gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Unutulmayan Film Replikleri Harika !

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Unutulmayan Film Replikleri Harika haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bazı filmler vardır ki dimağınızda bir daha hiç çıkmamak üzere yer eder. Son derece keyifle izlediğiniz bu filmlerde ki bazı can alıcı cümleler de kulağınızda asılır kalır. Hatta bazen yeri gelir kullanıverirsiniz. Hepsi de ustalıkla oluşturulmuş ve dillere pelesenk olmuş bu cümlelerden yani unutulmaz film repliklerinden bazılarını bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz..

''Hiç kapıldın mı o hisse, gitmek istersin hani, ama aynı zamanda da kalmak gelir içinden..."
    Scent of a Woman - Kadın Kokusu

"Sen sevdiğin kadını bir insan hayatı uğruna feda ettin. Hayatın sevda karşısında ne önemi var?"
    eşkiya

"Parmak gökyüzünü gösterirken yalnızca aptallar parmağa bakar.."
    amelia

"Sahip olduğun her şey, bir gün sana sahip olur.. "
    dövüş kulübü

"O mükemmel değil. Sen de mükemmel degilsin. Asıl soru birbiriniz için mükemmel olup olmadığınız."
    Can Dostum - Good Will Hunting

"Mantıklı nedenler yalnızca, ama yalnızca gerçek sevginin gizemli denklemlerinde bulunabilir.."
    A Beautiful Mind / akıl oyunları

2. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    “Sen o kadar bir şey söylemeden gidersin ki; üstüne milyonlarca bir şey söylenir.” İncir Reçeli

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kızlar siz de kulağınıza asılı kalmış film replikleri varsa paylaşın. Dikkat etmeden dinlediğimiz ve boşa giden öyle güzel cümleler var ki filmlerde :)

Unutulmayan Film Replikleri Harika ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sinemalardan unutulmayan replikler

sinemalardan unutulmayan replikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Unutulmayan yabanci filmler

Unutulmayan yabanci filmler

unutulmayan yabancı filmler 1990 yabancı filmler unutulmaz unutulmayan listesi unutulmaz listesi A À Bout de Soufle / Breathless / Serseri Aşıklar (1960) A Clockwork Orange / Otomatik Portakal (1971) A Perfect World / Mükemmel Dünya (1993) Alien / Yaratık (1979) Aliens / Yaratık 2 (1986) Amadeus (1984) American Beauty / Amerikan Guzeli (1999) Andrei Rublyov / Andrei Rublev (1969)...
  3. Film sözleri replikleri kalemleri hazırlayın kızlar

Film sözleri replikleri kalemleri hazırlayın kızlar

film replikleri, film sözleri, unutulmaz replikler ve film sözleri Kızlar şimdi bağzı filim sahnelerinde, film de oynayan karakterlerin kurduğu güzel yada ilginç cümleleri yazacağız umarız içlerinden bağzıları hoşunuza gider benimde gerçekten hoşuma gidenler olmadı değil bende bunları sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu arada senin en çok sevdiğin film sözü neydi diye soracak olursanız....
  4. 1453 Fetih Filminden Bazı Replikler

1453 Fetih Filminden Bazı Replikler

1453 Fetih Filmi sözleri Fetih 1453 Filmi Replikleri Son günlerin çok konuşulan filmi, hala sinemalarda oynayan 1453 Fetih filminden alınmış bazı vurucu replikleri sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Fatih Sultan Mehmet: Ey Konstantiniye! Ya sen beni alırsın, ya ben seni alırım. İmparator Konstantin:Geleceğinizi haber verseydiniz sarayımda ağarlardım sizi Fatih Sultan Mehmet :Asıl ben o...
  5. Filmlerden Anlamlı Sözler ve Replikler

Filmlerden Anlamlı Sözler ve Replikler

bu konu film repliklerine ve sözlerine yer vermektedir. Şimdiye kadar çevrilen yabancı filmlerde söylenmiş anlamlı ve güzel sözlerle birlikte replikler arayanlar için en güzel film sözlerine sizler için bu sayfamız da yer verdik. Beni olduğum gibi kabul et. Ancak o zaman birbirimizi keşfedebiliriz... Guido "8 1/2" Bizim neslimiz Büyük Depresyon'u ya da Büyük Savaş’ı yaşamadı....

Sayfayı Paylaş