gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

usta oyuncular biradalar

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Ceyda Düvenci, Dolunay Soysert, Tardu Flordun, Erkan Can ve Beste Bereketile güzel bir program oldu doğrusu........ 'OYUNCUILAR ÖZELEŞTİRİ YAPMALILAR!'
    DÜNYA TİYATROLAR HAFTASI'NDA OYUNCULAR ÇUVALDIZI KENDİLERİNE BATIRDILAR....

atv'de Kenan Işık'ın sunduğu 'Dünya Bir Oyun Sahnesi' programının konukları, Sürmanşet oyununda rol alan Ceyda Düvenci, Dolunay Soysert, Tardu Flordun, Erkan Can ve Beste Bereket idi.

Programda tiyatro haftası nedeniyle tiyatroya verilen değer ve tiyatronun geldiği yer konuşuldu.

Tardu Flordun, tiyatronun halk arasında algılanışının değişmesinde de tiyatroculara görevler düştüğünü ifade ederek 'Halk içinde farklı mesleklerden insanlar birbirlerine artistlik yapma, bana tiyatro yapma diyebiliyorlar. O anlamda, kendimizi daha saf tutup, daha iyi ürünler sahneye koymalıyız ve o işin sadece tiyatro sahnesinde yapıldığını biz ispatlayabilmeliyiz ki insanlar da birbirlerine yalan söyledikleri zaman 'Bana tiyatro yapma' diyemesinler' şeklinde konuştu.

Dolunay Soysert ise tiyatronun kendisini yenileyemediğinin altını çizerek 'Biz aynayız ve insanın öykülerini anlatıyoruz. Sanatı daha yakından izleyen bir genç nesil oluşmaya ve talep gelmeye başladıkça bizler kendimizi zorlamaya başladık... Siz sürekli aynı şeyi sunarsanız bir süre sonra sıkılıyorlar. Konservatuardan mezun olmak demek 'Bitmiştir ve çok iyiyimdir' demek değil. Bu futbol gibi bir iştir. Kondüsyon tutmanız gerekir. Yeni bir nesil geliyor, yeniliklerle geliyor ve siz onların karşısında demode kalmamak için yenilenmelisiniz' diye konuştu.

Ceyda Düvenci de Dolunay Soysert'in düşüncelerine destekleyerek 'Bir bilgisayar var herşeyin evinde. Oradan herşey öğreniliyor artık. Dolayısıyla zihinlerimizi, bedenlerimizi, algılarımızı açmak lazım. Kendimizi sürekli eğitmek ve yenilememiz gerek' dedi.

usta oyuncular biradalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Usta oyuncular halil ergün ve fikret hakan tartışması

Usta oyuncular halil ergün ve fikret hakan tartışması

USTA OYUNCULAR FENA KAPIŞTI. ÜNLÜ AKTÖR HALİL ERGÜN, BİR SÜRE ÖNCE FİKRET HAKAN'IN KENDİSİYLE İLGİLİ OLARAK SÖYLEDİĞİ 'NÖBETÇİ AKTÖR' SÖZLERİNE BÜYÜK TEPKİ GÖSTERDİ. Fikret Hakan galiba yaşlandı. Ben o yıllarda daha öğrenciydim... 'Piyasada benim adım nöbetçi aktörmüş. 60'lı, 70'li yıllarda Fikret Hakan'ın oynamadığı rolleri oynarmışım. Bir kere yanlış hatırlıyor, galiba yaşlandı'...
  2. usta oyuncu ameliyat oldu

usta oyuncu ameliyat oldu

bir çok filme imza atan ustalarımızdan Cüneyt Arkın sağlık sorunları yaşıyor..... KARARIMI VERMİŞTİM FELÇ TEHLİKESİ GEÇİREN CÜNEYT ARKIN, NTV' NİN CANLI YAYINDA YAŞADIKLARINI ANLATIRKEN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI... Yürürken bazı zorluklar çeken ve bu nedenle hastaneye başvuran 72 yaşındaki sinema sanatçısı Cüneyt Arkın ameliyat oldu. Cüneyt Arkın'ın eşi Betül Arkın, 'Ameliyat oldu ve...
  3. Usta oyuncu Baykal Kent vefat etti

Usta oyuncu Baykal Kent vefat etti

Baykal Kent hayatını kaybetti Baykal Kent vefat etti Ünlüler dünyasında bir yıldız daha kaydı ve usta bir oyuncuyu daha kaybettik Melek'ler. Evet Usta oyuncu Baykal Kent hayatını kaybetti. Baykal Kent'e Allah'tan rahmet diliyor ve haberi sizlerle paylaşıyoruz. Usta oyuncu Baykal Kent aramızdan ayrıldı... Sanat hayatının 50. yılında yerleştiği Bursa Büyükşehir Belediyesi Fethiye...
  4. Usta oyuncu Baykal Kent fotoları

Usta oyuncu Baykal Kent fotoları

Baykal kent fotoğrafları Baykal kent fotoları Sinema ve tiyatro dünyasını yasa boşan usta oyuncu Baykal Kent'e rahmet diliyor ve bir yıldız misali kayıp gittiği yer, cennet olsun diliyoruz. Sevgili Melek'ler, kaybettiğimiz usta oyuncunun fotoğraflarını bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz.
  5. Usta Oyuncu Macide Tanır Hayatını Kaybetti

Usta Oyuncu Macide Tanır Hayatını Kaybetti

Bu konu; Usta Oyuncu Macide Tanır Hayatını Kaybetti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılların tiyatro oyuncusu büyük usta Macide Tanır hayatını kaybetti. Şehnaz Tango adlı dizide Şehnaz'ın annesi rolüyle tvden izlediğimiz Macide Tanır bir süredir yoğun bakımdaydı. Meleklermekani.com ailesi olarak merhumeye Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz.. Ankara...

Sayfayı Paylaş