gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

üstüne görme olayı ne kadar sürüyor?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Bir arkadaşım gebeyken üstüne görme olayı yaşadı ve iki hafta sürdü .Acaba normalde ne kadar sürer üstüne görme olayı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Üstüne görmek olarak adlandırılan yani kandırıcı adet kanaması genellikle kadınların muzdarip olduğu bir konuç. Hamilelik döneminde sıkça rastlanan üstüne görme, genellikle 1 ay sürer.
    Eğer hamilelik varsa bu bir ayın sonunda ortaya çıkar. Eğer daha fazla bir süre üstüne görme durumunuz varsa derhal bir doktora başvurmanız gerekir...

üstüne görme olayı ne kadar sürüyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. icra davaları ne kadar sürüyor

icra davaları ne kadar sürüyor

Merhaba.Benim sormak istediğim icra davalarının ne kadar sürdüğü. Bir icra davamız var ve benim bazı işlerim için engel teşkil ediyor. Ne kadar sürer acaba ?
  2. Üstüne görme  nedir? Üstüne görmeyle hamile kalanlar

Üstüne görme nedir? Üstüne görmeyle hamile kalanlar

üstüne adet görme nedir,üstüne adet görme bebeğe zarar verirmi,aüstüne adet görme nasıl anlaşılır,üstüne adet görüp gebe kalan varmı,üstüne görme hakkında bilgiler Üstüne adet görme, aslında adet kanaması değildir. Gebeliğin başlangıcında embriyonun rahim içine yerleşmesi nedeni ile ortaya çıkan bir kanamadır. Bu kanama tıpta ''implantasyon kanaması'' olarak adlandırılır. Halk arasında ise...
  3. Üstüne görme durumu yaşayan varmı?

Üstüne görme durumu yaşayan varmı?

Üstüne görmek, adet kanaması değildir.Gebeliğin rahim iç tabakasına yerleşmesinden kaynaklanan bir kanamadır.Adet kanaması gibi yoğun olmaz.Genelikle lekelenme şeklinde olur. Anne adayı hamile olduğunun farkında olmadığı için bunu adet kanaması sanır. Yaklaşık gebelik iki aylık olduğunda, bu sefer adet görmeyince fark eder hamile olduğunu. Tüm gebeliklerde bu kanama gerçekleşmez. Üstüne adet...
  4. Üst görme ? Geçikme ? Bu nedir arkadaşlar acil :(

Üst görme ? Geçikme ? Bu nedir arkadaşlar acil :(

Merhaba kızlar kafamda deli sorular , yataktan cıkasım bıle yok :( 27 yasındayım 15 aylık evliyim son aylarımda sürekli geçikme oldu 8 gun 10 gun en son dr. A gittim stres , yogunluk , hafıfte olsa kilo alımı ki zayıf bi insanım diye etkılermiş . Hormon testi yaptı , ultrosan baktı hıcbsey yok. Son 2 ay yıne bole gecıkmeler oldu Fakat bu ay ki bi karışık ; Kahverengi akıntım geldi tamam dedım...
  5. Üstüne Görme Ne Zaman Başlar Ve Kaç Gün Sürer

Üstüne Görme Ne Zaman Başlar Ve Kaç Gün Sürer

Üstüne Görme Ne Zaman Başlar Ve Kaç Gün Sürer yazımızla karşınızdayız. Daha önceki yazımızda da yerleşme kanaması adet kanamasından farklarını açıklamaya çalışmıştık. Yerleşme kanaması adet kanaması gibi midir ile ilgili yazımız için burayı tıklayabilirsiniz. Yerleşme kanaması üstüne görme ya da tıptaki adıyla implantasyon kanaması hakkında detaylı bilgi için doğru yerdesiniz. Hamile...

Sayfayı Paylaş