gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Urfalıyım Ezelden Dizi Konusu ve Oyuncuları

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

urfalıyım ezelden dizi oyuncuları, urfalıyım ezelden dizi konusu, urfalıyım ezelden hangi kanalda, urfalıyım ezelden ne zaman başlıyor Eylül ayın da kanal d ekranların da yepyeni bir dizi daha başlıyor. "Urfalıyım Ezelden" isimli dizinin oyuncu kadrosu oldukça güçlü v edikakt çekici. Bunun yanında konusu da izleyici tarafından ilgi çekeceğini söyleyebilirim.
    Dizinin belki de en süpriz oyuncusu Yavuz Bingöl ile aşk yaşayan şarkıcı Öykü Gürman... Diğer dizi oyuncuları ve dizinin konusuna gelince melekler mekanı olarak sizlere merak ettiğiniz bilgileri paylaşıyoruz.
    1.jpg

Urfalıyım Ezelden Dizisi Oyuncuları
    Dizi senaryosu ile olduğu kadar güçlü oyuncu kadrosu ile de efsane olmaya aday. Yavuz bingölün sevilisi Öykü Gürman yani evlerinin önü boyalı direk şarkısı ile tanıdığımız ceylan karakteri ile dizide yer alacak.

Dizinin oyuncuları ve karakter isimleri şöyle ;

Urfalıyım Ezelden Mehmet ( Settar Tanrıöğen )
    Urfalıyım Ezelden Eşref ( Bülent İnal)
    Urfalıyım Ezelden Ceylan ( Öykü Gürman )
    Urfalıyım Ezelden Selva ( Dolunay Soysert )

Urfalıyım Ezelden Hasan Ağa ( Menderes Samancılar )
    Urfalıyım Ezelden Kadir ( Cahit Gök )
    Urfalıyım Ezelden Selahattin ( Güven Murat Akpınar )
    Urfalıyım Ezelden Çetin ( Uğur Güneş )
    Urfalıyım Ezelden Recep ( Cansu Fırıncı )
    Urfalıyım Ezelden Nene ( Meral Çetinkaya )

Urfalıyım Ezelden Dizisi Konusu

Dizinin Mehmet'i ( Bülent inal ) Urfalı bir halk türkücüsüdür ve 5 erkek evladı vardır. Celal adındaki oğlu diğer aşiretin kızı Selva'ya ( dolunay Soysert) aşık olur. Birbirlerini delicesine severler. İki aşık evlilik planları kurmaya başlarlar. Hangisidahahafif.com Celal durumu ailesine açılır ve kızı istemeye giderler. Ancak kızın ailesi kızı vermez.

Celal kızı güzellikle alamayacağını anlayınca, Selva'yı kaçırır. Selvanın ailesi kendilerine leke sürdüğü gerekçesi ile celali öldürür. Bu esnada selva hamiledir. karnında ölen Celal'in bebeğini taşımaktadır.
    Töreye göre aile Selva'yı Celal'in küçük kardeşi eşref ile evlendirirler. Eşref ve selva celalden sonra kendilerine yepyeni bir hayat kurarlar, çocukları büyür, İstanbula taşınırlar. Yıllar sonra istanbulda eşrefin karşısına Ceylan çıkar ve iki kadın arasında kalan eşref dizide tüm dengeler değişir ve tam da bu noktada dizi heyecanlı bir hal almaya başlar.

Urfalıyım ezelden dizisi töreye bambaşka bir bakış açısıya ele alacak. Töre uğruna kurulan hayatlar ve harcanan hayatları ele alaca. İzleyiciler urfalıyım ezelden dizisiyle hep birlikte ağlayacak ekran karşısında

Urfalıyım Ezelden Dizi Konusu ve Oyuncuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seyit ve Sura Dizi Konusu ve Oyuncuları

Seyit ve Sura Dizi Konusu ve Oyuncuları

seyit ve sura ne zaman başlıyor, seyit ve sura dizi konusu, seyit ve sura dizi oyuncuları Star tv ekranların da çok yakın da başlıyacak olan çok iddialı bir dizi geliyor. Başrollerini Kıvanç Tatlıtug ve Farah Zeynep Abdullah tarafından oynayacak dizi daha başlamadan birçok kişinin ilgi odağı oldu. Sizlere dizinin konusu ve kadrosu hakkında genel bilgilere geçiyoruz. Yapımcılığını Ay...
  2. Kertenkele Dizi Konusu ve Oyuncuları

Kertenkele Dizi Konusu ve Oyuncuları

kertenkele dizisi hangi kanalda, kentenkele dizi oyuncuları, kertenkele ne zaman başlıyor, kertenkele dizi konusu ATV ekranların da çok yakın da başlayacak olan"Kertenkele" dizisi izleyicisi ile buluşmak için artık gün sayıyor. Kertenkele dizisinin oyuncuları ve konusuna gelince; Profesyonel bir hırsızın sahte imam iken yaşadığı gerçek aşkın hikâyesi… İstanbul gecelerinin iflah...
  3. REAKSİYON DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI

REAKSİYON DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI

reaksiyon dizisi konusu,reaksiyon dizisi oyuncuları kimdir,reaksiyon dizisi yönetmeni,reaksiyon dizisi konu özeti,reaksiyon dizisinin kadrosu,reaksiyon dizisi hakkında bilgiler Star tv’de yeni sezonda yayınlanan “Reaksiyon” dizisinin konusu ve oyuncuları.Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan, ‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun senaryosunu yazmayı bırakmış ve Pana Film’deki ortaklıklarından ayrılmıştı. Yeni...
  4. Unutamadım dizi konusu ve oyuncuları

Unutamadım dizi konusu ve oyuncuları

unutamadım dizisi ne zaman başlıyor,unutamadım hangi kanalda,unutamadım oyuncuları,unutamadım dizi özeti Gold Film’in yapımını üstlendiği Unutamadım filmi yakında Star Tv ekranlarında olacak. Gold Film yapım şirketinin sahibi olan Faruk TURGUT verdiği demeçte Emrah’ın Kaymakam olarak rol alacağı filmin oyuncu çekimleri ve senaryosu hazır dedi. Unutamadım filmi yakında çekimlere Milas’ta...
  5. O Aşk Benim Dizi Konusu ve Oyuncuları

O Aşk Benim Dizi Konusu ve Oyuncuları

Romantik Komedi; O Aşk Benim dizisi oyuncuları ve konusu açıklandı. FOX TV’nin yeni dizisi O Aşk Benim’in oyuncu kadrosu ve hikayesi ile birlikte ne zaman başlayacak bilgisi haberimizde… Pastel Film tarafından yapımı üstlenilen dizinin detayları belli olmaya başladı. Yaz sezonu dizileri açıklanmaya başlanırken; yeni romantik komedi türünde olacak O Aşk Benim dizisi şimdiden heyecan...

Sayfayı Paylaş