gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

üstadımız!

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hak ile bâtılı öğretti bize Hain nefsimizi getirdi dize

Onu tanımakla şereflendik biz
    Kitap girdi, huzur gördü evimiz

Ömrünü vermişti bu kitaplara
    Onu görmek için kitapta ara

Göremediysen de nurlu yüzünü
    Kitapları anlatır dinin özünü

Sayesinde imanımız düzeldi
    İçimiz hep doğrularla bezendi

Bidat yolda sapıtmaktan kurtulduk
    Cennete götüren tek yolu bulduk

Mahrum etmez bizi şefaatinden
    Dünyada da feyiz ve himmetinden

Ahirette elimizden tutar o
    Cennetlikler arasına katar o.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: üstadımız!
    emeğine sağlık

üstadımız! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üstadın hastalığı

Üstadın hastalığı

Bu gece korkulu rüya gördüm, Telaşla uyandım, çoğaldı derdim. Ne yapayım, diye düşünürken ben, Baktım çıkageldi, babası hemen. Dedim: Sabah vakti ne hâldir böyle? Yaramaz bir şey mi oldu tez söyle! Dedi: Oğlum hastalandı bu gece, Birden ağırlaştı, korktuk iyice, Bu durumu size haber verelim İstersen beraber hemen gidelim! Vücudum âniden yere çakıldı, Sandım ki başıma dünya yıkıldı. Kim...
  2. Yoga üstadları

Yoga üstadları

Krishnamacharya: 1888-1989 yılları arasında yaşamış olan bu üstat modern Hatha Yoga’nın babası olarak kabul edilir. Pek çok hocanın Guru'su olmuştur. Bütün öğrencileri daha sonra batıya özellikle Amerika, Kanada ve Avrupa’ya taşımıştır. 1930-1950 yılları arasında Mysore kraliyet sarayının Yoga Enstitüsünün başı olarak hizmet vermiş, bir Yoga terapisti olarak kabul edilmiştir. Düzinelerce...
  3. üstad benim

üstad benim

ünlü piyanist Ferdi Özbeğenir mesleği ile ilgili ne gibi açıklamalarda bulundu..... KENDİME 'ORGANİK PİYANİST' DİYORUM. 30'UNCU ALBÜMÜNÜ ÇIKARAN VE KENDİSİNE 'ORGANİK PİYANİST' ADINI TAKAN FERDİ ÖZBEĞEN: SAHNEDE HİÇBİR ELEKTRONİK EFEKT OLMADAN, SADECE BİR MİKROFON, BİR AKUSTİK PİYANO VE DE BEN VARIM.. MTV Türkiye'nin 'beniMTV'm' programının bu haftaki konuğu, 30. albümünü 'Nerelerdeydin'...
  4. Üstad Necip Fazıl Kısakürek'ten Ne Hasta Bekler Sabahı...

Üstad Necip Fazıl Kısakürek'ten Ne Hasta Bekler Sabahı...

necip fazıl şiirleri necip fazıl en güzel şiirleri Sevgili melekler, Türk edebiyatına damga vuran isimlerden usta şair Necip Fazıl en güzel şiirleri arasında yyer alan duygu yüklü Ne Hasta Bekler Sabahı şiirinin dizlerini sizlerle paylaşıyoruz. İşte Necip Fazıl, işte Ne Hasta Bekler Sabahı şiiri..:) NE HASTA BEKLER SABAHI NE TAZE ÖLÜYÜ MEZAR NE DE ŞEYTAN BİR GÜNAHI SENİ BEKLEDİĞİM...

Sayfayı Paylaş