gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Unutulmaz Mutlu Sonla Bitti

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

unutulmaz bitti unutulmaz bitti mi unutulmaz, dizisi, finali, son bölümü, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar

Uzun süredir ekranlarda olan Unutulmaz dizisi dün akşam final yaptı...Şimdi geçiyorum dizinin final bölümünün ayrıntılarına

"Unutulmaz" dizisi mutlu bir sonla final yaptı.

Ekran yolculuğuna iki yıl önce yazlık bir dizi olarak başlayan “Unutulmaz” 90.bölümde fanlarının da katıldığı görkemli bir bölümle final yaptı.Final sahnesinin çekimlerinin yapıldığı Ağva’da dizinin kavuşamayan iki aşığı Eda ve Harun’un düğünüyle son bulan çekimlerde oldukça duygusal anlar yaşandı. Denizden tekne ile düğün alanına gelen Eda ve Harun çiftinin düğününde fanlar düğüne gelen misafirler olarak yardımcı oyunculuk yaptı.

Unutulmaz Mutlu Sonla Bitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutlu sonla biten hikayen olamam

mutlu sonla biten hikayen olamam

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Saklambaçın sonu ölümle bitti

Saklambaçın sonu ölümle bitti

Berke, saklandığı kutuya otomobil çarpması sonucu öldü, olaydan kısa süre önce kutudan çıkan 5 yaşındaki kuzeni şans eseri kurtuldu.. İzmir Bornova Çamdibi semtinde önceki gün saklambaç oynarken yol kenarındaki karton kutuya giren Berke Dülgar (7), bir otomobilin kutuya çarpması sonucu öldü. Kuzeni Furkan Yüksel ise araç gelmeden önce kutudan çıktığı için şans eseri kurtuldu. BEYAZ...
  3. Mutlu sonla bitmeyecek hikâyemi yazıyorum şimdilerde

Mutlu sonla bitmeyecek hikâyemi yazıyorum şimdilerde

. Bir sayı daha düşüyor sıfırlanmış ömrüme. Bir yıl daha büyüyorum kendime… Uçurumlara sürgün ediyorum düşsel kırıklarımı. Varlığımın üstünden bir yıl daha geçiriyor zaman. Yokluğuma bir adım daha yaklaşıyorum. Kendimden kilometrelerce uzağım. Kendime tam zıt yönde yabancı… Acı bir mutsuzluğun ortasında ellerim. Kurtaramıyorum… Ki kurtarmaya kalksam tüm acı mutsuzluklarda bulunur parmak...
  4. Unutulmaz

Unutulmaz

Aramızda unutulmazlar dizisini beğenerek ve severek izleyenlerimiz vardır peki siz sırf bir adama iki kız kardeş aşık diye tepki almaları yüzünden dizinin baştan yazıldığını biliyormusunuz ??? Tepkiler diziyi baştan yazdırdı! Aynı adama aşık olan iki kızkardeşi konu alan Unutulmazlar'a tepkiler yağınca senaristler çareyi bakın nasıl buldu: İki kızkardeşin aynı adama aşkını konu alan...
  5. bit

bit

bit nedir ve nereden gelir veya geçer

Sayfayı Paylaş