gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Unutulur

Konu, 'Çöplük' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Unutulur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rober Hatemo - Herşey Unutulur

Rober Hatemo - Herşey Unutulur

herşey geçer herşey unutulur unutulur rober hatemo rober hatemo melek seni sevdim inandım her lafına kos koca dünyayı dar ettin bana sevmedin beni kendin gibi hep uzaktan baktın el gibi sanki bir bendim yeryüzünde vurdun hep düşman gibi seeeeen kapımı çalarak içeri giren azılı bir belasın ben yüreğini sonuna kadar açıp çıkacağım herşey unutulur unutma herşey unutulur aşkta kalbi anlayanlar...
  2. Yavuz Bingöl - Unutulur Her Şey

Yavuz Bingöl - Unutulur Her Şey

Kimseleri tanıyamaz oldum Unutuldum, unutamadım Ne bir haber ne de iki satır yazı Unutulur herşey, unutulur herşey Akıp gidiyor günler Gündüzle gece ufukta öylece İniyor birlikte denizin üstüne Yine yollara düşmek var Yine yalnızlık, yine unutulmak var Unutamadım... Yine dillere düşmek var Yine dağınık sözler, unutuldum Unutamadım... Her şey bir düş Aldatıyor görünüş... Ne...
  3. Acilar büyütülerek unutulur...

Acilar büyütülerek unutulur...

Acilar büyütülerek unutulur sevdigim yüzünden kopunca bir buzul çiglik ellerin buz tutmuş iki yarim şarki olur ve ben yoksulluk kokulu bir gidiş birakirim sana beni adresime sorsun esmer bakişlarin dönsen de bulamazsin nasilsa gitsen de kentlerden sakindigim bekçi duruşlarimi ara emaresi boldur sokaklarin sol omuz başimdaki kokundan yakalanirim sokul ki geceme avuçlarin islanmasin saat...
  4. yapılan iylikler unutulursa...!!!!

yapılan iylikler unutulursa...!!!!

yapılan iyilik unutulursa??? Bir kurdu avcılar fena halde sıkıştırmışlar. Kurt ormanda oraya buraya kaçmakta, ancak peşindeki avcıları bir türlü def edemez. Canını kurtarmak için deli gibi koşarken bir köylüye rastlar. Köylü elinde yabasıyla tarlasına girmektedir. Kurt adamın önüne çöker ve yalvarmaya başlar: "Ey insan, ne olur yardım et bana, peşimdeki avcılardan kaçacak nefesim...
  5. Zaman geçer; herşey unutulur

Zaman geçer; herşey unutulur

herşey geçer herşey unutulur zamanla unutulur Bir Tek "SeN"i Unutamam..! Bir başıma bu kentin sokaklarında yürüyorum... Üşüyorum..Ne kadar uzaksan bana o kadar soğuyor hava.. Sen yoksan, sıcaklık hep mevsim normallerinin altında. Bu yüzden meteoroloji raporları umrumda bile değil.. Kar mı yağıyor yoksa yağmur mu bana ne?? Ben senin haesretinle sırılsıklam zaten, daha ne kadar...

Sayfayı Paylaş