gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

UnutuLmaya çaLışıLanın ardından..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Görüyorum seni,duyuyorum sesini..dayanıyorum herşeye rağmen..unutuyorum ! Bana yeniden hakim olmaya calısıyorsun biliyorum..fakat yenilmeyeceğim bu sefer.unuttum bir kere dönüşü yok bu işin.gömdüm seni, öldün bir kere. bedenin var ama ruhun yok artık bende !

Özlüyorum aslında , diyeceğim .Sevineceksin.. ama sevinme çünkü seni değil , senli günlerdeki o yere göğe sığdıramadığım SAHTE MUTLULUKLARIM ı özlüyorum..

Sevmiştim inkar etmiyorum (senin gibi) .aslında pişmanda değilim , sen ne kadar pişman olsanda.. belki seviyorum diyerek bütün gururumu ayaklar altına aldım ama benim için asıl gururdur bu . bu durumda sensin GURURSUZ ! Seni canından çok seven birini yarı yolda bırakıp gitmek,, asıl bu gurursuzluk , şerefsizlik ..

Nasıl sevdi bu kalp senin gibi birini ? , onuda anlayamıyorum .. Ama çok sevdi biliyor musun canından çok sevdi.Ama değmedi be şerefsiz DEĞMEDİ !

2. su aydın

su aydın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üüüffffff diyorum başkada bişey demiyorum

3. DarkLady

DarkLady Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güzeldi gerçektende teşekkürler...

UnutuLmaya çaLışıLanın ardından.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parmaklıklar Ardında

Parmaklıklar Ardında

Parmaklıklar Ardında B2 koğuşundaki kadınlar, en ağır suçlardan hüküm giymiş mahkûmlardır. Kimileri talihsiz, mağdur kadınlar, kimileriyse iflah olmaz suçlulardır. Fakat onlar aynı zamanda, birer eş, birer anne, birer evlattır. Belki de hepsinden önemlisi; Onlar birer kadındır.

Sayfayı Paylaş