gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Üsküdar Resimleri

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

üsküdar resimleri üsküdar resim kıyafetleri üsküdarın eski resimleri İstanbul'un en güzel yerlerinden birine geldik şimdi şimdiki durağımız Üsküdar:)
    En güzel açılardan Üsküdar resimleri

[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok güzel bir şarkı bir de resimleri ekleyince süper olur

Üsküdar Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul/üsküdar

İstanbul/üsküdar

Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.667x500. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.667x500. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.870x551. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.893x423.
  2. Osman Öztunç - Üsküdar

Osman Öztunç - Üsküdar

Ellerin buz, yüzün soğuk Sesin boğuk, rengin kaçmış Kar mı yağdı sokaklara Üşüdün mü ah Üsküdar Sende mi sahipsiz, yorgun Boynu bükük kaldın söyle Hep gözlerin dalgın bakar Ne var aklında Üsküdar Kaç gün, kaç gece uykusuz Ahlara düştük vakitsiz Ben kaçarım kuralsızca Sen yanarsın ah Üsküdar (Nakarat) Üsküdar, Üsküdar, Üsküdar yanıyor Üsküdar yanıyor Üsküdar yanıyor, ben aranıyorum...
  3. Onur Akın - Üsküdar (akor)

Onur Akın - Üsküdar (akor)

Em B7 Em Bindiğin vapurlar gelirdi Üsküdar'a Am Herkez inerdi Em Sende inerdin B7 Em Ben seni yalnız seni beklerdim Am Em Bir senin saçların deniz kokardı Em B7 Em Birde hiçkimsenin Em Am Em Yankısı yoktu büyük aşkımın Em Am Em Bilirdim ama ben divaneydim D C Martılar bilirdi , kuşlar bilirdi Am Em Herkes, Seni nasıl sevdiğimi bir sen bilmezdin Am Em Seni nasıl sevdiğimi bir sen bilmezdin...
  4. üsküdar belediyesi ramazan  etkinlikleri

üsküdar belediyesi ramazan etkinlikleri

üsküdar belediyesi ramazan etkinlikleri İstanbullu melekler etkinliklerden faydalanabilirler...:deli: 24 Ağustos Pazartesi 20:30 Yenilmez Sanat Merkezi – Geleneksel Türk Tiyatrosu (Karagöz-Ortaoyunu-Meddah) 21:30 Çocukca Ramazan: Çocuk Eğlenceleri 22:00 Fıkralarla Türkiye Programı 25 Ağustos Salı 20:30 Yenilmez Sanat Merkezi – Geleneksel Türk Tiyatrosu (Karagöz-Ortaoyunu-Meddah) 21:30...
  5. İstanbuL / Üsküdar ciwarında olanlar ..

İstanbuL / Üsküdar ciwarında olanlar ..

Hadi ne duruyorsunuz .. YorumLarınızı Bekliyoruum ..Ben İst./Üsk./ÇenqeLköy ciwarında oturuyorm eğer sizde buraLara yakın oturuyorsanız Yorum yaZzın :D

Sayfayı Paylaş