gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Unutmayın..

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

İnternette dolaşırken bu güzel yazı ile karşılaştım... Ve sizlerle paylaşmak istedim.. Okurken ne kadar da güzel bir yazı dedim... okudum okudum ve en son cümleyi okuduğumda anladım ki öğreneceğim daha çok şey var... Umarım sizlerde benim gibi beğenirsiniz.... [​IMG]

Çocuklarınızı iyi yetiştirin. Doğruları söyletin

Canı istemediği içiVazoyu kim kırdı dediğinizde ben kırdım diyebilsin.

Sorumluluk almayı öğretin.n çalışmadığında elektrikler kesikti demesin

Sadece kendi üzerine düşeni yapıp kenara çekilmemesi gerektiğini;

her zaman her yerde her şeyden

Birini ezmeden de yukarılara çıkabileceğini hatta bazen yukarılara denilen şeyin çıkılmasada olur bir yer olduğunu öğretin.

Kızlarınızı iyi yetiştirin.

Kendi kendilerine yetmeyi öğretin

Namuslu olmanın yürekten gectiğini öğretin.

Evden çıkar çıkmaz ilk köşede eteğinin boyunu kısaltmasına gerek

olmadığını öğretin

İstediğini giymeyi öğretin. İnsanın ahlakının sadece kendi beyninde olduğunu öğretin>> > Kıskanılmanın sevilmeyle aynı olmadığını öğretin Kıskanılmanın güzel, saygısızlığın kötü olduğunu öğretin. Beni çok kıskanır, dışarı çıkarmaz, şunu bunu giydirmez diyen adamla> > gurur duymamayı bunun aslında kendine hakaret olduğunu öğretin.> >> >> >> > Arayıp neredesin; kiminlesin vs. diyen adama seni tanımadan önce > > nasıl davranacağımı bilmiyor muydum haddini bil demeyi öğretin

Eşlerini aldatan erkeklerin yanındaki ikinci kadın olmamayı öğretin

Erkeklerle sadece arkadaş olunabileceğini çünkü onlarında sadece insan olduklarını öğretin.

Oğullarınızı iyi yetiştirin. Karşı cinse saygı duymayı öğretin.

Gece yarısı evine dönen kadının aranmadığını öğretin

Bir kadının omzuna arkadaş olarak da sarılabileceğini öğretin.

Dokunmaktan korkmamasını öğretin

Sevmenin değer verme olduğunu öğretin

Sahip çıkmayla sahibi olmanın farklı olduğunu öğretin.

Bütün gençliğini birileriyle beraber olmaya çalışarak geçirdikten sonra kimseyle beraber olmamış birini bulup evlenmeye çalışmanın ikiyüzlülük olduğunu öğretin.

Bulunmaz Hint kumaşı olmadıklarını; olsalar bile burun silinen

mendillerin de kumaştan yapıldığını; hiç kimseyi küçük görmemeyi

öğretin

AMA ÖNCE KENDİ İÇİNİZDEKİ ÇOCUĞA ÖĞRETİN...

Unutmayın.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevdiklerinizi unutmayın..

Sevdiklerinizi unutmayın..

Sevdiklerinizi unutmayın... En içten sevgilerle gönderilmiş kartlar daima sevdiklerinizin gönlünü alır. Bir de bu kartı kendiniz hazırlarsanız değer verdiğiniz insanı sevindirmiş hem de ona küçük bir armağan sunmuş olursunuz! Her evde bulunan basit malzemelerle siz de marifetlerinizi gösterebilirsiniz. Yünlü tebrikler: Renkli kartonlardan bir kart kesin ve katlayın. Üzerine...
  2. Prostat muayesini unutmayın

Prostat muayesini unutmayın

Kocaeli’nde özel bir hastanenin üroloji uzmanı olan Opt. Dr. Kutan Özer, prostat hastalıklarının, ‘Prostatitler, iyi huylu prostat büyümesi ve prostat kanseri’ olarak üç ana başlık altında toplanabileceğini söyledi. Erkekte en sık rastlanan, özellikle yaş ilerledikçe görülme sıklığı da artan kanserlerden birinin prostat kanseri olduğunu ifade eden Özer, 50 yaşından itibaren tüm erkeklerin...
  3. Unutmayın Beni....

Unutmayın Beni....

benm en güzel ve unutulmıyacak bir gün arkadaşlar bide kocamn yazdım :laugh: ocak 1 yani yılbaşı gecesi doğmuşum:h015: unutulumamak dileğiyle :cheer2::cheer2:yupisyupis:dp193::dp193::thanks::thanks:
  4. beyninizi unutmayın

beyninizi unutmayın

:d045:Beyninizi Beslemek için Reçeteler &nbsp Zihinsel fonksiyonlarınızı gerçekleştirmek ve geliştirmek için düzenli beslenme gereklidir. Genellikle kalp için yararlı olan yiyeceklerin beyin içinde faydalı olduğu kabul edilmektedir. Çünkü optimal sonucu sağlayabilmek için her iki organ içinde oksijen akışının sağlanması gerekmektedir. Bu nedenle kalp rahatsızlıkları ve zihinsel...
  5. Fişi çekmeyi unutmayın

Fişi çekmeyi unutmayın

Elektrik faturalarından şikayetçiyseniz, elektronik cihazları boşta bırakma huyundan vazgeçmeniz gerekiyor. Peki, durdukları halde en çok hangi cihazlar yakıyor? İşi bitince kullandığı her elektronik cihazın fişini çekenlerin titizlikleriyle bugüne kadar alay ettiyseniz, sıkı bir özür dilemenin vaktidir. Yürütülen araştırmalar, cihazlarınızı bekleme konumuna almanın, aslında o kadar da ucuz...

Sayfayı Paylaş