gebe
  1. nagish

nagish Forum Okuru

unutulmaz bir hediye olsun

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında nagish tarafından paylaşıldı.

unutulmayacak bir hediye manevi değeri olan hediyeler unutulmaz hediyeler unutulmayacak manevi melişler size bir şey danışmak istiyorum.erkek arkadaşıma unutulmaz bi hediye vermek istiyorum ama bunun öle maddi bişey olmasından ziyade manevi bi hediye olmasını istiyorum hem ona olan sevgimi anlatan hemde onu çok mutlu edicek bir şey olsun ama ne olsun bulamadım.yardımlarınızı bekliyorum kızlarrrr.....

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Bence ona fotolarınızdan oluşan bir özel klip hzırlayabilirsin hatta sesin güzelsee arkafona mizikle kendi sesinle sarkı sole ve ya şiir oku ... yani bence maddii değerinden cok manevi değeri olan en güzel hediye sizin resimlerinizden olusann birazda photoshop yardımıylaa göze hitap eden seylerr ve al sana sonsuzz hatırası olan br hediye.. aklıma ilk bu geldi ....

3. nagish

nagish Forum Okuru

çok güzel bi fikir cnm ama şöyle bi sorun var ki biz hiç foto çekinmedik doğrusu ben istemedim çok sevmiyorum da foto çekinmeyi

4. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Hmmm canım beraberr fotonuz yoksaaa kötü bir örnek vermişim ama belki başkaları yararlanır bu fikrimden.... hmm belkide fotosuzz resimli şiirrli bir klip yapabilirsinnn sizi anlatan anılarınızı anlatan veyaa tnışma hikayenizi anlatan... yaaa ne bilim işteee fikir...

Bundan hariçte sana önerebileceğim şey eğer sigara kullanıyorsa üzerine yazı yazdırıp maddiyatından cok maneviyatını artırabilirsinnn armağanın.. benim aşkım bjk li ben onaa bjk nin orjinal çakmagını alıp üzerinede adımızın baş harflerini yazdırmıstım süper şekildee çok hoşuna gitmiştii...

5. nagish

nagish Forum Okuru

bak bu çok güzel fikir cnm bnm aşkım da bjk li:)sigara da kullanıyoo...tmm cnm bunu denicem çok hoşuma gittiii çok tşk ederim:cah:

6. harbi

harbi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  7. nagish

nagish Forum Okuru

merhaba harbi.....hoşgeldin

8. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Bence ona fotolarınızdan oluşan bir özel klip hzırlayabilirsin hatta sesin güzelsee arkafona mizikle kendi sesinle sarkı sole ve ya şiir oku ... yani bence maddii değerinden cok manevi değeri olan en güzel hediye sizin resimlerinizden olusann birazda photoshop yardımıylaa göze hitap eden seylerr ve al sana sonsuzz hatırası olan br hediye.. aklıma ilk bu geldi ....

bu harika bir fikir bencee...
    herkezin segilisiyle bir şarkısı vardır slyat yapıp içine duygularını yazıp birde şarkınızı koydunuz mu harika olur ???
    sonra ona her zaman yanında taşıyabilceği bir saat alabilirsin saatin arkasına isminizi yazdırabilirsiniz???
    kısacası sürekli yanında olacagıı her an seni hissetebilcegi bir şey verbilirsinn... kolay gelsin zor iş bunlarrr...

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hmm bende manevi olucaksaa düsünürsek eğerr bence ona duygularının birazını kağıda dök günlük gibi :) hergün 2-3 satırda olsa yeterli renkli zarflara koy zarflarıda bir sepete koy sepetin icini süslee :) ve sonra ona ver yada yapabilirsen evine kargoyla gönder yada calıstıgı biryere bir arkadası sayesnde ulastır bunlar güzel seyler :)))

10. nagish

nagish Forum Okuru

saat fikri de hoşuma gitti gamselim tşkler cnm:ar4fd:

11. nagish

nagish Forum Okuru

ne de güzel fikirler varmış sizlerde melişler:ar4fd:çok tşk ederim ilkimsum bu fikre de bayıldım :yahoo::salıncak:

12. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    :') yardımım olduysa ne mutlu :DD:

13. nagish

nagish Forum Okuru

oldu cnm oldu :):)

14. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    begendiğine sevindim canımm...

15. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım şimdi merak etttim .... süpriz olarak ne yaptın ?????? bak bu kadar fikir verdik sana canım ama sen son gelişmeleri hiç bize bildirmedin !!!!!

unutulmaz bir hediye olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir sen unutulmazsın.....

bir sen unutulmazsın.....

bir sen unutulmazsın..... alıntı...
  2. Annelerimize Güzel Bir Hediye

Annelerimize Güzel Bir Hediye

Annelerimize adadığımız bu özel günde sevginin sesi müzik olsun! Sony Music etiketiyle müzikseverlerle buluşan “World’s Best Mum” albümü, anneniz için en içten hediye olacak! 10 Mayıs Anneler Günü için özel olarak hazırlanan bu albümde; Bill Withers, Roy Orbison, Lisa Stansfield, Alicia Keys, Christina Aguilera ve Elvis Presley gibi geçmişten günümüze birbirinden önemli sanatçıların keyifle...
  3. TATİL'imizden unutulmaz komik bir anı...

TATİL'imizden unutulmaz komik bir anı...

Tatilde yaşanabilecek en komik anlardan biri bu olsa gerek.. :D Bazen türkçenin azizliğine uğrayıp bir çok kez yanılmalar olabilir... :laugh::laugh: :laugh::laugh::laugh: :laugh::laugh::laugh::laugh: Ben ve yaz aşkım sahilde yürümekteyiz, tam güneş denizin içine batmak üzere ve o manzaranın önünde fotoğraf çekilmek istiyoruz. Güneş her an batabilir ve manzara güme gitmek üzere. Çevrede de...
  4. Unutulmaz

Unutulmaz

Aramızda unutulmazlar dizisini beğenerek ve severek izleyenlerimiz vardır peki siz sırf bir adama iki kız kardeş aşık diye tepki almaları yüzünden dizinin baştan yazıldığını biliyormusunuz ??? Tepkiler diziyi baştan yazdırdı! Aynı adama aşık olan iki kızkardeşi konu alan Unutulmazlar'a tepkiler yağınca senaristler çareyi bakın nasıl buldu: İki kızkardeşin aynı adama aşkını konu alan...
  5. hediye seçme şansınız olsa ?

hediye seçme şansınız olsa ?

selam hanımlar eşim bir süredir bana sevgililer gününde sana ne hediye alayım diye soruyor şimdi diyeceksiniz hediye alacak kişi sormaz süprizi bozulur diye düşünebilirsinizama benim huyumu biliyor bazen çok alakasız ve ihtiyacım olmayan kullanamayacağım türden şeyler alıyor bende bozuk atınca oda sinirleniyor o yüzden artık bana soruyor:D Sizinde eşiniz size sorsa sana ne hediye alsam diye...

Sayfayı Paylaş