gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Unutulmaz Konser Artik Evİnİzde

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

UNUTULMAZ KONSER ARTIK EVİNİZDE
    Rock müziğin başarılı kadın vokallerinden Şebnem Ferah evinize konsere geliyor� İstanbul Symphonic Project�le 10 Mart 2007�de İstanbul�da verdiği konserin kayıtları; Pasaj Müzik etiketiyle, DVD ve CD seçenekleriyle, yakında müzik marketlerde.

Sanatçının bugüne kadar yayınladığı 5 stüdyo albümünden seçilen 22 şarkının senfonik düzenlemelerinden oluşan 2 CD�lik albümde; Bu Aşk Fazla Sana, Sigara, MayınTarlası, Deli Kızım Uyan, Yağmurlar gibi klasikleşen Şebnem Ferah şarkıları yer alıyor. Orhan Şallıel yönetimindeki 50 kişilik senfoni orkestrasının yanında, Şebnem Ferah�a, klavye ve geri vokalde Ozan Tügen, gitarda Metin Türkcan, bas gitarda Buket Doran, davulda Aykan İlkan, geri vokalde ise Ceren Tügen eşlik ediyor. Prodüktörlüğünü Tarkan Gözübüyük�ün yaptığı albümün edit ve miks işlemleri Murat Bulut tarafından gerçekleştirildi.

Pasaj Müzik ve Dream Tv işbirliğiyle, Hakan Utangaç yönetmenliğinde, 2 ayrı reji kurularak, 21 kamera işbirliği ile 46 kişilik bir ekip tarafından çekilen konserin DVD�sinin post-prodüksiyonu 3 ay sürdü. Türkiye�nin en önemli performans sanatçılarından biri olan Şebnem Ferah�ın, gerek sahne tasarımı, gerekse senfoni orkestrasının eşliği ile diğer performanslarından ayrılan ve sadece İstanbul seyircisinin izleme olanağı bulduğu �10 Mart 2007 İstanbul Konseri�; bu albümle tüm sevenlerine ulaşıyor.

10 Mart 2007 İstanbul Konseri; Şebnem Ferah�ın bugüne kadarki üretimlerinin ve müzikseverlerle paylaştıklarının küçük bir özeti...

Albümün içeriği şu şekilde:
    1. Intro
    2. Okyanus
    3. Can Kırıkları
    4. Çakıl Taşları
    5. Delgeç
    6. Ay
    7. Ben Şarkımı Söylerken
    8. Babam, Oğlum
    9. Mayın Tarlası
    10. İyi - Kötü (Dans Pisti)
    11. Sigara
    12. Dünya
    13. Bugün
    14. Sil Baştan
    15. Oyunun Sonu
    16. Yağmurlar
    17. Deli Kızım Uyan
    18. Yeniden Doğup Gelsem
    19. Ben Bir Mülteciyim
    20. Fırtına
    21. Hoşçakal
    22. Vazgeçtim Dünyadan
    23. Bu Aşk Fazla Sana

Unutulmaz Konser Artik Evİnİzde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mirkelam - Unutulmaz

Mirkelam - Unutulmaz

O an kulakların çınlasın Seni burdan andığmda Aman sakın ağlamayasın Bizi sakla gözyaşında Unutulmaz unutulmaz Yaşadığımız unutulmaz Bize olanlar yaşananlar Nasıl olur unutulur O an dudakların sızlasın Başka biri öptüğünde Aman sakın bağarmayasın Acını sakla dudaklarında Unutulmaz unutulmaz Yaşadığımız unutulmaz Bize olanlar yaşananlar Nasıl olur unutulur Ne yapalım birkez Kaçtı bu aşk...
  2. Unutulmaz (ATV)

Unutulmaz (ATV)

unutulmaz dizisi ağva unutulmaz ağva dizisi çekimleri çekimleri Harun zengin bir iş adamının oğludur. Şirketinde çalışan Melda adlı bir kızla romantik bir ilişki yaşamaktadır. Fakat Harun bir gün tesadüf eseri tanıştığı Eda adlı başka bir kızla da birlikte olmaya başlar... Romantik bir kaç haftanın ardından kızı terk eder. Zira Harun’un babası, oğlunun Melda ile evlenmesini istemektedir....
  3. unutulmaz dayak :(

unutulmaz dayak :(

hic unutmuyorum ilk okul 4de gidiyordum arkadaslarla sarki söyleyip oyun oynuyorduk tam yanimizda atatürkün(atamizin) heykeli vardi benim arkadas biraz fazla cosmustu oyun oynarken bana bi kalca salladi tüm hiziyla bende tutunamayip atatürkün heykeline carptim ve olan oldu heykel yerle bir oldu param parca ve hespi kacisitilar bi ben kaldim o sirada zil caldi siniflara girdik ve ögretmen geldi...
  4. Bunaldim artik :((

Bunaldim artik :((

bunaldim bunaldım artık Merhaba kizlar, Ben 7 yillik evliyim esimle severek evlendik. Sonra esim degisti bardi sazdi gece gezmeler icki icmeler kumar oynamalar yani ne ararsan var. Sonra beni bi cok kez aldatti tabi ona gore aldatma degildi sadece icti ve gerisini hatirlamiyor. Hatta bu olaylar yuzunden dogmamis bebegimi kaybettim. Yillar gectikce bu tabi beni dovmeyede basladi hatta en son...
  5. Unutulmaz

Unutulmaz

Aramızda unutulmazlar dizisini beğenerek ve severek izleyenlerimiz vardır peki siz sırf bir adama iki kız kardeş aşık diye tepki almaları yüzünden dizinin baştan yazıldığını biliyormusunuz ??? Tepkiler diziyi baştan yazdırdı! Aynı adama aşık olan iki kızkardeşi konu alan Unutulmazlar'a tepkiler yağınca senaristler çareyi bakın nasıl buldu: İki kızkardeşin aynı adama aşkını konu alan...

Sayfayı Paylaş