gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

ürgüp Kilise Resimleri

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kilise resimleri ürgüp kiliseleri ürgüp kilise ürgüpteki kiliseler resmi [​IMG]

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ürgüp Kilise Resimleri
    emeğine sağlık canım

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: ürgüp Kilise Resimleri

çok ilginç ve göz alıcı derecede çekici emeğine sağlık canım

ürgüp Kilise Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kİlİs

Kİlİs

KİLİS GENEL BİLGİLERİ Yüzölçümü: 1.243 km² Nüfus: İlçe 101.818 (1985) İl Trafik No: 79 Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bir sınır 350ehri olan Kilis, tarihi höyükleri, kaleleri camileri ve kebapları ile görülmesi gereken bir ildir. İlçeler: Kilis (merkez), Elbeyli, Musabeyli, Polateli NASIL GİDİLİR? Karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Otogar Tel : (+90-348) 813 28 33 Havayolu:...
  2. kilise

kilise

Kilise İlim ve amele, takva ve Allah korkusundan ağlamaya; yalan ve iftiraya, üzüntü ve kedere, bid'at ve masiyete, içki ve kumara düşkün olmaya, Kendini kilisede görmek hıristiyan örf ve adetlerini benimsemeye, kendi dinine hor bakmaya delalet eder.Rüyada kiliseye girmek rüyayı gören ve bekar ise evleneceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Rüyada kilise görmek, bilime ve...
  3. Zara - Şen Olasın Ürgüp

Zara - Şen Olasın Ürgüp

Şen olasın Ürgüp, dumanın gitmez, Kır atın acemi konağı tutmaz, Oğlum da pek küçük yerini tutmaz Cemalım Cemalım algın Cemalım Al kanların içinde kaldım Cemalım Ürgüp'ten de çıktığımı görmüşler Kıratımın gidişinden bilmişler Beni öldürmeye karar vermişler Cemalım Cemalım algın Cemalım Al kanların içinde kaldım Cemalım __________________
  4. Kilis

Kilis

kilis in doğal güzellikleri KİLİS GENEL BİLGİLERİ Yüzölçümü: 1.243 km² Nüfus: İlçe 114.724 (2000) İl Trafik No: 79 Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bir sınır Şehri olan Kilis, tarihi höyükleri, kaleleri camileri ve kebapları ile görülmesi gereken bir ildir. İçeler: Kilis (merkez), Elbeyli, Musabeyli, Polateli KİLİS GEZİLECEK YERLER Ravanda Kalesi: Kale Kilis’in 24 km. kuzeyinde bulunan Polateli...
  5. Kilis Tanıtım

Kilis Tanıtım

kilis tanıtım kilis nasıl bir yer tanıtımı kilisin tanıtımı kilisten ne alınır Kilis İ.Ö. 1460 yıllarında Halep krallığına bağlıydı. Hitit imparatorluk döneminin başlamasıyla Hitit etkisine girdi. M. Ö 356 da Makedonya'dan yola çıkan büyük İskender kuzey batıdan güney doğuya doğru bütün Anadolu topraklarını işgal ederek İskenderun körfezine dayanarak İskenderun'u kurup Kilis üzerinden mısıra...

Sayfayı Paylaş