gebe
  1. aysegul ozgur

aysegul ozgur Forum Okuru

ustune görme olabilir

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında aysegul ozgur tarafından paylaşıldı.

Beta 2.93 düşmüş lekelenme var acil cvb atın

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Değer gebelik lehine değil.

ustune görme olabilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üst görme :(

üst görme :(

üst görme öncelikle herkeze iyi günler dilerim.. ben dün üye oldum ve burdaki soruları yanıtları çok okudum. benimde sorum olucaktı belirti gibi geldide bana ben günümden önce oldum ve 3 gün gibi bişey sürdü mide bulantılarım oldu ve halada oluyor.bu belirtileri üzerine test yaptım ama yanıt olumsuz oldu :( ama sanki içimde bi his hamileyim gibi geliyor
  2. ustune gorme

ustune gorme

Slm arkadaslar benim adetim 7 gun gecmisti sekizinci gun cok az kamam oldu 24 saat kadar surdu simdi tamamen kesildi ustunemi gordum acaba normalde 3 gun surerdi adetim ilkkez boyle oluyorum sizce hamilemiyimdir.
  3. Üstüne görme olabilir mi ? Yardım lütfen

Üstüne görme olabilir mi ? Yardım lütfen

Hanımlar merhaba Aranıza yeni katıldım umarım konuyu doğru yere açmışımdır 8 buçuk aylık evliyim, uzun zamandır bebek istiyoruz. En son reglim 6 aralık tarihinde gerçekleşti gecikme üzerine ocak ayında doktora gittim fakat ultrason da gebelik goremedi beta HCG ise 2.0 çıktı doktordan 6 gün sonra lekelenme seklinde kahverengi akıntı oldu ve 4 buçuk 5 gun gün sürdü hala regli olmadım herhangi...
  4. Ustune gorme

Ustune gorme

Ustune gorme durumu söz konusu ise çubuk testinin negatif çıkma olasılığı varmıdır
  5. ustune gormemi?

ustune gormemi?

Merhaba Beyza hanim.Adet donemim en son 21.05.2016 ve 23.06.2016 fakat son adetim gecikti ve 30.07.2016 geldi. Kanama bana gore oncesine gore az ama rengi kirmizi ve pihtili bi sekilde geliyor.Suan 2. gunum ama miktari biraz az oldugu icin endiseleniyorum. 17.07.2016 bir anal iiliskim oldu fakat bosalma olmadi ve uzun sureli olmadi en fazla 1-2 dakika . Iliskinin kolay olmasi icin tukuruk...

Sayfayı Paylaş