gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

üşengiçliği yenmek(alıntıdır)

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

O kadar üşengecim ki; evimi temizlemeye başlayabilmek için öncelikle elime geçen her çöpü, sigara kül ve izmaritlerini, yemek kırıntılarını, saksıdan aldığım bir miktar toprağı ve buna benzer birçok şeyi yerlere atıyorum. Dolayısıyla ev savaş alanına dönüyor. Böylelikle kendimi o gün temizlik yapmam gerektiği konusunda ikna etmiş oluyorum. Bu şekilde temizlik yapmak daha zor oluyor ama aksi taktirde, ev o kadar da pis değil diye kendimi kandırıp temizliği erteliyorum ve bu erteleme günlerce sürüyor.

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: üşengiçliği yenmek(alıntıdır)
    :hhh:
    seker bizde mi yapsak yaw bi ise yarar mi :haha:
    Paylasim icin tsk.

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ayy ne pis biri bu böyle :)

4. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

iyyyyyyyyyyyyy

üşengiçliği yenmek(alıntıdır) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gazman(alıntıdır)

gazman(alıntıdır)

Gecelerin_Yargıcı 01-10-2007, 08:09 PM lise 1 deydik okulun ilk günleri sınıfta neredeyse kimse kimseyi tanımıyo benim orta okul dan necati diye bi arkadaş var onunla oturuyoz derste matematik bayan hoca giriyo derse kadın çok disiplinli bizim necatide tam fırlama bi çocuk derste paso konuşuyo neyse hoca buna kalk dedi gitti ön sırada bi kızı kaldırdı yerlerini değiştirdi kız bunu...
  2. depresyon çeşitleri(alıntıdır)

depresyon çeşitleri(alıntıdır)

depresyondan nasil kurtulurum depresyona ne iyi gelir suçluluk duygusundan nasıl kurtulurum kara sevdadan nasıl kurtulunur melankoliden kurtulunur Depresyon Çeşitleri; MAJÖR DEPRESYON (Ağır depresyon) Ağır depresyon diyebilmek için aşağıdaki belirtilerden en az dördünün en az iki haftadır sürüyor olması gerekir: 1-Uyku bozuklukları sıktır. Uykusuzluk, gece sık sık uykudan uyanma tekrar...
  3. sarışınlar aptalmıdır(alıntıdır)

sarışınlar aptalmıdır(alıntıdır)

sarışınlar aptalmıdır sarışın aptallar aptal sarışınlar İki sarışın, anahtarı içeride unuttukları için arabanın kapısını telle açmaya çalışırlar. Biri diğerine : - Çabuk ol, yağmur başladı, ıslanıyorum" der. Diğeri bunun üzerine : - Aptal sarışın dedikleri bu olsa gerek... Ne fark eder? İçerde de ıslanacaksın... - Aaa hakkaten yaa. Bizim arabanın üstü açık... *Yerde 1000$ var önce...
  4. utanıyorum(alıntıdır)

utanıyorum(alıntıdır)

Geçen hafta oğlumun kreşinin yıl sonu balosu vardı. Oğlum gösteri sırasında birden ağlamaya başladı ve yarıda bırakıp sahneden ayrıldı. O anda; neden böyle oldu, bir sürü hazırlık yapıldı, hep bu anı bekledik diye düşünüp çok üzüldüm. Biz bu konuşmaları yaparken yanımızdan geçen ambulans ve olay yeri inceleme arabasını görmüş, ama üstünde çok fazla durmamıştım. Ertesi gün öğrendim ki;...
  5. BİR ÇİRKİNİN İTİRAFLARI (alıntıdır)

BİR ÇİRKİNİN İTİRAFLARI (alıntıdır)

Dogdugumda doktorlar babama gelip "elimizden geleni yaptik, ama ne yazik ki dişari cikti" demişler - Dogum kontrolu reklamlari icin hastane duvarlarina benim resmimi asmayi teklif etmişler - Annemin sabah bulantilari beni dogurduktan sonra başlamiş.. hatta hatirliyorum da ona ilk sarilmak istedigimde "lutfen sadece arkadaş kalalim" demişti - Amcam "olmeden...

Sayfayı Paylaş