Üstteki melek hakkında düşüncelerin....

Cevap: Üstteki melek hakkında düşüncelerin....

üstteki melekler yani pasika ve citos cok tatli cok espirili süper kisiler onlari cok seviyorum :D

pasika bence kalitesinden asla ödün vermeyen sakin sevimli şirin vede çalışkan bir melek :)))))

rüyam:Drüyamı anlatmaya sayfalar yetmez herşeyden önce o bir admin:zuha:hem çalışkan pratik dakik adaletli arkada da gözleri olan:Dmesetefaya aşık:Dhem havalı hem sıcak kanlı hem ukala hem yufka yürekli hem aşırı derecede komik,hem ciddi insan zaarrafı bunca şeyin yanında fıstık gibi bi esmer bomba gözleri, desen üzüm karası ama küccücük bişi:D ama yüreği kocaman meleklerini çok seven bizim herderdimize koşan gece gündüz bizim için uğraşan sitemizin prensesi o yaaa demedimmi daha saysam çıkar 5 10 sayfa canım adminim üzüm gözlü prensesi o bnm

Sekerim seni tamiyorum ama yorum yazmadan gecemiycem hani insanin bazen bazi hisleri vardir.He iste hislerime dayanarak cok tatli ve merhametli biri oldugunu düsünüyorum.

bende melzöyü tanımıyom amma velekin çok masum çekingen ve mülayim bi insan olduğunu düşünüyorum

esena bence çok şakacı,eğlenmeyi seven birisi. hayatı doya doya yaşamak isteyen biri diyelim:)

aSqımSin çok sıcak kanlı biri bence insanlarla iletişm kurabilen ruh haline göre değişebilen
bi insan.Gerçi tanımıyorum seni ama Tahmin iştee ...cevabı sende sakLı sonuçta ama iyi insan yaa melekler mekanında :D nede oLSa

Üstteki biraz delidirrrrr hatta biraz değil çooooooooooooookkkkkkkkkk delidirrrrrrrr ama çoooookkk da severimmmm:hug:

Geri