gebe
  1. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

unutulmaz dayak :(

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında gül&naz tarafından paylaşıldı.

hic unutmuyorum ilk okul 4de gidiyordum arkadaslarla sarki söyleyip oyun oynuyorduk tam yanimizda atatürkün(atamizin) heykeli vardi benim arkadas biraz fazla cosmustu oyun oynarken bana bi kalca salladi tüm hiziyla bende tutunamayip atatürkün heykeline carptim ve olan oldu heykel yerle bir oldu param parca ve hespi kacisitilar bi ben kaldim o sirada zil caldi siniflara girdik ve ögretmen geldi ne oldu anlatindedi hepsi biz degil ebru yapti dediler ben hayir demeye kalmadiki bi tokat yedim sonra tüm sinifin gözleri önünde öyle bi dayak yedim ki hala unutamiyorum ve en kötüsü ilk okul askimda vardi onun yaninda yerlerde sürünmüstüm ve cok utanmistim 3gün kimseyle konusmamistim:shootout: ah atam ah yaktin beni ögretmenimide asla affetmem o günden sonra da recep isimli kisileri hic sevmedim ama esimin adi recep:)

2. sevgi55

sevgi55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    asla affetmem o günden sonra da recep isimli kisileri hic sevmedim ama esimin adi recep:)
    Cok komik ya gercekten bu lafa cok guldum okurken gayet sakindim ama bu laf beni kopardi seker...

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında gülüünecek bir durum yok sonucta haksız yere birdayak var özelliklede okulda... ama sonunu çok güzel bağlamıssınız... Recep olayını...
    Ben okullardaki şiddete karşıyım ve hiç kimse hiç kimseye şiddet kullanamaz.... özelliklede böyle eğittim kurumlarında.. Tamam atamıza saygımız sonsuz ama olan olmuş sonuçta telafisi olan bir durum.... allahım kimsenin evladına böyle durumlar yaşatmasın..

4. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ailenle paylaşmadın mı canım dayak yemek ne demek okulda ya?

5. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet okullda sidet cok kötü bisey aileme anlattim elbette babam cok sinirlendi o aksam ögretmen bizim eve geldi babamla biraz tartistilar babam dediki bi kaza olmus bunu benim cocuguma vurarak telafi ettinmi bari senin hakkin yok bi baskalarinin cocuguna vurmaya dedi ögretmen özürdiledi sinirlendim dedi ve parasini istedi babamda senin derdin paraymis bunu kizima vurmadan önce söyleseydin dedi ve babam ertesi gün gitti yenisini aldi okula getirdi ögretmene dediki bundan sonra böyle kazalar olursa cocuklara zarar vermeyin kendini döv dedi cikti .

6. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    ayy gülnazcım :D recepp hee bense sarısınları sevmem ama nişanlım sarısın ama cok sevıyorum :D

7. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hani bi söz vardirya yilanin sevmedigi ot burnun ucunda bitermis bizlerde öyle olduk :D

8. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    çok kötü bi durum eğitmde bu

unutulmaz dayak :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dayak çözümmü??

Dayak çözümmü??

Dayak çözümmü?? Çocuğunuza kızdığınızda sakinleşmek için, müzik dinlemeyi ya da duş almayı deneyebilirsiniz. Çocuklar hangi yaşta olurlarsa olsunlar, anne-babalarını öfkelendirecek ya da hayal kırıklığına uğratacak şeyler yapabilirler. Hatta bazen küçük bir bebeğin ağlaması bile anne-babada gerilim, stres ve çaresizlik duygusuna neden olabilir. Ancak anne-babanın bu öfkesinin çocuğun...
  2. Dayak

Dayak

Dayak yemek sevince, bir vesileyle gelecek rızka yahut iyiliğe, Birine dayak atmak ona iyilikte bulunmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kavga Etmek.)Rüyasında dayak yediğini gören kimse, iyilik alır. İşinde ve gelirinde artış olur.Rüyada dayak görmek yardima isarettir. Rüya-sinda dayak yedigini görmek, bir isi için birisinden yardim görecegine; kendisinin bir baskasina dayak attigini görmek,...
  3. Mirkelam - Unutulmaz

Mirkelam - Unutulmaz

O an kulakların çınlasın Seni burdan andığmda Aman sakın ağlamayasın Bizi sakla gözyaşında Unutulmaz unutulmaz Yaşadığımız unutulmaz Bize olanlar yaşananlar Nasıl olur unutulur O an dudakların sızlasın Başka biri öptüğünde Aman sakın bağarmayasın Acını sakla dudaklarında Unutulmaz unutulmaz Yaşadığımız unutulmaz Bize olanlar yaşananlar Nasıl olur unutulur Ne yapalım birkez Kaçtı bu aşk...
  4. Unutulmaz (ATV)

Unutulmaz (ATV)

unutulmaz dizisi ağva unutulmaz ağva dizisi çekimleri çekimleri Harun zengin bir iş adamının oğludur. Şirketinde çalışan Melda adlı bir kızla romantik bir ilişki yaşamaktadır. Fakat Harun bir gün tesadüf eseri tanıştığı Eda adlı başka bir kızla da birlikte olmaya başlar... Romantik bir kaç haftanın ardından kızı terk eder. Zira Harun’un babası, oğlunun Melda ile evlenmesini istemektedir....
  5. Unutulmaz

Unutulmaz

Aramızda unutulmazlar dizisini beğenerek ve severek izleyenlerimiz vardır peki siz sırf bir adama iki kız kardeş aşık diye tepki almaları yüzünden dizinin baştan yazıldığını biliyormusunuz ??? Tepkiler diziyi baştan yazdırdı! Aynı adama aşık olan iki kızkardeşi konu alan Unutulmazlar'a tepkiler yağınca senaristler çareyi bakın nasıl buldu: İki kızkardeşin aynı adama aşkını konu alan...

Sayfayı Paylaş