gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Üsküdara Giderken Oyuncuları

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

üsküdara giderken oyuncuları üsküdara giderken oyuncuları hülya hülya gideriken kim Üsküdara giderken oyuncuları, üsküdara giderken oyuncu kadrosu, üsküdara gideriken dizi oyuncuları, üsküdar’a giderken dizisi kanal D
    Merhaba Meleklerim, KANAL D yepyeni bir dizi ile karşımızda, dizinin adı ÜSKÜDARA GİDERKEN,

Kanal D’de yakında Üsküdar’a Giderken isimli yeni bir dizi başlıyor. Başrollerinde Erkan Can, Erdal Tosun, Funda Postacı ve Tülin Özen’in oynadıkları dizinin yönetmenliğini Selçuk Aydemir yapıyor.

DİZİNİN KONUSU

Fedakar bir ev kadını olan anne, hayalperest ve keyfine düşkün bir aşçı olan baba ve onların zaman zaman tatlı, zaman zaman can sıkıcı çekişmeleri arasında büyümüş iki çocuk… “Üsküdar’a Giderken”in asıl kahramanları onlardır. Büyük kardeş Ayşe, başından mutsuz bir evlilik geçmiş, annesi ile yaşayan, otuzlu yaşlarında genç bir kadındır. Annesi tarafından sık sık ”babasının kızı” olarak nitelendirilmesine rağmen git gide annesine benzemektedir. Öte yandan Anne, yaşlandıkça yeni huylar edinmekte, en yakınındakileri dahi şaşırtmaktadır. Türlü borçlar, sıkıntılar ve sahip oldukları restoran’ın iflasının ardından aile bireyleri birbirinden kopmuş, aynı evin içinde yaşayan yabancılar olup çıkmışlardır. Kötü giden günler, küçük kardeş Erdem’in eğitim almak üzere gittiği İngiltere’den dönmesi ile bitecektir. Her ne kadar diğer insanlar tarafından ”anasının kuzusu” olarak tanımlansa da, Erdem içten içe babasına benzeyen, 26 yaşında, hala çocuk kalabilmiş bir hayalperesttir. Ailesinden sakladığı en büyük sırrı yemek yapmaya karşı duyduğu büyük tutku olan Erdem’in bu sırrı pek yakında açığa çıkacaktır. Kimsenin öğrenemeyeceği sır ise Erdem’in hayallerinde yaşayan ve ona bazen yol gösteren bazen sadece olayları izlemekle yetinen babasıdır. Erdem şöyle der: ”Bu bizim tekrar bir aile olmamızın hikayesi” ve hikaye başlar. Hikaye boyunca olaylar ile birlikte karakterler de gelişecektir. Tekrar bir aile olma süreci boyunca, kendi zayıflıklarını, korkularını, hayal kırıklıklarını geride bırakacak ve birbirlerinden güç olarak mutlu olmayı öğreneceklerdir. Bu süreçte onların yanına yer alıp, hayatlarını renklendiren dostları da mevcuttur. Erdem’in süt kardeşi Oğuz, yıllardan beri aile ile birlikte çalışan, artık aileden biri sayılan müzmin bekar Yavuz, yıllar sonra çıkıp gelen Asuman hala ve kızı Leyla. Bu hikaye onların tekrar büyük ve mutlu bir aile olmalarının hikayesidir.

Üsküdara Giderken Dizisinin Oyuncuları : Funda Postacı (Anne), Erkan Can (Baba),Tülin Özen (Ayşe), Erdal Tosun (Yavuz), Murat Cimcir (Oğuz), Öner Erkan (Erdem), Reha Özcan (Berber Bürge), Berrin Arısoy(Asuman Hala), Murat Sarı (Nargileci)

DİZİDE OYNAYACAK KİŞİLERİN RESİMLERİ

Üsküdara Giderken Oyuncuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gidersen

Gidersen

Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Canıma yapışmışken bu deli hasretin Ben sensiz, sevgisiz söyle yar nasıl edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Üzersem, birgün kıyarsam Verdiğim sözden cayarsam Alsın bu canı Allahım, razıyım Aşkı sensiz yaşayamam, taşıyamam bu canı Son darbe...
  2. gidersen

gidersen

Bu can bu hayat düser gözümden Ben sana deli divane asigim bu deli hasretin Ben sensiz sevgisiz söyle yar nasil edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düser gözümden Üzersem birgün kiyarsam Verdigim sözden cayarsam Alsin bu cani Allahim raziyim Askim sensiz yasayamam tasiyamam bu cani
  3. Gidersem...

Gidersem...

Kimse kimseden gitmesin inşallah... Ay mı süpürür yosunları Gözlerimden Yoksa Sen mi bu kadar anlamlıydın geçmişimden. Biliyorum gelecek yok. Şimdiki zamana dair söylenecekler de. Sen En zorlu susuşlarım gibi Mânâlısın oysa. Konuşsam aşk ölür Sussam biz. Gidersem …..
  4. Çok Yakında Üsküdara Giderken Başlıyor

Çok Yakında Üsküdara Giderken Başlıyor

Mahallenin Muhtarları isimli diziden tanıdığımız Erkan Can bu dizide ölmüş bir babayı canlandırıyor. Henüz dizi ile ilgili geniş bilgi bulunmuyor. En kısa zamanda detaylı bilgileri burada bulabilirsiniz. Kanal d ekranlarında yakında başlayacak olan üsküdara giderken adlı dizi fragmanalrı ve oyuncu kadrosu itibari ile ailecek izlenebilecek bir diziye benziyor.hepimizin mahallenin muhtarları...
  5. Üsküdar'a Giderken Dizisi Oyuncuları

Üsküdar'a Giderken Dizisi Oyuncuları

üsküdara gideriken dizi oyuncuları üsküdara gideriken dizisi oyuncuları giderken şef Üsküdara giderken,Üsküdara giderken dizisi, Üsküdara giderken dizi tanıtımı,Üsküdara giderken dizisi oyuncuları,Üsküdara giderken dizisi nezaman başlıyor,Üsküdara giderken dizisinde kim oynuyor, Kanal D ekranlarında fragmanları yayınlanmaya başlayan ve çok yakında başlayacak olan Üsküdara Giderken dizisinin...

Sayfayı Paylaş