gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

unutulmaz sözler aşk 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Unutulmaz Sözler 2012 unutulmaz sözler aşk

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu uyazımızda unutulmaz aşk sözlerini, ilgili ve bu konuda meraklı tüm melek'lerimiz ve üyelerimiz için paylaşıyoruz.

Unutulmaz Sözler 2012

Hatırlamak için bir hafızamız varken, unutmak için elimizde hiçbir şeyin olmaması; hayatın bize attığı en büyük kazıktır.

Adalet ancak hakikatten, saadet ancak adaletten doğabilir.

Cennet, anaların ayakları altındadır. Hz. Muhammed

Meyvasız ağaca kimse taş atmaz

Dişlerinin arasında olmasına rağmen bazen kendi diline bile hâkim olamıyorsan, başkalarının söylediklerini önemsememelisin. Benjamin franklin

İmkanın sınırını görmek için imkansızı denemek lazım. Fatih sultan mehmet

Gözyaşının bile görevi varmış kendinden sonra gelecek gülümseme için temizlik yaparmış. Mevlana

Okuyun diyor okuyun çünkü mürekkebin akmadığı yerde kan akar. Ali şeriati

Her zaman dğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın. Mark twain.

Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır.

Sevmek güzeldir. Bir daha sevmemek daha güzeldir
    Paul Geraldy

Aşık olmayanlar, mükemmel bir erkeğin sıradan bir kadın yüzünden niçin ızdırap çektiğini anlayamazlar.
    Marcel Proust

Erkekler kadınların ilk aşkı, kadınlar erkeklerin son aşkı olmasını ister
    Oscar Wilde

Aşk, bir kişinin yararına, iki kişinin ortaklığıdır
    Kontes Nathalie

Köpeklerin artığını aslan yemez. mevlana

Adalet ancak hakikatten, saadet ancak adaletten doğabilir Emile zola

Çiçek koku vermek, ateş ısıtmak, kadın da mesut etmek için yaratılmıştır. G.Gardony

Fil zinciriyle, at gemiyle, kadın da gönül rızasıyla tutulur. Şudraka

Avlandığı avı yemeyip bırakmak aslanların işidir. Nizami

unutulmaz sözler aşk 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Almanca aşk sözleri 2012 :)

Almanca aşk sözleri 2012 :)

2012 Almanca Aşk Sözleri 2012 Almanca aşk mesajları 2012 Almanca Aşk Sözleri ve anlamları Dünyanın hangi dilini konuşuyor olursak olalım her dilde aşk aynı anlama geliyor. Yani kelimeler ve söylenişleri değişsede hissiyat yine aynı meleklerim. İşte karşınızda alamanca aşk sözleri :D:D • 100 mio. herzen schlagen auf dem welt aber meins schlägt nur für dich!!! – 100 milyon kalp atıyor dünyada,...
  2. karşılıksız aşk sözleri 2012

karşılıksız aşk sözleri 2012

karşılıksız aşk sözleri 2012 2012 karşılıksız aşk sözleri 2012 karşılıksız aşk sözleri kısa Bilindik sözlerden sıkıldıysanız ve size cevap vermiyen karşılıksız aşkınıza karşılıksız aşk sözleri 2012 mesajları sunuyor ve arayanlar için 2012 karşılıksız aşk sözleri burada diyoruz Melek'ler. pLatonik bir sevgi ateşindeyim ya bana gülme yada hep gül yanımdan gitme seviyorum seni Sen Sadece...
  3. Etkileyici aşk sözleri 2012

Etkileyici aşk sözleri 2012

kısa etkileyici aşk sözleri etkileyici aşk sözleri 2012 etkileyici aşk sözleri damar en etkileyici aşk sözleri kısa ♥Aşkımıza Nokta Koyma Bitanem Sana Kucak Dolusu Virgül Getiririm… ♥Aşkı Tadan Öğrenci Sınıfta Kalmaya Mahkumdur… ♥Rabbim Beni Baştan Yarat Ayaklarım Hep Ona Gidiyor… ♥Sen Ağlama Seni Ağlatmak İsteyenler Ağlasın… ♥Bilki Senden Ayrıldığım Zaman Kıyametim Geldi Demektir…...
  4. Unutulmaz Sözler 2012

Unutulmaz Sözler 2012

Ben öyle sözler kullanmak istiyorum ki unutulmaz olsun yani Unutulmaz Sözler 2012 sözleri olsun :)
  5. Berkant'tan İlk Aşk Unutulmaz Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Berkant'tan İlk Aşk Unutulmaz Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

Bu konu; Berkant İlk Aşk Unutulmaz şarkısının sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, daha önce hayatı hakkında sizlerle bilgiler paylaştığımız ve aramızdan bugün ayrılan Berkant'tan İlk Aşk Unutulmaz şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz... Berkant İlk Aşk Unutulmaz Şarkı Sözleri İlk aşk unutulmaz Bir daha yaşanmaz Güzelliğine doyulmaz Herkese kısmet...

Sayfayı Paylaş