gebe
  1. GncMavi

GncMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Üst görme ? Geçikme ? Bu nedir arkadaşlar acil :(

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında GncMavi tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar kafamda deli sorular , yataktan cıkasım bıle yok :( 27 yasındayım 15 aylık evliyim son aylarımda sürekli geçikme oldu 8 gun 10 gun en son dr. A gittim stres , yogunluk , hafıfte olsa kilo alımı ki zayıf bi insanım diye etkılermiş . Hormon testi yaptı , ultrosan baktı hıcbsey yok. Son 2 ay yıne bole gecıkmeler oldu Fakat bu ay ki bi karışık ; Kahverengi akıntım geldi tamam dedım hasta oluyorum sonra baktım hafıf pembeemsı bı akıntı kesın bu sefer dedım baktım hıcbsey yok . Bı baktım bı damlamsı koyu kan gıbı geldı ama sonra hıcbsey yok. Bugun 13. gun gecıkme oldu. Sabah uyandım hafıf leke var kahverengımsı ama hiç bsey yok . belim fena agrıyor ve aşırı gergınlık söz konusu...
    Deminde test yaptım hatta şu 1 gün gecse bıle cıkan dedıklerınden negatıf cıktı...
    Neye üzülecem neye sevınecem şaştım yardım lütfen :(
    İçimi döktüm galiba Bi fikri olan var mı Şimdiden teşekkürler

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba doktorunuz gereken açıklamayı yapmış.Çok fazla kafaya takmayın.Stres döngüyü alt üst ediyor.Hormonlarınızda bir sıkıntı yok .Kafanızı başka şeylerle oyalamaya bakın.Sağlıklı huzurlu günler diliyorum,sevgiler

Üst görme ? Geçikme ? Bu nedir arkadaşlar acil :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üstüne görme olayı ne kadar sürüyor?

üstüne görme olayı ne kadar sürüyor?

Merhaba.Bir arkadaşım gebeyken üstüne görme olayı yaşadı ve iki hafta sürdü .Acaba normalde ne kadar sürer üstüne görme olayı?
  2. Adetmi oldum yoksa bu kanama üstüne görmemi?

Adetmi oldum yoksa bu kanama üstüne görmemi?

üstüne görme nedir,yerleşme kanaması nedir,adet kanamasını diğer kanamalardan ayırd etme,üstüne görme,yerleşme kanaması,kanamanın az olması hakkında bilgiler Her kadın zaman zaman adet düzeninde sapmalar, gecikmeler ya da ara kanamalar yaşayabilir. Normal insan hayatında yaşanılan stresler, sıkıntılar, ani kilo değişiklikleri, spor, üzüntüler gibi pek çok faktör adet düzenini...
  3. Üstüne görme  nedir? Üstüne görmeyle hamile kalanlar

Üstüne görme nedir? Üstüne görmeyle hamile kalanlar

üstüne adet görme nedir,üstüne adet görme bebeğe zarar verirmi,aüstüne adet görme nasıl anlaşılır,üstüne adet görüp gebe kalan varmı,üstüne görme hakkında bilgiler Üstüne adet görme, aslında adet kanaması değildir. Gebeliğin başlangıcında embriyonun rahim içine yerleşmesi nedeni ile ortaya çıkan bir kanamadır. Bu kanama tıpta ''implantasyon kanaması'' olarak adlandırılır. Halk arasında ise...
  4. Üstüne görme durumu yaşayan varmı?

Üstüne görme durumu yaşayan varmı?

Üstüne görmek, adet kanaması değildir.Gebeliğin rahim iç tabakasına yerleşmesinden kaynaklanan bir kanamadır.Adet kanaması gibi yoğun olmaz.Genelikle lekelenme şeklinde olur. Anne adayı hamile olduğunun farkında olmadığı için bunu adet kanaması sanır. Yaklaşık gebelik iki aylık olduğunda, bu sefer adet görmeyince fark eder hamile olduğunu. Tüm gebeliklerde bu kanama gerçekleşmez. Üstüne adet...
  5. Üstüne Görme Ne Zaman Başlar Ve Kaç Gün Sürer

Üstüne Görme Ne Zaman Başlar Ve Kaç Gün Sürer

Üstüne Görme Ne Zaman Başlar Ve Kaç Gün Sürer yazımızla karşınızdayız. Daha önceki yazımızda da yerleşme kanaması adet kanamasından farklarını açıklamaya çalışmıştık. Yerleşme kanaması adet kanaması gibi midir ile ilgili yazımız için burayı tıklayabilirsiniz. Yerleşme kanaması üstüne görme ya da tıptaki adıyla implantasyon kanaması hakkında detaylı bilgi için doğru yerdesiniz. Hamile...

Sayfayı Paylaş