gebe
  1. cey82

cey82 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

üstüne adet gören var mı?

Konu, 'Gebelik' kısmında cey82 tarafından paylaşıldı.

üstüne adet görenler üstüne adet gören var mı görmek nasıl olur gören hayvanlar Herkese selam üstüne adet goren varmı nasıl oluyor normal adet gıbı mı yada az mı merak edıyorum..yazarsanız sevınırım

2. TuZ_

TuZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KAtre-i maTem (aRtIk mutLuLUk $ehriNe ta$INma zaMa
    :utan:Sey, ùstùne adet ne diye sorarsam, çokmu cahil görünürüm.

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Yok görünmezsin ...:) üstüne görmek hamile oldugun halde adet görmeye denilir cnm.

Cey...farkli oluyo bazi kadinlar normal herzamanki gibi adetini oluyo benimki 1 gün geldi gitti..öyle yani

4. TuZ_

TuZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Peki, açIKLAma için tesekkürler (yaBancI ülkede dogup büyüdügüm için olsa gerek bazen böyle kelimelerin anlamInI bilmiyorum. :utan: )

5. cey82

cey82 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yorum ıcın tesekkurler carızma
    tuz cnm hamıle oldugun halde bıle adet olanlar var ama nasıl ne sekılde onu merak ettm

6. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    sorun degil ögretiriz cnm, anlamadigin bisey olursa beni bul :D

7. TuZ_

TuZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle tebrik ediyorum.
    Bende öyle bir$ey olmamisti ama bazI bayanlarda oluyormus sanIrIm. Yanliz nasil oldugunu bilmiyorum.

Ama bu konuyu doktorunuzla görüsseniz daha saglikli olmazmi acaba?

SevgiyLe @->>------

8. TuZ_

TuZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tesekkür ederim.
    Sizde hamilesiniz sanIrIm, Allah kolayLIk versin.

SevgiyLe! @->>.......

9. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    canım arkadaşım üstüne görmüştü normal reglden farklı zamanda oluyo reglin 5 günse o 2-3 gün sürüyo ve daha çok lekelenme şeklinde oluyo buda bebeğin yerleşme kanıyla aynı şey oluyor umarım hamişsindir :)

10. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Bende üzerine görmüştüm, ama benimki normale çok yakındı, sadece birazcık kısa sürdü hepsi o, yanis normalde 5gün falan sürer, o zaman 4. gün 1-2 damla gelip bitmişti, o yüzden hiç anlamadım, normal adet oldum sanmıştım, aradan 15 gün kadar geçtikten sonra gece aşırı bir mide bulantısı çekip uyayamış, şüphelenip test yapmıştım pozitif çıkmıştı ve ertesi günde kanda çıkmıştı....

11. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

....

kızlar bana yardmcı olurmusunuz?ben en son 30 ağustosta 4 gün gecikmeyle adet gördüm ilk gün çok az yani 5-10 damla kadar kahverengi leke geldi 2. ve 3. günlerde böyle oldu 4. gün biraz kan geldi ve bitti ardından aşırı akıntım oldu ben gebelikten şüphelendm ama yinede diğer adet tarihimi bekleyeyim dedim eylül 20 sinde yani 2 gün önce adet olmaya başladım halada devam ediyo normal bi şekilde çok aklım karıştı ne oldu anlamadm ben bu durumda 20 gün arayla adet olmuş oldum ama benim adetlerim hep 30 35 gün arayla olur aklım çok karışık testte yapmadım bana bi akıl vericek yokmu lütfen acil cvp bekliyorum...

12. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

....

dünde test yaptım negatif çıktı benim aklım iyice karıştı yaa ne olduki böyle :(:(

üstüne adet gören var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu kadar büyük ağaç gören var mı?

bu kadar büyük ağaç gören var mı?

türkiyenin en büyük ağacı bursadaki büyük ağaç türkiyedeki en ağaç bursadaki türkiyenin ağaçları Bu Resim Küçültülmüşdür.Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 768x1024. Bu Resim Küçültülmüşdür.Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 1024x768. Bu Resim Küçültülmüşdür.Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 768x1024....
  2. Işığı göreniniz var mı?

Işığı göreniniz var mı?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. üstüne adet gören var mı??

üstüne adet gören var mı??

üstüne görenler üstüne adet görenler gören varmı adet gören var mı üzerine görme arkadaşlar üstüne gören var mı? varsa bildiklerini yaşadıklarını yazar mı??? lütfeeeeeen bekliyorummmmm:esra:
  4. Üstüne gören var mı?yaşayan varsa yazsın noluuuuur:(

Üstüne gören var mı?yaşayan varsa yazsın noluuuuur:(

üstüne görenler üstüne gören varmı hamile olup adet görenler görme yaşayanlar Kızlar,üstüne görme olayı denen bişe varmış hamile olduğun halde,adet görebiliyomuşsun.Bende bu ay adet oldum ama çok az geldi yani normalde 7 güne kadar süren adetim 4 gün falan sürdü ve yine normalde yoğun olarak süren kanama az geldi.Ya bilemiyorum olabilir de olmayabilir de ama bu olayı yaşayan bilen varsa kaç...
  5. hamileyken adet gören var mı ?

hamileyken adet gören var mı ?

slm herkeze.aranızda yeniiyim.5 aydır korunmuyorum ama hala hamile değilim.geçen ay adet gördüm ama sanki hamile gibi belirtilerim var.acaba hamile olabilir miyim ?

Sayfayı Paylaş