gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Usta oyuncular halil ergün ve fikret hakan tartışması

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] USTA OYUNCULAR FENA KAPIŞTI. ÜNLÜ AKTÖR HALİL ERGÜN, BİR SÜRE ÖNCE FİKRET HAKAN'IN KENDİSİYLE İLGİLİ OLARAK SÖYLEDİĞİ 'NÖBETÇİ AKTÖR' SÖZLERİNE BÜYÜK TEPKİ GÖSTERDİ.

Fikret Hakan galiba yaşlandı. Ben o yıllarda daha öğrenciydim...

'Piyasada benim adım nöbetçi aktörmüş. 60'lı, 70'li yıllarda Fikret Hakan'ın oynamadığı rolleri oynarmışım. Bir kere yanlış hatırlıyor, galiba yaşlandı' diye konuşan Halil Ergün, Fikret Hakan'ın bahsettiği yıllarda kendisinin öğrenci olduğunu hatırlattı.

Usta oyuncular halil ergün ve fikret hakan tartışması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. usta oyuncular biradalar

usta oyuncular biradalar

Ceyda Düvenci, Dolunay Soysert, Tardu Flordun, Erkan Can ve Beste Bereketile güzel bir program oldu doğrusu........ 'OYUNCUILAR ÖZELEŞTİRİ YAPMALILAR!' DÜNYA TİYATROLAR HAFTASI'NDA OYUNCULAR ÇUVALDIZI KENDİLERİNE BATIRDILAR.... atv'de Kenan Işık'ın sunduğu 'Dünya Bir Oyun Sahnesi' programının konukları, Sürmanşet oyununda rol alan Ceyda Düvenci, Dolunay Soysert, Tardu Flordun, Erkan Can ve...
  2. usta oyuncu ameliyat oldu

usta oyuncu ameliyat oldu

bir çok filme imza atan ustalarımızdan Cüneyt Arkın sağlık sorunları yaşıyor..... KARARIMI VERMİŞTİM FELÇ TEHLİKESİ GEÇİREN CÜNEYT ARKIN, NTV' NİN CANLI YAYINDA YAŞADIKLARINI ANLATIRKEN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI... Yürürken bazı zorluklar çeken ve bu nedenle hastaneye başvuran 72 yaşındaki sinema sanatçısı Cüneyt Arkın ameliyat oldu. Cüneyt Arkın'ın eşi Betül Arkın, 'Ameliyat oldu ve...
  3. Halil Ergün hayatı

Halil Ergün hayatı

halil ergün halil ergun halil ergün hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, kimdir, biyografi, biyografisi, dizileri, filmleri, resimleri, gerçek adı, ödülleri Yaprak Dökümü dizisinden çok iyi tanıdığımız usta oyunculardan Halil Ergün'ün hayatına dair bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler... Halil Ergün, 1946'da İznik'te doğdu. Siyasal Bilgiler Yüksek Basın Yayın...
  4. Fikret Hakan kimdir

Fikret Hakan kimdir

fikret hakan kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, gerçek adı Türk Sineması'na emeği geçmiş büyük usta Fikret Hakan hakkında merak ettiğiniz ve bilmediğiniz herşey burada Melek'ler! Fikret Hakan, (gerçek adı Bumin Gaffar Çıtanak), (d. 23 Nisan 1934, Balıkesir). Türk sinema sanatçısı. 1950 yılında 'Üç Güvercin' adlı oyunla 'Ses Tiyatrosu'nda tiyatro...
  5. halil ergün kaza geçirdi

halil ergün kaza geçirdi

hepimizin çok yakından tanıdığı eski sinema oyuncusu ve yaprak dökümünün ali rızası oyuncu halil ergün kaza geçirdi. Ne trafik ne de iş kazası Halil Ergün'ün başına gelen. Ünlü oyuncuyu günlerdir eve mahkûm eden kaza bambaşka... Halil Ergün'ün yaşadığı talihsiz kazayı duyunca hemen aradım, hem geçmiş olsun demek, hem de daha detaylı bilgi alıp, yazmak...

Sayfayı Paylaş