hem de ona küçük bir armağan sunmuş olursunuz! Her evde bulunan basit malzemelerle siz de marifetlerinizi gösterebilirsiniz. Yünlü tebrikler: Renkli kartonlardan bir kart kesin ve katlayın. Üzerine...
  2. Unutmayın..

Unutmayın..

İnternette dolaşırken bu güzel yazı ile karşılaştım... Ve sizlerle paylaşmak istedim.. Okurken ne kadar da güzel bir yazı dedim... okudum okudum ve en son cümleyi okuduğumda anladım ki öğreneceğim daha çok şey var... Umarım sizlerde benim gibi beğenirsiniz.... Çocuklarınızı iyi yetiştirin. Doğruları söyletin Canı istemediği içiVazoyu kim kırdı dediğinizde ben kırdım diyebilsin....
  3. beyninizi unutmayın

beyninizi unutmayın

:d045:Beyninizi Beslemek için Reçeteler &nbsp Zihinsel fonksiyonlarınızı gerçekleştirmek ve geliştirmek için düzenli beslenme gereklidir. Genellikle kalp için yararlı olan yiyeceklerin beyin içinde faydalı olduğu kabul edilmektedir. Çünkü optimal sonucu sağlayabilmek için her iki organ içinde oksijen akışının sağlanması gerekmektedir. Bu nedenle kalp rahatsızlıkları ve zihinsel...
  4. Fişi çekmeyi unutmayın

Fişi çekmeyi unutmayın

Elektrik faturalarından şikayetçiyseniz, elektronik cihazları boşta bırakma huyundan vazgeçmeniz gerekiyor. Peki, durdukları halde en çok hangi cihazlar yakıyor? İşi bitince kullandığı her elektronik cihazın fişini çekenlerin titizlikleriyle bugüne kadar alay ettiyseniz, sıkı bir özür dilemenin vaktidir. Yürütülen araştırmalar, cihazlarınızı bekleme konumuna almanın, aslında o kadar da ucuz...
  5. Tatile Giderken Bunları Unutmayın !

Tatile Giderken Bunları Unutmayın !

denize giderken alınacaklar tatil, tatile giderken neler almalıyız, tatil malzemeleri, neler olmalıdır, bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.. Her ne kadar tatile çıkmadan günler önce valiz hazırlamaya başladıysanız da her zaman unuttuklarınız oluyor değil mi? İşte size detaylı hazırlanmış bir liste! Bu tatilinizde her şey yanınızda olacak! Tatil planınızı henüz yapmadıysanız işte...

Sayfayı Paylaş