gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

üstün dökmen-küçük şeyler

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

PROF DR.ÜSTÜN DÖKMENİN KİTABI GERCEKTENDE İNSAN PSİKOLOJİSİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM

KİTAP ADI KÜÇÜK ŞEYLER
    YAZARI PROF.DR ÜSTÜN DÖKMEN
    SAYFA 176
    YAYINEVİ SİSTEM YAYINCILIK

Bir süredir televizyonda devam eden Küçük Şeyler adlı program bu kitabın oluşumuna ilham verdi. Üstün Dökmen Küçük Şeyler kitabında temel konulara, özellikle toplumun ihtiyacı olduğunu düşündüğü ve seminerlerinde izleyenlerin etkilendiklerini gözlemlediği konulara değiniyor.

Programda ele alınan bazı konuların genişletilmesi ve yeni konuların eklenmesiyle oluşan kitabın çerçevesi insan ilişkileri, iletişim hataları, yaşama sevinci, çocuklarla iletişim, eşlerle iletişim, rollerimiz, kadın-erkek eşitliği... Küçük Şeyler, etrafımızdaki pozitif şeyleri görüp hayatımızdaki zorlukları, tuzakları yok saymayan, aksine tüm detaylarıyla -Küçük Şeyler'le- bir kez daha gözler önüne seren, verdiği ipuçlarıyla yaklaşım ve davranışlarımıza ışık tutan bir eser.

üstün dökmen-küçük şeyler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ortaçgil - Yüzünü Dökme Küçük Kız

Bülent Ortaçgil - Yüzünü Dökme Küçük Kız

yüzünü dökme küçük kız bırak üzülmeyi yalnız senmişin bir düşün unutan sevilmeyi her siyahin bir beyazı gecelerin gündüzüde vardır yüzünü dökme küçük kız kızma onlara yalnız senmişin bir düşün zincir oranda buranda her tutsağın bir kaçışı uykunun uyanışıda vardır yüzünü dökme küçük kız yaşamın anlamını bul sonra dinle kendini yolunu bil her siyahin bir beyazı gecelerin...
  2. Üstün Dökmen İle Söyleşi

Üstün Dökmen İle Söyleşi

-Şair, bilim adamı, iletişimci, psikolog vb. çoğaltabileceğimiz özelliklerinizden yola çıkarak “Üstün Dökmen kimdir?” dersek, kendinizi nasıl anlatırsınız, siz en çok hangisisiniz? Üstün Dökmen : Hiçbir zaman bir tane Üstün Dökmen yoktur. Bir tane Ahmet yoktur. Anneme göre Üstün Dökmen başkadır, karıma göre başkadır, okuyucuya göre başkadır. Annem öğretmendir. Onun tek bir cümlesi beni çok...
  3. Küçük Şeyler

Küçük Şeyler

Küçük Şeyler adlı programın kitaplaştırılmış hali.Beğenerek okuyacaksınız... Bir süredir televizyonda “Küçük Şeyler” adlı bir program yapıyorum. Elinizdeki kitap, bu programdaki bazı konuların genişletilmesi ve yeni konuların eklenmesiyle oluştu. Kitabın çerçevesi, insan ilişkileri, iletişim hataları, yaşama sevinci, çocuklarla iletişim, eşlerle iletişim, rollerimiz, kadın-erkek...
  4. küçük şeyler

küçük şeyler

En iyi şeyler küçük çıkınlarda taşınırmış. Küçük bir beden çoğu kez büyük bir ruha yataklık edermiş. Ufak balıklar lezzetli olurmuş. ateşe küçük odunlar atılırsa alevler artarmış, büyük odunlar ateşi söndürebilirmiş. Her küçük şey mutlaka işe yararmış, Bir çok küçük Bir büyük edermiş. sağanak dediğimiz küçük damlacıklardan ibaretmiş. Ufacık bir yağmur Kocaman bir toz bulutunu...
  5. prof üstün dökmenin güzel bir yazısı

prof üstün dökmenin güzel bir yazısı

üstün dökmen yazıları PROF. Üstün DÖKMEN "Yere düsen ekmegin üstüne basan insan görmedim ama yere düse...n insani tekmeleyen çok kisi gördüm" diyor... Saygili olmaktaki kusurlarimizi söyle anlatiyor: - Birbirimize saygili olma konusunda 3 tip temel hatamiz var... Avrupa'da yasayan vatandasimiz, orada yerlere çöp atmiyor ama Kapikule'den girer girmez yerlere tükürmeye, çöp atmaya...

Sayfayı Paylaş