gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Unutulmaz ''Cizgi Romanlar'' (1980-1990) yillar arasi...

Konu, 'Nostaljik Resimler' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

çizgi roman oku resimli roman oku zagor tommiks 80 li ve 90 li yillardaki cizgiromanlari bir hatirlayalim,, gerci artik yeni dijital cizim versiyonlari var ama eskilerin tadi bir baskaydi bence... ...ilk olarak eski 2. el alinan cizgiromanlarin kagit kokulari gelir aklimiza.. (sokaklarda isporta olarak satilirlardi..)
    [​IMG] unutulrmu o anlar.. cizgi romani alip bir solukta bitirirdik... guzel gunlerdi...

bir cogumuzun bildigi bazi klas cizgi romanlari hatirlatayim....

TOMMIKS

konyakci doktor tommiks uclusu unutulurmu... yuzbasi tommiks... guzel maceralari vardi...

MISTER NO

tek tabanca olarak maceradan maceraya kosardi...

TEKSAS

celik belk teksas ,, ilginc sapkasi ve gucu ile dikkat cekerdi..

CONAN

ilkel caglarin yenilmez savascisi... crom askina...

ZAGOR

cekici ile dusmanlara meydan okurdu.. bide tombul yardimcisi vardi..

MANDRAKE

unutulmaz cizgi shirbaz...

KIZILMASKE

ormanda 10 kaplan gucundemiydi neydi..... [​IMG]

benim en cok okuduklarim bunlardi...

bunlarin disinda... Thor, Teks, Punisher, Ten ten vs.. gibileride unutuzlmazlar arasindadir...

,,,,,,,

ALINTIDIR

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Unutulmaz ''Cizgi Romanlar'' (1980-1990) yillar arasi...
    ben da doğmamışım bilee bunlar çıktığında :)

teşekkürler canım

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

mandrakeyi hatırlıyorum emeğine sağlık

4. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

evet gidip mandrake`i okuldayken yabanci dilde kitaplar kutuphanesi vardi ingilizceden okurdum cok severdim o zaman nerde bizde boyle guzel resimli parlak yaprakli dergi.
    bilmiyorum turkiyede varmiydi birde rahan ve pif okurdum
    [​IMG][​IMG]

Unutulmaz ''Cizgi Romanlar'' (1980-1990) yillar arasi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parmak arasi terlik zararli...

Parmak arasi terlik zararli...

ABD'de yapılan bir araştırmaya göre, parmak arası terlikler uzun yürüyüşlerde ayaklar için sağlıklı değil. Araştırmacı Justin Shroyer, parmak arası terliklerin plaj gibi, yürüyüş mesafesi kısa olan yerlerde giyilmesini öneriyor. Parmak arası terlikler yazın olmazsa olmazlarından. Ancak New York Times'ın haberine göre, son araştırmalar, bu terliklerin ayaklar ve bacaklar için çok zahmetli...
  2. Unutulmaz ''Cizgi Romanlar''

Unutulmaz ''Cizgi Romanlar''

conan oku TOMMIKS konyakci doktor tommiks uclusu unutulurmu... yuzbasi tommiks... guzel maceralari vardi... MISTER NO tek tabanca olarak maceradan maceraya kosardi... TEKSAS celik belk teksas ,, ilginc sapkasi ve gucu ile dikkat cekerdi.. CONAN ilkel caglarin yenilmez savascisi... crom askina... ZAGOR cekici ile dusmanlara meydan okurdu.. bide tombul yardimcisi vardi.....
  3. 1980'ler katey sagal

1980'ler katey sagal

adim adim saclarin *dustan sonra saclarini bigudi ile sar ve kurutma makinesi ile kurut *saclarin kuruduktan sonra bigudilerini ac ve basini one dogru egerek topak topak ayrilmis saclarini, arasindan parmaklarini gecirerek ayir. * saclarini geriye dogru at ve isiltili bir toka tak. adim adim makyajin *cildine uygun renkte olan pudrayi butun yuzune uygula *kirpik diplerine dogru...
  4. Cizgi film yasaları

Cizgi film yasaları

YASA 1: Havada askıda kalan bir kimse bu durumun farkına varıncaya kadar asılı kalmaya devam eder. Daffy Duck ilerdeki çayıra koşarken uçurumun kenarından geçerek boşluğa gelir. Bir süre havada kalır, bu arada kendi kendine de konuşmaktadır. Derken ansızın aşağıya bakıverir. İşte o an olanlar olur ve bildiğimiz ½ gt2 prensibi işe karışır. YASA 2: Hareket halindeki bir kimse yoluna...
  5. Unutulmaz

Unutulmaz

Aramızda unutulmazlar dizisini beğenerek ve severek izleyenlerimiz vardır peki siz sırf bir adama iki kız kardeş aşık diye tepki almaları yüzünden dizinin baştan yazıldığını biliyormusunuz ??? Tepkiler diziyi baştan yazdırdı! Aynı adama aşık olan iki kızkardeşi konu alan Unutulmazlar'a tepkiler yağınca senaristler çareyi bakın nasıl buldu: İki kızkardeşin aynı adama aşkını konu alan...

Sayfayı Paylaş