gebe
  1. İlkden14

İlkden14 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Üstüne görme olabilir mi ? Yardım lütfen

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında İlkden14 tarafından paylaşıldı.

Hanımlar merhaba Aranıza yeni katıldım umarım konuyu doğru yere açmışımdır 8 buçuk aylık evliyim, uzun zamandır bebek istiyoruz. En son reglim 6 aralık tarihinde gerçekleşti gecikme üzerine ocak ayında doktora gittim fakat ultrason da gebelik goremedi beta HCG ise 2.0 çıktı doktordan 6 gün sonra lekelenme seklinde kahverengi akıntı oldu ve 4 buçuk 5 gun gün sürdü hala regli olmadım herhangi bir belirtim yok öne çıkan acaba gormuş oldugum akıntı ustune gorme olabilir mi geç döllenme sonucu böyle bir durum yaşayan var mi ?
    Çok tesekkur ederim şimdiden

2. İlkden14

İlkden14 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yok mu fikir verebilecek birisi :(

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba son mensiniz 6 aralık .Gebelik söz konusu olsaydı şimdiye net bir şekilde testte çıkardı.Her mens gecikmesi gebelik değildir.Uzman bir hekime görünüp muayene olun..

Üstüne görme olabilir mi ? Yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen cevap hamilelik olabilir mi?

lütfen cevap hamilelik olabilir mi?

hiç belirti olmadan hamilelik öncelikle merhabalar.konuda ayrıntıya girdiğim için özür dilerim ama açık açık yazmak istedim.temmuzun başında nişanlımla birlikte olurken popomun üst kısmına boşaldı hemen yıkanıp temizlendim.olaydan sonra aynı ay içinde adetlerim duzensiz oldugu için farlutal isimli ilacı kullanarak normal adetimi gördüm.fakat bu ay 1-2 günlük bir gecikme yaşadım.sorum şu...
  2. hamilelik olabilir mi?yardım

hamilelik olabilir mi?yardım

melekler mekanı gebelik merhabalar 2 ay önce nişanlımla birlikte olurken popomun arka kısmına boşalma yaşamıştım hemen yıkanıp temizlendim.olaydan sonra aynı ay içinde adetlerım duzensız oldugu için farlutal isimli ilacı kullanarak normal adetimi gördüm.bu ay yine düzensizlikten dolayı aynı ilacı kullandım biteli 9 gün olmasına rağmen hala adet görmedim.böyle bir ilişkiden ve bir kez...
  3. üstüne görmüş olabilir miyim?

üstüne görmüş olabilir miyim?

kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var ben 3 aylık evliyim bu ayın 8 inde regl oldum tam gününde gece 11 de ama 10 u sabahı adetim bitti araştırdım üstüne görmek diye bişey varmış aceba olabilirmi benim durumumda olan varmı normalde 6 gün sürer ve çok yogun olurum ama 2 gün çok az oldu bu ayın 12sinde kan testi yaptırdım negatif çıktı şimdi muallaktayım aceba varmıdır.
  4. hamile miyim? LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

hamile miyim? LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

iyi günler melekler. adetlerim genellikle 3-4 gün önce gelir. mesela nisan ayında 18.de geldi. mayısta da 14.de gibi. bu ayda erken gelmesi gerekiyordu. benim sorum şu göğüslerim düşücekmiş gibi ağrı. midem bul. ayaklarım ağrı. çok halsizim kabızım bir haftadır kasıklarımda çok ağrıyor. 4 gün önce kalem test yaptım 2 çizgi çıktı. ama 2. si silikti.yardımınıza ihtiyaçım var
  5. Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Merhaba ben burada yeniyim ve şey henüz yirmi yaşındayım. Bir şey sormak istiyorum. benim adetim 2 gün gecikti bu normal mi? normalde de gecirkirdi hatta bir ara yumurtalığımda kist vardı ve 2 ay olmadığım zamanlarım olurdu fakat son 6 aydır düzenli olarak her ayın 10 ile 13ü arası olurdum bu ay olmadım. Normal mi? ilgilendiğiniz için teşekkürler

Sayfayı Paylaş