gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

unutulmuş

Konu, 'Çöplük' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

unutulmuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pinhani - Unutuldular

Pinhani - Unutuldular

Su verdiğin çiçekler,küçük bahçemi süsler Şimdi bütün güller susuz ve kimsesiz Seni beklemekten Seni özlemekten,Bu halimiz.. İnandıgın masallar birer şarkı oldular Sana imkansızlıkları unutturdular Şimdi yarım kaldılar Sen gidince Unutuldular Unutuldular.. Masamdaki resimler bir eski filme döndüler Hergün aynı sahneler İçinde kendimiz.. Küçük mutluluklar Çok eski hatıralar,içindeyiz.....
  2. Sezen Aksu - Unutuldum

Sezen Aksu - Unutuldum

sezen aksu unutuldum sezen aksu unutuldum indir unutulduk mesajları mesajları mesajlari unutuldum unutuldum kurutulmuş güller gibi yosun tutmuş duvarlara yazılmış günler gibi gece bitmez gündüz bitmez bu yalnızlık hiç bitmez ne kavgam bitti ne sevdam ömür geçer gönül geçmez her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma benden selam söyleyin bütün aşklarıma çiçeklerim dökülür her mevsim sonra...
  3. depresyondayım,unutuldum,çok yanlızım

depresyondayım,unutuldum,çok yanlızım

depresyondayım unutuldum depresyondayım nickleri unutuldun nickleri unutuldum unutulduk kendimi çok yanlız hissediyorum ailemden uzaktayım onları çok özlüyorum oğlum hasta ve ben çok yoruldum kimsem yok benide şimartın yaaaa:cry:
  4. Unutulmuş Yaralarıma Tuzdur Adın

Unutulmuş Yaralarıma Tuzdur Adın

Unutulmuş yaralarıma tuzdur adın.. Kavgadır kalbimin gözündeki fer.... Bir devrimin eskimiş yüzüyüm... derinimde puslu ihtilaller Yanmış süt kokulu sabahların eşiğinde bekleyen gece! Bana göz kırpıyor kalabalık yalnızlığım şimdi arsızca... fütursuzca Kimi nerde arayacağımı sordum mavi gözlü hüzne Dedi “geç! aşkı geç!...” Geçemedim.... Yedi geceyi geçtim. yedi güvercin vurdum. yedi...
  5. Unutulmuş Ramazan Gelenekleri

Unutulmuş Ramazan Gelenekleri

ramazan manileri ramazan davulu Çoğunuzunun nerde o eski ramazanlar dediğini duyar gibiyim kızlar...Gerçekten eskiden herşeyin daha güzel olduğu gibi Ramazanlarda ayrı bir güzeldi... Anadoluda Unutulan Ramazan Gelenekleri Anadolu da Ramazan ayıyla özdeşleşmiş kimi adet ve gelenekler zamanın akışına paralel değişikliklerle sürdürülürken bir çoğu unutulmaya yüz tutmuş görünüyor....

Sayfayı Paylaş