gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Usain Bolt Bu Gece ki Performansıyla Olimpiyat Tarihine Geçti

Konu, 'Spor' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

usain bolt usain bolt olimpiyat 2012

Sevgili melekler, bu yıl ki olimpiyatların en gözde ismi hiç şüphesiz Jamaikalı rekortmen koşucu Usain Bolt idi. Usain Bolt geçtiğimiz gün kırdığı 100 mt olimpiyat rekorunun ardından bu gece ki 200 mt koşusunda da rekor kırarak olimpiyatlarda hem 100 mt hem de 200 mt de rekor kıran ilk sporcu olarak tarihe geçti. İşte Usain Bolt olimpiyat 2012 haberi detayları...

Londra Olimpiyatları'nda 200 metre finali nefes kesti, dünya ve olimpiyat şampiyonu Jamaikalı rekortmen Usain Bolt, vatandaşı Blake'i geçerek, olimpiyat tarihine geçti....

200 metre finalinde 19.32'lik derece ile ilk sırada yer alan Usain Bolt, olimpiyat tarihinde hem 100 hem de 200 metrede unvanları koruyan ilk sporcu oldu.

Usain Bolt Bu Gece ki Performansıyla Olimpiyat Tarihine Geçti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Farz edin ki bu gece son..

Farz edin ki bu gece son..

Farz edin ki bu gece son.. Bundan sonra yaşayacağınız geceler olsa da, bu gece son.. Hani bazen kaçıp gitmek isteriz.. Kimsenin bilmediği, kimsenin bizi tanımadığı bir yere.. Hatta kendimizi bile tanımayacağımızı umut ettiğimiz bir yere.. Geçmişimizi, aşklarımızı , kederlerimizi ve sırlarımızı bir çırpıda unutacağımız bir yer arıyoruz.. Yine, yeniden başlamak ve bu kez hata yapmamak...
  2. Bu Salaklıklar Tarihe Geçti

Bu Salaklıklar Tarihe Geçti

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bu gece

Bu gece

Sabrımı giyindim sevgili, Ölümlerden ölüm beğendim, ___________________Kelimelerinden anlam çıkardım mutluluklara dair… Sesinden tanır seni sevda alfabesi, Sözcükler sıraya dizilir koca yüreğinin önünde. “Koşun” dedin mi tüm harfler saçlarıma dolanır, Seni herkesten çok ben bilirim yar. Şimdi avuçlarımda cümlelerin “Sen” oldum “ben” e yazıyorum. “Sen” i okuyorum pulsuz mektuplarından...
  4. Usain Bolt 2012 Londra Olimpiyatlarında Yine Bir Rekora İmza Attı

Usain Bolt 2012 Londra Olimpiyatlarında Yine Bir Rekora İmza Attı

usain bolt usain bolt londra Sevgili melekler, 2012 Londra Olimpiyatları son hız devam ederken olimpiyatların en keyifli yarışlarından rekorlar kırılan atletizmde dünyaca ünlü Jamaikalı sporcu Usain Bolt dün gece yapılan 100 mt finalinde deyim yerindeyse uçtu. :D:D İşte Usain Bolt Londra haberleri, haberin detayları .. 9.63 le 100 metrede kendine ait olimpiyat rekorunu geliştiren...

Sayfayı Paylaş