gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Unutulmaz ''Cizgi Romanlar''

Konu, 'Nostaljik Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

conan oku TOMMIKS

konyakci doktor tommiks uclusu unutulurmu... yuzbasi tommiks... guzel maceralari vardi...

MISTER NO

tek tabanca olarak maceradan maceraya kosardi...

TEKSAS

celik belk teksas ,, ilginc sapkasi ve gucu ile dikkat cekerdi..

CONAN

ilkel caglarin yenilmez savascisi... crom askina...

ZAGOR

cekici ile dusmanlara meydan okurdu.. bide tombul yardimcisi vardi..

MANDRAKE

unutulmaz cizgi shirbaz...
    kaynak:frmtr.com

Unutulmaz ''Cizgi Romanlar'' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mirkelam - Unutulmaz

Mirkelam - Unutulmaz

O an kulakların çınlasın Seni burdan andığmda Aman sakın ağlamayasın Bizi sakla gözyaşında Unutulmaz unutulmaz Yaşadığımız unutulmaz Bize olanlar yaşananlar Nasıl olur unutulur O an dudakların sızlasın Başka biri öptüğünde Aman sakın bağarmayasın Acını sakla dudaklarında Unutulmaz unutulmaz Yaşadığımız unutulmaz Bize olanlar yaşananlar Nasıl olur unutulur Ne yapalım birkez Kaçtı bu aşk...
  2. Unutulmaz ''Cizgi Romanlar'' (1980-1990) yillar arasi...

Unutulmaz ''Cizgi Romanlar'' (1980-1990) yillar arasi...

çizgi roman oku resimli roman oku zagor tommiks 80 li ve 90 li yillardaki cizgiromanlari bir hatirlayalim,, gerci artik yeni dijital cizim versiyonlari var ama eskilerin tadi bir baskaydi bence... ...ilk olarak eski 2. el alinan cizgiromanlarin kagit kokulari gelir aklimiza.. (sokaklarda isporta olarak satilirlardi..) unutulrmu o anlar.. cizgi romani alip bir solukta bitirirdik... guzel...
  3. Cizgi film yasaları

Cizgi film yasaları

YASA 1: Havada askıda kalan bir kimse bu durumun farkına varıncaya kadar asılı kalmaya devam eder. Daffy Duck ilerdeki çayıra koşarken uçurumun kenarından geçerek boşluğa gelir. Bir süre havada kalır, bu arada kendi kendine de konuşmaktadır. Derken ansızın aşağıya bakıverir. İşte o an olanlar olur ve bildiğimiz ½ gt2 prensibi işe karışır. YASA 2: Hareket halindeki bir kimse yoluna...
  4. unutulmaz dayak :(

unutulmaz dayak :(

hic unutmuyorum ilk okul 4de gidiyordum arkadaslarla sarki söyleyip oyun oynuyorduk tam yanimizda atatürkün(atamizin) heykeli vardi benim arkadas biraz fazla cosmustu oyun oynarken bana bi kalca salladi tüm hiziyla bende tutunamayip atatürkün heykeline carptim ve olan oldu heykel yerle bir oldu param parca ve hespi kacisitilar bi ben kaldim o sirada zil caldi siniflara girdik ve ögretmen geldi...
  5. Unutulmaz

Unutulmaz

Aramızda unutulmazlar dizisini beğenerek ve severek izleyenlerimiz vardır peki siz sırf bir adama iki kız kardeş aşık diye tepki almaları yüzünden dizinin baştan yazıldığını biliyormusunuz ??? Tepkiler diziyi baştan yazdırdı! Aynı adama aşık olan iki kızkardeşi konu alan Unutulmazlar'a tepkiler yağınca senaristler çareyi bakın nasıl buldu: İki kızkardeşin aynı adama aşkını konu alan...

Sayfayı Paylaş