gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Urfalıyım Ezelden Dizisi "Mektubu Gelmez Yarin" Şarkı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

urfalıyım ezelden dizi müzikleri, urfalıyım ezelden mektubu gelmez yarin, urfalıyım ezelden mektubu gelmez yarin şarkı sözleri, mektubu gelmez yarin şarkı sözleri Kanal d ekranların yepyeni dizisi"Urfalıyım Ezelden" dün akşam ekranlar da izleyici ile buluştu. İlk bölüm de dizi büyük bir ilgi gördüğü kadar dizi de ki şarkılar da ayrı bir beğeni kazandı diyebiliriz. Dizide çalan şarkılardan biri de"mektubu gelmez yarin" isimli olan parçaydı.
    Sizler için Mehmet Ataç'ın seslendirdiği parçanın şarkı sözlerini paylaşıyoruz.

urfaliyam-ezelden-dizi-jenerigi_7815112-5676_640x360.jpg
    Mehmet Ataç – Mektubu Gelmez Yarin Sözleri

Mektubu gelmez yarin
    Ah çektim derin derin
    Allah aşkına olsun
    Yarimden haber verin
    Oy nedem nedem nedem
    Yar nedem nedem nedem
    Beni derde düşürdün
    Dermana kime gidem
    Çok erken aşka düştüm
    Aşk değil derde düştüm
    Sanki bu dert yetmezmiş
    Bir dillere düştüm

Urfalıyım Ezelden Dizisi "Mektubu Gelmez Yarin" Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz sözleri

Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz sözleri

Merhaba arkadaşlar ben sizden Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz da söylediği o şarkının sözlerini yazmanızı rica ediyorum.
  2. Ustura Kemal Dizisi Jenerik Şarkısı Ezele de Deli Gönül Ezele Sözleri

Ustura Kemal Dizisi Jenerik Şarkısı Ezele de Deli Gönül Ezele Sözleri

Bu konu; Ustura Kemal dizisi ezelede dli gönül ezele şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başrollerinde Oktay Kaynarca, Emre Kınay ve Naz Elmas 'ın paylaştıkları Ustura Kemal dizisi heyecanla izlenmeye devam ediyor. Show Tvnin iddialı dizilerinden biri olan Ustura Kemal 'in jenerik müziği de çok beğeniliyor. Bu sayfamızda sizlere Ustura Kemal jenerik şarkısı...
  3. Urfalıyım Ezelden Dizi Konusu ve Oyuncuları

Urfalıyım Ezelden Dizi Konusu ve Oyuncuları

urfalıyım ezelden dizi oyuncuları, urfalıyım ezelden dizi konusu, urfalıyım ezelden hangi kanalda, urfalıyım ezelden ne zaman başlıyor Eylül ayın da kanal d ekranların da yepyeni bir dizi daha başlıyor. "Urfalıyım Ezelden" isimli dizinin oyuncu kadrosu oldukça güçlü v edikakt çekici. Bunun yanında konusu da izleyici tarafından ilgi çekeceğini söyleyebilirim. Dizinin belki de en...
  4. Urfalıyım Ezelden"Ah Bi Gele Vah Bi Gele" Sözleri

Urfalıyım Ezelden"Ah Bi Gele Vah Bi Gele" Sözleri

ah bi gele şarkı sözleri, öykü gürman kınıfır şarkısı sözleri, urfalıyım ezelden ah bi gele vah bi gele sözleri, urfalıyım ezelden dizi müzikleri, urfalıyım ezelden ah bi gele vah bi gele kim söylüyor Ekranların yepyeni dizisi "Urfalıyım Ezelden" nihayet seyircisi ile buluştu. Kanal d ekranların da dün akşam yani 12 Ekim 2014 tarihin de başlayan dizi özellikle müzikleri ile...
  5. Urfalıyım Ezelden Dizisi Hangi Kanala Geçti?

Urfalıyım Ezelden Dizisi Hangi Kanala Geçti?

urfalıyım ezelden bittimi, urfalıyım ezelden dizisi yayından kaldırıldı, urfalıyım ezelden finalmi yaptı, urfalıyım ezelden dizisi hangi kanalda, urfalıyım ezelden dizisi kaldırıldımı, urfalıyım ezelden dizi oyuncuları Bir süre önce yeni dizi olarak kanal d ekranların da yayına başlayan "Urfalıyım Ezelden" ne yazık ki başlamasından kısa bir süre sonra birdenbire yayından...

Sayfayı Paylaş