gebe
  1. Hayalimm315

Hayalimm315 Forum Okuru

Üstüne görme nasıl olur

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Hayalimm315 tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler bu üstüne görme nasıl olur, üstüne görme nasıl anlaşılır yardımcı olurmusunuz ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;
    Üstüne görme nedir, üstüne görme belirtileri nelerdir üstüne görme hakkında tüm detaylı bilgileri aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

Gebelikte Üstüne Görmek Nedir?

Üstüne görme nasıl olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üst görme :(

üst görme :(

üst görme öncelikle herkeze iyi günler dilerim.. ben dün üye oldum ve burdaki soruları yanıtları çok okudum. benimde sorum olucaktı belirti gibi geldide bana ben günümden önce oldum ve 3 gün gibi bişey sürdü mide bulantılarım oldu ve halada oluyor.bu belirtileri üzerine test yaptım ama yanıt olumsuz oldu :( ama sanki içimde bi his hamileyim gibi geliyor
  2. hamilelikte 3 ay sonra üstüne görme olur mu

hamilelikte 3 ay sonra üstüne görme olur mu

ben[ı]im adetim şubatın 26 sında oldu şubattan mayısın 15 ne kadar adetim olmadı mayısın 15 de 3 günlük az az kanama oldu doktorada gidemedim acaba üstüne görme olabilirmi bana yardım eder misiniz [/ı]
  3. Üstüne görme  nedir? Üstüne görmeyle hamile kalanlar

Üstüne görme nedir? Üstüne görmeyle hamile kalanlar

üstüne adet görme nedir,üstüne adet görme bebeğe zarar verirmi,aüstüne adet görme nasıl anlaşılır,üstüne adet görüp gebe kalan varmı,üstüne görme hakkında bilgiler Üstüne adet görme, aslında adet kanaması değildir. Gebeliğin başlangıcında embriyonun rahim içine yerleşmesi nedeni ile ortaya çıkan bir kanamadır. Bu kanama tıpta ''implantasyon kanaması'' olarak adlandırılır. Halk arasında ise...
  4. Üstüne görme durumu yaşayan varmı?

Üstüne görme durumu yaşayan varmı?

Üstüne görmek, adet kanaması değildir.Gebeliğin rahim iç tabakasına yerleşmesinden kaynaklanan bir kanamadır.Adet kanaması gibi yoğun olmaz.Genelikle lekelenme şeklinde olur. Anne adayı hamile olduğunun farkında olmadığı için bunu adet kanaması sanır. Yaklaşık gebelik iki aylık olduğunda, bu sefer adet görmeyince fark eder hamile olduğunu. Tüm gebeliklerde bu kanama gerçekleşmez. Üstüne adet...
  5. Üstüne görmemi

Üstüne görmemi

Ben gecen ayın 4 adet oldum üzerinden 45 gün gecti nomalde günümden 15 gün icinde ilaki olurdum düzesilgim hep vardı bu ay 15 günde yani bu gün zsabah cok az bi kanamam oldu daha hic kanım gelmedi midem cok bulanıyo sancımda varki tane hamilelik testi yaptım negatif cıktı anlmadım bi yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş