gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

Unutulmaz

Konu, 'TV dizisi' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

Aramızda unutulmazlar dizisini beğenerek ve severek izleyenlerimiz vardır peki siz sırf bir adama iki kız kardeş aşık diye tepki almaları yüzünden dizinin baştan yazıldığını biliyormusunuz ???

Tepkiler diziyi baştan yazdırdı!

Aynı adama aşık olan iki kızkardeşi konu alan Unutulmazlar'a tepkiler yağınca senaristler çareyi bakın nasıl buldu: İki kızkardeşin aynı adama aşkını konu alan Unutulmaza, artan tepkiler nedeni ile yeni sezona senaryosunu değiştirerek girdi. Hikayede 5 sene sonrasını anlatan senaristler, aynı adama aşık iki kızkardeşin hikayesini de böylece bitirmiş oldular. Başrollerini Serhan yavaş,Özlem yılmaz ve Sinem öztufan 'ın oynadığı Unutulmazlar, bu sezon beş sene sonraki olayları konu alacak. İki kızkardeşin, Melda'yla Eda'nın aşık olduğu zengin iş adamının oğlu Harun, yeni aşklara yelken açacak. Yeni oyuncuların katılımı ile yeni ilişkileri de konu alacak olan dizinin, geçen seneki bölümleri sıkça eleştirilmişti. Türk toplumuna aynı adama aşık olan iki kızkardeşin hikayesini izletmenin etik olarak doğru olmadığı yorumları yapılmıştı. BENZER DİZİLER DE VAR Ne kadar eleştirilirse eleştirilsin, aynı adama aşık iki kızkardeşin hikayesi hem sinemanın hem TV dizilerinin vazgeçilmez konularından biri olmaya devam ediyor.Yaprak dökümün'ndeki kardeşler Leyla'yla Necla da aynı adama aşık olmuş, hatta sıra ile evlenmişlerdi. Bu sezonsa Kapadokya'da çekilen Yer gök ask da kalbini aynı adama kaptıran iki kızkardeşin öyküsünü konu ediniyor.

Nagihan16 bunu beğendi.
  2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Öyle saçmalıkmı olur ya:S Gerçi diziyi hiç izlemedim ama saçma geldi bu durum bana:S
    Özünden koparıldıktan sonra ne anlamı kalır ki...

3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

tavsiye ederim tatlım çok begenerek izlediğim bir dizi

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    kızzz dizi nerelere gelmiş bu saatten sonra izlesem ne anlayacamhahaha
    bide 90 derecelik dönüş yapmışlarr:D:Dkafam karışır annem ben almiyim:oppucuk:

Unutulmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mirkelam - Unutulmaz

Mirkelam - Unutulmaz

O an kulakların çınlasın Seni burdan andığmda Aman sakın ağlamayasın Bizi sakla gözyaşında Unutulmaz unutulmaz Yaşadığımız unutulmaz Bize olanlar yaşananlar Nasıl olur unutulur O an dudakların sızlasın Başka biri öptüğünde Aman sakın bağarmayasın Acını sakla dudaklarında Unutulmaz unutulmaz Yaşadığımız unutulmaz Bize olanlar yaşananlar Nasıl olur unutulur Ne yapalım birkez Kaçtı bu aşk...
  2. unutulmaz programlar

unutulmaz programlar

Güner Ümit in kadın kılığında Turnike sunması... Fatma Girik in Söz Fato da programında ilk tükürüşü... Medyum Memiş in Medyum Keto ya giriştiği saniyeler... Yıldo nun Süpermen kılığında Turnike sunması... Sadettin Teksoy un kutuplarda kıbleyi arayıp namaz kılması... Kaan Yakuphan in haber sunduğu sırada arkasında bulunan dev panonun kafasına inmesi... Tolga Gariboglu nun Hugo...
  3. Unutulmaz (ATV)

Unutulmaz (ATV)

unutulmaz dizisi ağva unutulmaz ağva dizisi çekimleri çekimleri Harun zengin bir iş adamının oğludur. Şirketinde çalışan Melda adlı bir kızla romantik bir ilişki yaşamaktadır. Fakat Harun bir gün tesadüf eseri tanıştığı Eda adlı başka bir kızla da birlikte olmaya başlar... Romantik bir kaç haftanın ardından kızı terk eder. Zira Harun’un babası, oğlunun Melda ile evlenmesini istemektedir....
  4. unutulmaz dayak :(

unutulmaz dayak :(

hic unutmuyorum ilk okul 4de gidiyordum arkadaslarla sarki söyleyip oyun oynuyorduk tam yanimizda atatürkün(atamizin) heykeli vardi benim arkadas biraz fazla cosmustu oyun oynarken bana bi kalca salladi tüm hiziyla bende tutunamayip atatürkün heykeline carptim ve olan oldu heykel yerle bir oldu param parca ve hespi kacisitilar bi ben kaldim o sirada zil caldi siniflara girdik ve ögretmen geldi...

Sayfayı Paylaş