gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

urfada kurban bayramı

Konu, 'Örf ve Adetlerimiz' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

urfada kurban bayramı urfada kurban evet urfada kurban bayramı nasılmı olur durun anlatim size ben çocukken o zamanlar tabe urfada deyiliz bayram yaklaştımı pek sevinirdim çünkü babamın annesi ve babasının yani ninem le dedemin yanına urfaya gidecektik mutlu olurdum amcalarım çocukları biz çok kalabalık bi aileydik bi evin içinde 10 u aşkın çocuk olurdu bayram da biz önceden giderdik bayramdan önce ailecek sabaha kadar oturur sohpet ederdik
    bayram sabahı erkenden kalkardık baba dedem amcalarım erkenden camiye bayram namazına giderlerdi biz de kalkardık hazırlık görürdük bizde bayram sabahında kahvaltı edilmezdi illa sulu bi yemek ve pilav edilirdi bol etli camiden çıkan babam dedem insanlaarın camiden çıkmasını beklerlerdi çıkanı kolundan tutar eve getirirlerdi iki oda ya kocaman sofra serer dik misafirlerin biri giderdi biri gelirdi sofraya sonra bayramlaşırdık hep baraber el öpülür bayram haçlıkları alınırdı kalabalık güzel bi aileydik yaşadığım o günleri asla unutmam
    eskiden bayramlar çok güzeldi sanki rüyaydı biz büyüdük rüya bitti uyandık:18::18:

2. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: urfada kurban bayramı
    la duygulandım şimdii
    bayramlar git gide terihe karışıyor ne acı

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

heç deme la ben de yazarken kötü oldum şimdi hiç sevmiyom bayramları hiççççç

4. hüzünbaz

hüzünbaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

anam urfa demeyin bana beaaaa:20:

5. merve_69

merve_69 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    yoo öle dmeyin benim babamlar kurban bayramında kuranlarını kesiyorlar hala bnde şahitlerimyim yane:Dbnce kendilerini batılaştırmaya çalışan vatandaşlarımız için geçerli dediğniz şeyler benim ailem hala TÜRK diğer geleneklere hiç özenmiyorlar...!

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

urfada kurban bayramı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kurban bayramı msjları

kurban bayramı msjları

MUBAREK KURBAN BAYRAMI TUM ULUSUMUZA KUTLU OLSUN. ALLAH TUM INANANLARA NICE HUZURLU, BEREKETLI BAYRAMLAR NASIP ETSIN. YALNIZLIK NE UCSUZ BUCAKSIZ MAVI DENIZDE OLMAK NEDE BIR COL ORTASINDA TEK BASINA OLMAKTIR. YALNIZLIK SEVDIKLERINDEN UZAK...
  2. KuRBaN BaYrAmI mSj LaRi

KuRBaN BaYrAmI mSj LaRi

kurban bayrami msj lari kurban bayrami msjlari ♥ Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun... ♥ Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun... ♥ Küskünlerin barıştığı,...
  3. Kurban Bayramı İçin Mesajlar

Kurban Bayramı İçin Mesajlar

Eğer küs olduklarınız varsa bu bayramda barışmalısınız çünkü bayramlar insanlar arasındaki sevgiyi saygıyı kuvvetlendirir diye düşünüyorum ben...Bayramlarda büyüklerinizi ziyaret etmelisiniz eğer edemiyorsanız en azından bir mesajla güzel sözle gönüllerini alabilirsiniz... İşte bayram için en güzel bayram mesajları :tik: ♥ Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının...
  4. 2011 Kurban Bayramı Tarihi

2011 Kurban Bayramı Tarihi

2011 kurban bayramı tarihi 2011 yılında Kurban Bayramı tarihleri ve tatil günlerini sizler için paylaşıyorum.Bakalım 2011 yılında Kurban bayramı hangi gün ve tarihlere denk geliyormuş:) Kurban Bayramı 1.Gün - 6 Kasım 2011 Pazar Kurban Bayramı 2.Gün - 7 Kasım 2011 Pazartesi Kurban Bayramı 3.Gün - 8 Kasım 2011 Salı Kurban Bayramı 4.Gün - 9 Kasım 2011 Çarşamba
  5. 2015 Kurban bayramı mesajları

2015 Kurban bayramı mesajları

Kurban Bayramı 23 Eylül 2015 Çarşamba gününe denk geliyor. Siz sevgili meleklermekanı.com takipçilerimiz için biribirinden güzel Kurban Bayramı mesajlarını sayfamızda derleyip bir araya getirdik.Sevdiklerinizi bayramda ziyaret etme gibi bir mkanınız yok ise bu güzel bayram kutlama msajlarından yollayabilirsiniz. Allah'u Teala bu mübarek Kurban Bayramınızı hayırlı işlerinizin başlangıcı...

Sayfayı Paylaş